Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

London Elizabeth

Velká Británie, Londýn

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 21.12. - 23.12.2018
Délka: 3 dny / 2 noci
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Eurovíkendy
Původní cena: 17 124 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 14 631

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 14 631 17 124 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 139 306 142

 • Destinace

  Londýn je hlavním městem Velké Británie, největším městem Evropské Unie a světových středisek obchodu, kultůry a módy. Londýn se nachází na jihovýchodě Anglie, nedaleko ústí řeky Temže. V dnešní době má Londýn se svými předměstími až 10 milionů obyvatel. Londýn je z pohledu dopravy jedno z nejrušnějších měst na světě. Hlavním dopravním systémem Londýna je metro se svými dvanácti linkami. Jedná se o první metro na světě otevřené roku 1863. Trasy metra pokrývají centrum a severní část města. Londýn je hlavní mezinárodní křižovatkou. Letiště Heathrow je nejrušnějším letištěm světa pro mezinárodní dopravu. Další důležitá letiště v dosahu města jsou Stansted, Gatwick, Luton, City, Southend a Biggin Hill, která využívají především obchodní cestující a také nízkonákladové letecké společnosti. ( dle aktuální nabídky letenek a letecké společnosti se létá především na letiště Luton, Gatwick nebo Stansted).

 • Popis Ubytování

  Poloha hotelu: Hotel London Elizabeth se nachází v jedné z nejprestižnějších částí Londýna, naproti stanici metra Lancaster Gate (Central Line). Hotel se může pochlubit nádherným výhledem na Hyde Park. Vlakové nádraží Paddington s přímým spojením na letiště Heathrow je vzdáleno 10 minut chůze.

  Zařízení hotelu: 24-hodinová recepce, klimatizace, WiFi, restaurace, bar, snídaňová místnost, terasa, parkoviště, turistické informace, konferenční místnost, trezor.

  Pokoje: Hotel má k dispozici celkem 49 pokojů stanadrd, Superior a Suite. K vybavení pokojů patří: koupelna, vysoušeč vlasů, WiFi, TV, telefon, trezor, klimatizace, služba buzení, některé pokoje balkon.

 • Stravování

  Snídaně. K dispozici je také restaurace a bar.

 • Okolí

  Přestože je Londýn město neustále přelidněné, udrželo se zde ještě mnoho zeleně. Parkům jako je Hyde Park či Regentś Park se říká plíce města.

  Regent´s Park u u kterého se nachází hotel Americana je jeden z největších parků, kde je mnoho příležitostí jak ke kulturnímu, tak sportovnímu vyžití. Lodičky na jezeře, tenisové kurty či sledování Shakespearových her v letním otevřeném divadle. V severovýchodní části parku najdete londýnskou zoologickou zahradu. Další atrakcí mohou být květinové zahrady, včetně zahrady královny Marie, jenž jsou přístupné pro veřejnost. Do parku se dá dostat také „vodní“ cestou. V Malých Benátkách (Little Venice) můžete nastoupit do úzkého člunu, který vás doveze po Regentském kanále až do parku.

  Londýn patří k nejvíce navštěvovaným městům na světě. Turistické atrakce se nalézají převážně v centrálním Londýně. Patří mezi ně historická City; West End a jeho proslulá kina, bary, kluby, obchody a restaurace; Westminster s Westminsterským opatstvím, Buckinghamským palácem, Clarence House atd. Dále je to Science Museum, Přírodopisné muzeum, Britské muzeum, Národní galerie, Tate Gallery, mosty London Bridge, Tower Bridge, Královská observatoř v Greenwichi, kudy prochází od roku 1884 nultý poledník a další zajímavosti.

  Londýn je místem konání jednoho z největších maratónů s masovou účastí, Londýnského maratónu. Konaly se zde Letní olympijské hry v roce 1908 a 1948. V červnu 2005 byl Londýn vybrán jako místo pořádání Letních Olympijských her 2012. Londýn tak bude první město, kde se budou konat letní olympijské hry potřetí. Nejnavštěvovanějším sportem v Londýně je však fotbal a v Londýně sídlí několik předních fotbalových klubů – Liverpool, Manchester, Arsenal, Chelsea.

 • Upozornění

  Ubytování v hotelu je možné zařídit i s vlastní dopravou. Zvýhodněné ceny za transfery z letiště na hotel a zpět na letiště v odjezdu na vyžádání.

 • Cena zahrnuje

  zpáteční letenku, ubytování se snídaní, letištní taxy a poplatky, příruční zavazadlo na palubu, návrh cesty z letiště na hotel a zpět městskou hromadnou dopravou + všeobecné informace o dopravě ve městě a cenách taxislužby, informace o památkách a kulturních akcích, pojištění CK.

 • Cena nezahrnuje

  transfery z/na letiště, delegáta, průvodce, odbavení zavazadla (za poplatek), pobytovou taxu.

Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Tento zájezd si můžete objednat s odletem kdykoliv, na jakkoliv dlouhou dobu pobytu.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Invia International, a.s., IČ: 05426677

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

London Elizabeth, Velká Británie, Londýn

Číslo termínu: 139 306 142
Termín zájezdu: 21.12. - 23.12.2018 (3 dny / 2 noci)
Doprava: Letecky
Strava Snídaně
Celková cena za osobu od: 14 631

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
14 631 × = 0
Dvoulůžkový pokoj
Pojištění Cena Celkem
599 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
450 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622