Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Pohodový Londýn

Velká Británie, Londýn

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 2.10. - 6.10.2019
Délka: 5 dní (Středa - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Břeclav, Brno, Hodonín, Humpolec, Hustopeče, Jihlava, Plzeň, Pohořelice, Praha,... další
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 5 390

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 5 390

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 172 348 559

 • Pohodový Londýn

  Tento zájezd je určen pro ty, kteří nechtějí být přespříliš organizováni, ale naopak chtějí sami organizovat. Toto je jejich příležitost. Jestli využijete vše, co Londýn staví na jedno z evropských turistických center, záleží jen na Vás. My Vám vytvoříme dobré podmínky. Ubytování je v hotelu IBIS s dobrým spojením s centrem Londýna, což umožňuje libovolný příjezd a odjezd z hotelu. Další výhodou je nákupní centrum v blízkosti hotelu, otevřené non-stop. To vše dělá tento zájezd výjimečně příjemným.

 • 1. den:

  - odjezd Znojmo 11.40, Brno 12.30, Jihlava 13.30, Praha 15.30, Plzeň 16.40, následuje tranzit po trase Frankfurt – Aachen – Calais.

 • 2. den:

  -- v ranních hodinách se přepravíme tunelem pod kanálem La Manche do anglického přístavu Folkestone. Jízda vlakem – tunelem trvá cca 30 min a my poznáme jeden z novodobých divů – technických zázraků světa. Dále nás čeká tranzit do Londýna. Z autobusu vystoupíme u londýnské O2 arény. Z důvodů evropských předpisů pro práci řidičů mezinárodní dopravy, které limitují jízdní dobu, musíme ukončit dopravu právě zde. Vlakem městské MHD se dostaneme do centra města. Naše poznání Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey, Houses of Parliament a Big Ben, Cabinet War Rooms, Whitehall – Cenotaph, Downing Street, Horse Guard, St, James´s Park, Buckingham Palace, The Mall – St. James´s Palace, budova Admirality, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus, China Town. To je výčet toho, co tento den bude cílem našeho poznání. Následuje cesta na místo ubytování v blízkosti centra Londýna. Vzhledem k dobrému spojení s centrem města možná někdo po ubytování zvolí ještě individuální návštěvu centra města. Tato možnost bude samozřejmě po celou dobu pobytu. Hotel Ibis má sociální zařízení přímo na pokoji. Další výhodou je nákupní centrum v blízkosti hotelu, otevřené non-stop.

 • 3. den:

  - po snídani je Londýn náš. Ti, co poznali mnohé z Londýna předešlý den, mohou pokračovat. Ti, co zapomněli sako v londýnském pubu, si jej mohou vyzvednout a ostatní zachovejte při plánování klid. Vždyť to není den poslední. A v Londýně je co poznávat. Kdy se vrátíte na hotel, záleží jen na Vás. A tak někdo vydrží v ulicích mnohé odbíjení na Big Benu a někdo může při odpoledním čaji meditovat o krásách Londýna v hotelové posteli. A večer je příchod neomezen.

 • 4. den:

  - autobus nás zaveze do blízkosti Tower Bridge. Samozřejmě začneme s její prohlídkou. Zakotvený bojový křižník Belfast jistě také stojí za viděnou. City, St.Kathaerine´s docks jsou místa, která si také nenecháme ujít. Ve volném čase se možná někdo vydá do katedrály Sv. Pavla nebo do Tate Modern případně do City. Odpoledne kolem druhé hodiny se vydáme lodí přes Docklands na Greenwich. Zde si můžeme vybrat mezi National Maritime Museum, Planetariem, Queen´s House nebo tržnicí. Vyfotit se u nultého poledníku je téměř nepsanou povinností. V podvečerních hodinách (cca v 18.00) odjezd z Londýna. Tranzit po trase Londýn – Folkestone – následuje nájezd na vlak, který nás opět přepraví pod kanálem La Manche do Calais ve Francii.

 • 5. den:

  - noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově v 08.30, Plzeň 09.30, Praha 11.00, Jihlava 12.50, Brno 14.10, Znojmo15.10.

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby průvodce - 2x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu IBIS - pokoje se sociálním zařízením (příplatek za dvoulůžkový pokoj 890,-/os./2 noci, jednolůžkový pokoj za příplatek 2 900,- Kč/os./2 noci). Z hotelu je dobré spojením do centra města. - 1x občerstvení v busu - tunel na trase Calais – Folkestone a zpět - pojištění CK pro případ úpadku

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 360,- Kč - pojištění léčebných výloh 200,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,- /os. - snídaně na hotelu 500,-/os., 2 snídaně Informace o cenách vstupů: cabinet War rooms cca 21 L (do 15 let zdarma, studenti a senioři cca 10.50 L), bitevní loď Belfast cca 18 L (do 5 let zdarma), pevnost Tower cca 28 L (studenti a senioři cca 19 L - skupinové vstupné 19,80 L, studenti a senioři 14,85 L ), jízdné lodí cca 10 L, jízdné metrem cca 25-30 L

 • Poznámka:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti. Doprava tunelem pod kanálem La Manche může být v případě technických problémů provozovatele tunelu nahrazena dopravou trajektem.

 • Nástupní místa:

  Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Doprava autokarem - odjezdová místa Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Pohodový Londýn, Velká Británie, Londýn

Číslo termínu: 172 348 559
Termín zájezdu: 2.10. - 6.10.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 5 390 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
5 030 × = 0
ve třílůžkovém pokoji
5 920 × = 0
ve dvoulůžkovém pokoji
7 930 × = 0
Příplatky Cena Celkem
360 × = 0
pobytová taxa
500 × = 0
snídaně na hotelu (2x kontinentální snídaně)
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 02.09.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622