Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

To nejlepší z Londýna + Harry Potter (Hotel)

Velká Británie, Londýn

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 10.10. - 13.10.2019
Délka: 3 dny / 3 noci
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach, Albeř, Albeřice, Albrechtice v Jizerských horách, Annín,... další
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 3 999

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 173 802 046

 • To nejlepší z Londýna ve 4 dnech

  Londýn, skoro devíti milionové město u řeky Temže, není proslavené jenom množstvím svých památek, jakými jsou například Tower Bridge, Buckinghamský palác nebo Big Ben se známým zvonem. Turisté se sem sjíždějí, aby stanuli na nultém poledníku, nebo se svezli ve známých dvoupodlažních červených autobusech. Jeden den je rozhodně nedostačující k návštěvě této metropole. Obzvlášť pokud chcete prozkoumávat přilehlé okolí. Za krátkou návštěvu určitě stojí útesy Seven Sisters nebo anglický Kent či Brighton.

 • Program zájezdu

  1. - 1. den
  Odjezd z ČR:

  V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.

  2. - 2. den
  Londýn - Greenwich, část City:

  S východem sluníčka přijedete do francouzského přístavu Calais, odkud vás čeká plavba ranním trajektem přes kanál La Manche až do Londýna. V hlavním městě Velké Británie zamíříte k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Dále uvidíte loď Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Po procházce se lodí přesunete do části City k London Bridge, kde zahájíte prohlídku u Southwarské katedrály, projdete kolem Divadla Globe, Taten Modern a přes Milenium Bridge dojdete ke katedrále sv. Pavla, kde bude vyhrazen prostor k prohlídce.

  Následně zamíříte směrem ke staleté pevnosti Tower a je aktuálně místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní. Je to jen na vás. Během cesty se zastavíte u monumentu. Po prohlídce Toweru zamíříte k Tower Bridge a k zakotvému i známému křižníku HMS Belfast. Poté přesun metrem k autobusu. Večer vás čeká přejezd na hotel.

  3. - 3. den
  Londýn - Westminster:

  Po snídaní v hotelu se opět vydáte prozkoumávat krásy Londýna. Začnete v části Westminster. Tady budete mít prostor na jízdu po kole London Eye, ze kterého se můžete kochat nádhernými výhledy na město. Dále spatříte Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Samozřejmě nezapomeňte prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác.

  Dále se zastavíte na slavných náměstích Trafalgar square, Leicester square (prostor na oběd v části Soho nebo čínské čtvrti) a Picadilly Circus. Prohlídku zakončíte návštěvou muzea voskových figurín Madame Tussaud´s a nákupy na Oxford Street. Přesun metrem zpět k autobusu. Večer zamíříte zpátky domů do ČR.

  4. - 4. den
  Příjezd do ČR:

  Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  Doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu***, 1x kontinentální snídaně, Služby průvodce, Trajekt (Calais - Dover a zpět), Zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:

  Vstupy v rámci programu, 20Ł přejezd hromadnou dopravou - nepovinný příplatek, Vjezd do Londýna - 5 GBP /os., příplatek za jednolůžkový pokoj - 790,-kč/os./noc.

Pořádající CK: METAL-FRUT, spol. s r.o., IČ: 46904280

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622