Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Londýn + ateriéry Harryho Pottera

Velká Británie, Londýn

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 2.10. - 6.10.2019
Délka: 5 dní (Středa - Neděle)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 6 340

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 6 340

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 186 617 191

 • Londýn + ateriéry Harryho Potterra

  Zažijte nevšední dobrodružství a vydejte se do tajemného Londýna a světa Harryho Pottera

 • 1. den:

  - odjezd ze Znojma v 10.30 hod., Brno 11.40, Jihlava 13.00, Praha 15.00 Plzeň 16.10. Následuje tranzit po trase Praha – Rozvadov – Frankfurt – Aachen – Calais.

 • 2. den:

  - v ranních hodinách se přepravíme tunelem pod kanálem La Manche do anglického přístavu Folkestone. Jízda vlakem – tunelem trvá cca 30 min a my poznáme jeden z novodobých divů – technických zázraků světa. Dále nás čeká tranzit do Londýna. Z autobusu vystoupíme u londýnské O2 arény. Z důvodů evropských předpisů pro práci řidičů mezinárodní dopravy, které limitují jízdní dobu, musíme ukončit dopravu právě zde. Vlakem městské MHD se dostaneme do centra města. Naše poznání Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey, Houses of Parliament a Big Ben, Cabinet War Rooms, Whitehall – Cenotaph, Downing Street, Horse Guard, St, James´s Park, Buckingham Palace, The Mall – St. James´s Palace, budova Admirality, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus, China Town. To je výčet toho, co tento den bude cílem našeho poznání. Večer odjezd do hotelu Ibis nebo hotelu obdobné kategorie na předměstí Londýna. V blízkosti hotelu je nákupní centrum, otevřeno non-stop.

 • 3. den:

  - tento den nás bude čekat hlavní cíl tohoto zájezdu – kouzelný svět Harry Pottera, kam se dopravíme autobusem. Celá expozice se rozkládá na obrovské ploše. Když vstoupíte do těchto filmových ateliérů, věřte, že hodiny vám tady uběhnou jako minuty. Na výletě do zákulisí natáčení Harryho Pottera se podíváte dovnitř původního, doslova dech beroucího sálu Bradavického hradu, budete chodit po pevné kamenné podlaze, která je položena již od začátku natáčení. Vaše kroky ze sálu povedou do Brumbálovy pracovny, ve které můžete vidět meč Godrika Nebelvíra, Moudrý klobouk a portréty ředitelů školy. V další části prohlídky se dozvíte vše o technologiích, které daly život obrazům v bradavickém hradu, bude vám představeno měnivé schodiště a dozvíte se, jak vznikaly ohromující efekty velkolepých famfrpálových zápasů. Budou vám představeny návrhy na make-up a líčení herců a návrhy obřích pavouků (Aragoga), ptáka Fénixe Fawkese, Baziliška, Tříhlavého psa Chloupka a dalších mystických filmových stvoření. Dalším bodem programu bude kuchyně Weasleyových. Dozvíte se, jak je možné, že se v umyvadle pánev sama umyla a proč pletací jehlice nemusel nikdo držet v ruce, a přesto stále pletly. U Hagridovy chýše můžete vidět slavný motocykl, jistě vás překvapí jeho velikost, která byla ve filmu různými efekty o poznání upravena. Odtud budete kolem sochy u ministerstva kouzel pokračovat do Zobí ulice, kde celý příběh začal. Zajímavé bude jistě i nahlédnutí do Nebelvírské společenské místnosti a chlapecké ložnice, která byla využita tak, jak je možno ji nyní vidět, pouze v prvním díle. Představitelé hlavních hrdinů stihli v průběhu natáčení vyrůst a v dalších dílech se již na postele nevešli. Podíváte se i do čarodějnické banky skřetů Gringottových, Snapeovy učebny lektvarů, kanceláře profesorky Umbridgové, pro jejíž výzdobu bylo při natáčení přítomno kolem 40 koťat a dalších a dalších míst, která stojí za zhlédnutí. Na vlastní oči si budete moci prohlédnout koště Nimbus 2000 a další novější typy, kostýmy hlavních hrdinů a jiné zajímavé rekvizity. Dozvíte se, jak díky počítačovým efektům ožili tvorové, se kterými Harry Potter bojuje či naopak soupeří. A abychom dávku zábavy správně zakončili, vyhradíme si zbývající čas dne na nákupy v obchodním řetězci Primark či na návštěvu muzea voskových figurín Maddame Tussauds. Rozhodnutí, jak tento čas strávíte, již necháme na Vás. Ve večerních hodinách nás autobus přepraví na stejné místo ubytování.

 • 4. den:

  - autobus nás zaveze do blízkosti Tower Bridge. Samozřejmě začneme s její prohlídkou. Zakotvený bojový křižník Belfast jistě také stojí za viděnou. City, St.Kathaerine´s docks jsou místa, která si také nenecháme ujít. Ve volném čase se možná někdo vydá do katedrály Sv. Pavla nebo do Tate Modern případně do City. Odpoledne kolem druhé hodiny se vydáme lodí přes Docklands na Greenwich. Zde si můžeme vybrat mezi National Maritime Museum, Planetariem, Queen´s House nebo tržnicí. Vyfotit se u nultého poledníku je téměř nepsanou povinností. V podvečerních hodinách (cca v 18.00) odjezd z Londýna. Tranzit po trase Londýn – Folkestone – následuje nájezd na vlak, který nás opět přepraví pod kanálem La Manche do Calais ve Francii.

 • 5. den:

  - noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd do ČR (Plzeň 10.00, Praha 11.30, Jihlava 13.20, Brno 14.40, Znojmo 15.50).

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel IBIS – pokoje se sociálním zařízením, dvoulůžkový pokoj za příplatek 890,- Kč za osobu za 2 noci, jednolůžkový pokoj 2 400,-Kč za osobu za 2 noci) - 1x ranní občerstvení v autobusu - pojištění CK pro případ úpadku - tunel na trase Calais – Folkestone a zpět

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 360,- Kč/os. - pojištění léčebných výloh 200,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,- /os. - snídaně na hotelu 500,-/os., 2 snídaně - Vstupenky – Harry Potter: dospělá osoba – 1 650,- Kč, dítě do 15 let – 1 350,- Kč. Nutné objednat a uhradit předem v CK - vstupné do muzea voskových figurín cca 35 Liber, včetně návštěvy planetária - Cabinet War Rooms cca 21 Liber - další vstupy – Windsor cca 20,5 Liber (skupina 18,5 Liber) - jízdné metrem cca 25-30 Liber, jízdné lodí cca 10 Liber, bitevní loď Belfast cca 18 Liber (do 5 let vstupné zdarma) - pevnost Tower cca 28, studenti a senioři 19 Liber (skupinové vstupné 19,80 Liber, studenti a senioři 14,85 Liber) - London Eye cca 27 Liber, Windsor Caple cca 20 Liber

 • Vstupné do ateliérů Harryho Pottera:

  Vstupné do ateliérů Harryho Pottera: v případě, že máte zájem o návštěvu, je nutné při zakoupení zájezdu objednat i našim prostřednictvím vstupenky. Prohlídka studií trvá cca 3 hodiny. Lístky je NUTNÉ objednat předem, studia mají k dispozici omezený počet vstupenek, budeme tedy vstupenky objednávat ihned při zakoupení Vašeho zájezdu. Vstupenky podléhají 100% stornu.

 • Poznámka:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti. Doprava tunelem pod kanálem La Manche může být v případě technických problémů provozovatele tunelu nahrazena dopravou trajektem.

Všechny zájezdy jsou garantovány Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Londýn + ateliéry Harryho Pottera, Londýn + ateriéry Harryho Pottera, Velká Británie, Londýn

Číslo termínu: 186 617 191
Termín zájezdu: 2.10. - 6.10.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
4 330 × = 0
ve třílůžkovém pokoji
5 220 × = 0
ve dvoulůžkovém pokoji
6 730 × = 0
Příplatky Cena Celkem
360 × = 0
pobytová taxa
1 650 × = 0
vstupné do ateliérů Harryho Pottera - dospělá osoba
500 × = 0
1 350 × = 0
vstupné do ateliérů Harryho Pottera - dítě
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 02.09.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622

Hledáme specialistu jen pro vás.

Za chvíli se s vámi spojí přímo náš specialista.

Okamžitě zavoláme zpět.