Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Silvestr v Londýně + Windsor - klasika

Velká Británie, Londýn

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 29.12.2018 - 2.1.2019
Délka: 5 dní (Sobota - Středa)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Břeclav, Brno, Hodonín, Humpolec, Hustopeče, Jihlava, Plzeň, Pohořelice, Praha,... další
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 5 050 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 4 350

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 4 350 5 050 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 164 563 129

 • Silvestr v Londýně + Windsor klasika

  Tento zájezd si dává za úkol, seznámit Vás s tím, co Londýn staví na jedno z evropských turistických center. A to, že budeme v Londýně zrovna na Silvestra, je bonus navíc. A silvestr Angličané umějí prožít. Ohňostroj na řece Temži, zábava na nábřeží a v centru města, to je Londýn na silvestra.

 • 1. den 29. 12.:

  - odjezd Znojmo 10.30, Brno 11.40, Jihlava 13.00, Praha 15.00, Plzeň 16.50, následuje tranzit po trase Praha – Rozvadov – Frankfurt – Aachen – Calais.

 • 2. den 30. 12.:

  - příjezd do přístavu Calais v časných ranních hodinách, tunelem se přesuneme na anglickou pevninu do přístavu Folkestone a autobusem následuje cesta do Londýna. Tower Bridge, pevnosti Tower i bitevní loď Belfast kotvící v blízkosti Tower Bridge. Zde můžeme začít. Při pěší procházce navštívíme katedrálu sv. Pavla. Zážitkem pro tento den bude jistě i prohlídka Westminster Abbey a Westminster Hall. Prohlídka katedrály a okolí britského parlamentu – hroby králů a nejvýznamnějších osobností anglických dějin – socha W. Churchilla – Big Ben – nábřeží Temže – Buckinghamský palác – prohlídka podzemních krytů britského válečného kabinetu (velmi atraktivní prohlídka míst, spojených s nejtragičtějšími okamžiky historie země a města v době obrany Londýna během druhé světové války). Na večer nás autobus přepraví do místa ubytování v hotelu na periferiku Londýna.

 • 3. den 31. 12.:

  - tento den navštívíme zámek Windsor – největší obydlený zámek na světě a bývalé sídlo anglických králů. Odpoledne se vrátíme do Londýna, abychom se v pohodě rozloučili s Londýnem starého roku. Procházka v Hyde Parku nebo ve čtvrti Soho nebo jen tak posezení v některém britské „pub“ v centru města. Možná se někdo bude chtít podívat na Londýn z výšky „Londýnského oka“. Ve večerních hodinách budeme mít možnost zúčastnit se silvestrovských oslav v centru Londýna. Místo si každý zvolí podle svých představ. V posledních letech se ohňostroj přesunul na řeku Temži a je hodnocen jako jeden z těch největších a nejkrásnějších na světě. Zcela jistě, však díky umístnění jej vidí každý.

 • 4. den 1. 1.:

  - u autobusu na předem určeném místě se sejdeme v 01.30 – 02.00 po půlnoci a pojedeme na stejné místo ubytování. Dopoledne opustíme hotel v dohodnuté době, abychom si užili odpočinku po dlouhé noci. Autobus nás doveze do Londýna a my zde strávíme poslední den. Program pro tento den bude volnější. Někdo navštíví muzeum voskových figurín, nebo stráví den v některém z mnoha muzeí a jiný dá přednost nákupům. Poslední hodiny budou patřit osobnímu volnu. Ve večerních hodinách (dle odjezdu vlaku) nastoupíme do autobusu. Pak nás čeká tranzit po trase Londýn – Folkestone – následuje nájezd na vlak, který nás opět přepraví pod kanálem La Manche do Calais ve Francii.

 • 5. den 2.1.:

  - noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově 12.00, Plzeň 13.00, Praha 14.30, Jihlava 16.00, Brno 17.20, Znojmo 18.20.

 • Cena nezahrnuje:

  - pobytová taxa- povinný příplatek 360,- Kč/osoba - snídaně na hotelu 250,-/os., 1 snídaně - pojištění léčebných výloh 200,- /os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,- /os. - Cabinet War Rooms cca 21 Liber - další vstupy – Windsor cca 20,5 Liber (skupinové vstupné 18,50 Liber) - jízdné metrem cca 25 Liber - jízdné lodí cca 10 Liber - bitevní loď Belfast cca 18 Liber, (do 5 let zdarma) - pevnost Tower cca 28 Liber, studenti a senioři 18,15 Liber (skupinové vstupné 19,80 Liber, studenti a senioři 14,85 Liber) - London Eye cca 27 Liber - Windsor Caple cca 15 Liber

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 2x ubytování v třílůžkových pokojích hotel IBIS (příplatek za dvoulůžkový pokoj 890,-/os., jednolůžkový pokoj 2 400,-Kč za osobu za 2 noci) - 1x ranní občerstvení v autobusu - pojištění CK pro případ úpadku - tunel na trase Calais – Folkestone a zpět

 • Nástupní místa::

  Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

 • Poznámka:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti. Doprava tunelem přes kanál La Manche může být nahrazena trajektem v případě nepřízně počasí, technických problémů lodního dopravce apod.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Silvestr v Londýně + Windsor - klasika, Velká Británie, Londýn

Číslo termínu: 164 563 129
Termín zájezdu: 29.12.2018 - 2.1.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 4 350

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 990 × = 0
ve třílůžkovém pokoji
4 880 × = 0
ve dvoulůžkovém pokoji
6 390 × = 0
Příplatky Cena Celkem
360 × = 0
pobytová taxa
500 × = 0
na hotelu IBIS
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 29.11.2018

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622