Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Londýn s návštěvou Windsoru a ateliérů Harryho Pottera (Hotel)

Velká Británie, Londýn

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 8.5. - 12.5.2019
Délka: 4 dny / 4 noci
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach, Albeř, Albeřice, Albrechtice v Jizerských horách, Annín,... další
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 5 499

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 173 802 200

 • Londýn s návštěvou Windsoru a ateliérů Harryho Pottera

  Londýn, skoro devíti milionové město u řeky Temže, není proslavené jen množstvím památek, jako je například Tower Bridge, Buckinghamský palác nebo Big Ben. Turisté se sem sjíždějí, aby stanuli na nultém poledníku nebo se svezli ve známým dvoupodlažních červených autobusech. Jeden den je nedostačující k návštěvě této metropole. Co teprve, když se rozhodnete navštívit proslulé filmové ateliéry Harryho Pottera?!

 • Program zájezdu

  1. - 1. den
  Odjezd z ČR:

  Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

  2. - 2. den
  Calais, Londýn:

  Ráno přijedete do přístavu Calais a čeká vás plavba trajektem přes kanál La Manche do Londýna. V hlavním městě zamíříte do části Westminster. Tady budete mít prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříte Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda.

  Nezapomeňte ani na St. James Park a královský Buckinghamský palác. Tím ale dnešní prohlídka Londýna nekončí. Dále budete pokračovat na Leicester square a k Picadilly Circus. Den zakončíte u Hyde Parku, kde si dáte rozchod. Zamířit můžete za nákupy na Oxford Street nebo případně navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Večer vás čeká přejezd na hotel.

  3. - 3. den
  Windsor, ateliéry:

  Po snídani odjezd se vydáte na zámek Windsor, který je největším obydleným zámkem na světě a bývalým sídlem anglických králů.V odpoledních hodinách se přesunete k ateliérům Harryho Pottera, kde budete mít dostatek času na prohlídku. Večer odjezd na hotel.

  4. - 4. den
  Londýn - Tower, Greenwich:

  Po snídaní se opět vydáte prozkoumávat krásy Londýna, vždyť jeden den k jeho poznání je málo. Procházku začnete u staleté pevnosti Toweru, která je aktuálně místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní a určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast.

  Dále budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Po cestě minete divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdete ke katedrále sv. Pavla. Po svých se projedete až ke Covent Garden a výlet zakončíme na Trafalgar Square.

  Odpoledne nasednete na loď a projedete se po Temži z části Westminster až k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Uvidíte také loď Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Času budete mít dostatek až do večera, kdy zamíříte zpátky do ČR.

  5. - 5. den
  Příjezd do ČR:

  Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  Doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu***, 2x kontinentální snídaně, Trajekt (Calais - Dover a zpět), Služby průvodce, Zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:

  Vjezd do Londýna - 5 GBP /os., Vstupy v rámci programu, příplatek za jednolůžkový pokoj - 790,-kč/os./noc.

Pořádající CK: METAL-FRUT, spol. s r.o., IČ: 46904280

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622