Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Silvestrovský Londýn s ohňostrojem (Hotel)

Velká Británie, Londýn

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 29.12.2018 - 1.1.2019
Délka: 3 dny / 3 noci
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach, Albeř, Albeřice, Albrechtice v Jizerských horách, Annín,... další
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 4 799

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 157 292 324

 • Silvestrovský Londýn s ohňostrojem včetně trajektu + sekt do páru

  Užijte si Silvestr v Londýně.

 • Program zájezdu

  1. - 1. den
  Odjezd z ČR:

  Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

  2. - 2. den
  Londýn:

  V časných ranních hodinách přijedeme do francouzského přístavu Calais, odkud se trajektem přemístíme přes kanál La Manche do britského přístavu Dover.

  Autobusem přejedeme do Londýna, kde nás čeká plavba po řece Temži, odkud zhlédneme východní předměstí Greenwich, oblast Docklands s výškovou budovou Canary Wharf, světoznámý most Tower Bridge. Ten byl postavený za vlády královny Viktorie. Z lodičky uvidíme i londýnskou pevnost Tower, křižník HMS Belfast, zakotvený na Temži.

  Ale to stále není všechno. Rovněž uvidíme katedrálu sv. Pavla, Národní divadlo a Parlament se zvonem Big Ben, bankovní čtvrť City of London, loď Francise Drabese Zlatý jelen, Shakespearovo divadlo The Globe či galerii Tate Modern.

  Neohrožení se mohou těšit na další program. Následuje totiž projížďka na největším ruském kole v Evropě London Eye, odkud je viditelnost po celém Londýně až do vzdálenosti 30 km.
  Až se dostatečně pokocháme, společně si prohlédneme vládní čtvrť Whitehall, ulici Downing Street, kde sídlí ministerský předseda Velké Británie a Westminsterské opatství. Nevynecháme ani sídlo královny Buckinghamský palác, náměstí Piccadilly Circus a náměstí Trafalgar Square.

  Kdo ještě není znavený celodenním putováním, má možnost navštívit Národní galerii (vstup zdarma). Na náměstí Leicester Squares bude prostor k nákupu suvenýrů. Večer přejedeme na nocleh v hotelu.

  3. - 3. den
  Silvestrovská oslava v Londýně:

  Po snídani v hotelu přejedeme do čtvrti Myfair, kde se nachází Muzeum voskových figurín M.Tussand¨s. Určitě ho navštívíme včetně 4D show. Nakoukneme do ulice Baker Street s Muzeem Sherlocka Holmese. Poté zamíříme na nákupy do Oxford Street, kde bude osobní volno.

  Odpoledne se přesuneme do West Endu, kde bude výtečná silvestrovská večeře v restauraci. Poté se projdeme přes proslulé náměstí Covent Garden, kde je i známá Národní Opera. Čas běží jak splašený a už se blíží silvestrovské oslavy v ulicích Londýna, na Trafalgerském náměstí nebo nábřeží Temže. Po půlnočním přípitku bohužel z Londýna zamíříme zpět domů.

  4. - 4. den
  Příjezd do ČR:

  Příjezd do ČR v odpoledních/večerních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  1x ubytování v hotelu***, 1x snídaně, doprava autobusem, trajekt (Calais - Dover a zpět), služby průvodce, sekt do páru, zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:

  Vstupy v rámci programu, Pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna - 5 GBP /os./noc

Pořádající CK: METAL-FRUT, spol. s r.o., IČ: 46904280

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622