Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Londýn s výletem do Windsoru

Velká Británie, Londýn

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 2.10. - 6.10.2019
Délka: 5 dní (Středa - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Břeclav, Brno, Hodonín, Humpolec, Hustopeče, Jihlava, Plzeň, Pohořelice, Praha,... další
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 4 690

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 4 690

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 172 348 544

 • Londýn s výletem do Windsoru

  Tento zájezd si dává za úkol, seznámit Vás s tím, co Londýn staví na jedno z evropských turistických center. Tři dny a dvě noci v Londýně k tomu snad postačí a možná budou inspirací k dalším cestám do Londýna.

 • 1. den:

  - odjezd Znojmo 11.40, Brno 12.30, Jihlava 13.30, Praha 15.30, Plzeň 16.40, následuje tranzit po trase Frankfurt – Aachen – Calais.

 • 2. den:

  - příjezd do přístavu Calais v časných ranních hodinách, tunelem se přesuneme na anglickou pevninu do přístavu Folkestone a autobusem následuje cesta do Londýna. Z autobusu vystoupíme u londýnské O2 arény. Z důvodů evropských předpisů pro práci řidičů mezinárodní dopravy, které limitují jízdní dobu, musíme ukončit dopravu právě zde. Vlakem městské MHD se dostaneme do centra města. Naše poznání Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey a Westminster Hall – prohlídka katedrály a okolí britského parlamentu – hroby králů a nejvýznamnějších osobností anglických dějin – socha W. Churchilla – Big Ben – nábřeží Temže – Buckinghamský palác – prohlídka podzemních krytů britského válečného kabinetu (velmi atraktivní prohlídka míst, spojených s nejtragičtějšími okamžiky historie země a města v době obrany Londýna během druhé světové války). Na večer nás autobus přepraví do místa ubytování. Hotel Ibis má soc. zařízení na pokoji. V blízkosti hotelu je non-stop otevřeno nákupní centrum.

 • 3. den:

  - tento den navštívíme zámek Windsor – největší obydlený zámek na světě a bývalé sídlo anglických králů. Odpoledne se vrátíme do Londýna, abychom navštívili muzeum voskových figur madam Toussand. Závěr dne bude patřit prohlídce Tower Bridge, pevnosti Tower a můžeme navštívit i bitevní loď Belfast kotvící v blízkosti Tower Bridge. Ve večerních hodinách nás autobus přepraví na stejné místo ubytování.

 • 4. den:

  - bude posledním dnem v Londýně. Dokončíme prohlídku středu města. Prohlídka vládní čtvrti – budovy předních institucí země, Downing street č. 10 – sídlo britského premiéra, Trafalgar Square s pomníkem admirála Nelsona. Čas zbude na individ. volno, které můžete využít k návštěvě muzeí nebo si dát v britské „pub“dobré pivo. Odpoledne se metrem a lodí po Temži přesuneme k známé plachetnici Cutty Sark, která je zakotvena v blízkosti parku Greenwich. Projdeme se parkem přes nultý poledník k hvězdárně a po procházce nás již bude očekávat autobus. Tranzit po trase Londýn – Folkestone – nájezd na vlak, který nás opět přepraví pod kanálem La Manche do Calais ve Francii.

 • 5. den:

  - noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově v 08.30, Plzeň 09.30, Praha 11.00, Jihlava 12.50, Brno 14.10, Znojmo15.10.

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel IBIS - pokoje s vlastním soc.zařízením, dvoulůžkový pokoj za příplatek 890,- Kč za osobu za 2 noci, jednolůžkový pokoj 2 400,-Kč za osobu za 2 noci) - 1x ranní občerstvení v autobusu - pojištění CK pro případ úpadku - tunel na trase Calais – Folkestone a zpět

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 360,- Kč - pojištění léčebných výloh 200,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,- /os. - snídaně na hotelu 500,-/os., 2 snídaně - vstupné do muzea voskových figurín cca 25 Liber, včetně návštěvy planetária - Cabinet War Rooms cca 21 Liber - další vstupy – Windsor cca 20,5 Liber (skupina 18,5 Liber) - jízdné metrem cca 25Liber, jízdné lodí cca 10 Liber, bitevní loď Belfast cca 18 Liber (do 5 let vstupné zdarma) - pevnost Tower cca 28, studenti a senioři 18,15 Liber (skupinové vstupné 19,80 Liber, studenti a senioři 14,85 Liber) - London Eye cca 27 Liber - Windsor Caple cca 15 Liber

 • Poznámka:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti. Doprava tunelem pod kanálem La Manche může být v případě technických problémů provozovatele tunelu nahrazena dopravou trajektem.

 • Nástupní místa:

  Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Doprava autokarem - odjezdová místa Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Londýn s výletem do Windsoru, Velká Británie, Londýn

Číslo termínu: 172 348 544
Termín zájezdu: 2.10. - 6.10.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 4 690 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
4 330 × = 0
ve třílůžkovém pokoji
5 220 × = 0
ve dvoulůžkovém pokoji
6 730 × = 0
Příplatky Cena Celkem
360 × = 0
pobytová taxa
500 × = 0
Snídaně 2x
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 02.09.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622