Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

To nejlepší z Edinburghu + HOLYROOD PALACE (letecky z Ostravy – Krakova)

Velká Británie, Skotsko

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 15.5. - 19.5.2019
Délka: 5 dní (Středa - Neděle)
Doprava: Letecky
Odletová místa:
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 16 990

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 16 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 152 193 313

 • Popis

  Skotská historie z první ruky – zážitek, na který se nezapomíná. Se zkušeným průvodcem objevíte největší zajímavosti Edinburghu, odhalíte tajemství Rosslynské kaple, navštívíte univerzitní St. Andrews, palác Scone s jeho zahradami a navíc se vydáte po stopách skotské královny do jejího sídla Holyrood Palace. Připravte se na výpravu skotskou minulostí a prožijte živoucí atmosféru Edinburghu!

 • Ubytování

  Kvalitní 2* nebo 3* hotel v dosahu místního MHD.

 • Strava

  Během dne při prohlídce města Edinburghu bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení.

 • Informace

  Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

 • Vstupné

  Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

  Fakultativní výlet k paláci Scone + St. Andrews

  • Dospělý 2 110 Kč
  • Dítě 1 910 Kč
  • Senior 1 910 Kč

  Muzeum skotské whisky

  • Dospělý 560 Kč
  • Dítě 320 Kč
  • Senior 480 Kč
 • Program zájezdu

  1. den

  Odjezd z Ostravy na letiště do Krakova – odvoz je v ceně zájezdu. Odlet z Krakova do Edinburghu. Po příletu transfer na hotel, ubytování, dle letového řádu případně odpolední program vč. návštěvy Rosslynské kaple. Během odpolední prohlídky romantického města Edinburgh si společně zajedeme i k Rosslynské kapli. Tento středověký světový unikát mnozí znáte z románu Šifra mistra Leonarda. Návrat na hotel individuálně nebo společně s průvodcem.

  2. den

  Dnes nás čeká celodenní prohlídka nejznámějších památek města a ochutnávka pravé skotské whisky. Po snídani se přesuneme do historického centra Edinburghu. Kolem Camery Obscura se vydáme na hrad Edinburgh Castle. Následně si odpočineme v muzeu skotské whisky „Scotch whisky experience“, kde se dozvíme vše o skotské whisky včetně vybraných ochutnávek. Projdeme se po Královské míli – středověké ulici, která je spojnicí mezi hradem a zámkem Holyrood Palace. Odpoledne procházka na Calton Hill. Návrat na hotel společně s průvodcem nebo později individuálně.

  3. den

  Celodenní fakultativní výlet s průvodcem nebo individuální program ve městě. Po snídani nás čeká celodenní výlet za krásami skotského venkova a historie. U mořské úžiny budeme obdivovat slavný železniční most Forth Bridge a pojedeme dále až k významnému paláci Scone, ve kterém byl korunován vůbec první skotský král. K paláci navíc přiléhají i rozsáhlé zahrady s volně žijícími srnkami, veverkami a pávy. Pozdní oběd si dáme v přímořském městečku – slavném letovisku St. Andrews – ráji golfistů a studentů místní univerzity. Procházkou se přiblížíme až k samotné zřícenině hradu, dále po pobřeží zamíříme k ruině kláštera, kde skončil svůj život hrdě na hranici i český husita Pavel z Kravař. Předpokládaný návrat do hotelu po 19. hodině.

  4. den

  Dnešní program je věnován další části města Edinburgh včetně návštěvy Holyrood Palace. Odpoledne individuální volno pro další návštěvy muzeí či nákupy. Po snídani přesun do centra, kde nás čeká procházka druhou částí Královské míle a návštěva Holyrood Palace – oficiální sídlo královny Alžběty II., jehož součástí jsou i slavné zahrady. V odpoledních hodinách volno a individuální program, který lze využít k návštěvě Královské botanické zahrady (známé svou růžovou a bylinkovou zahradou, skleníky, jezírky i čínským pavilonem) nebo HMY Britannia (královské jachty britské královny). Z muzeí lze navštívit například Skotskou národní galerii, Muzeum Johna Knoxe či Muzeum dětství. Nebo je pro vás lákavější prohlédnout si zevnitř jeden z původních historických domů na Královské míli? Průvodce vám mimo jiné doporučí i místní speciality, a tak si můžete vychutnávat skotskou atmosféru plnými doušky.

  5. den

  Dle letového řádu přesun na letiště a odlet do Krakova, po příletu odvoz do Ostravy.

 • Cena zahrnuje:

  odvoz z Ostravy na letiště do Krakova a zpět (u vybraných termínů navíc VIP vyzvednutí u domu), letenka Krakov–Edinburgh–Krakov se všemi poplatky, kabinové zavazadlo, transfer letiště–hotel–letiště místní dopravou, 4x ubytování v Edinburghu v 2* nebo 3* hotelu ve 2lůžkových pokojích, 4x snídaně, průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • Cena nezahrnuje:

  odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz níže), jízdné v navštívených městech při potřebných přesunech, vstupné do památek, fakultativní výlet k paláci Scone a do St. Andrews, cestovní pojištění, doporučené kapesné minimálně 170 ₤/os./pobyt (MHD, vstupy, stravování), Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 000 Kč

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Radynacestu, s.r.o., IČ: 28659112

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Skotsko, Velká Británie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

To nejlepší z Edinburghu + HOLYROOD PALACE (letecky z Ostravy – Krakova), Velká Británie, Skotsko

Číslo termínu: 152 193 313
Termín zájezdu: 15.5. - 19.5.2019 (5 dní)
Doprava: Letecky
Strava Snídaně
Celková cena za osobu od: 16 990 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
16 990 × = 0
Příplatky Cena Celkem
1 800 × = 0
Odbavované zavazadlo do 15 kg
Pojištění Cena Celkem
700 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
550 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 15.04.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622