Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Londýn a okolí (Oxford,Stonehenge) - Hotel

Velká Británie, Londýn

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 24.10. - 28.10.2019
Délka: 5 dní / 5 nocí
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach, Albeř, Albeřice, Albrechtice v Jizerských horách, Annín,... další
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 4 999

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 173 801 848

 • Londýn se zastávkou v Oxfordu a Stonehenge

  Zažijete jízdu na Londýnském oku s krásnými výhledy na celý Londýn a nejvýznamnější londýnské památky. Dále se projdete kolem slavného komplexu menhirů Stonehenge a navštívíte nejstarší anglické univerzitní město Oxford.

 • Program zájezdu

  1. - 1. den
  Odjezd z ČR:

  V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

  2. - 2. den
  Calais, Londýn:

  S východem sluníčka přijedete do francouzského přístavu Calais a čeká vás plavba ranním trajektem přes kanál La Manche až do Londýna. V hlavním městě Velké Británie zamíříte do části Westminster. Tady budete mít prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříte Budovu Parlamentu se známým zvonem Big Benem. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda.

  Nezapomeňte prozkoumat St. James Park a královský Buckinghamský palác. Dále budete v prohlídce pokračovat na Leicester square a Picadilly Circus. Celý den zakončíte u Hyde Parku, kde budete mít rozchod. Zamířit můžete za nákupy na Oxford Street nebo případně navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Večer vás čeká přejezd na hotel.

  3. - 3. den
  Stonehenge, Oxford:

  Po ranní britské snídaní zamíříte k slavnému komplexu menhirů Stonehenge. Místo je dokonce zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Počátky stavby se vědci odhadují na dobu okolo 3100 př. n. l.

  Až se pokocháte duchem dávných věků, přesunete se do Oxfordu, nejstaršího anglického univerzitního města. Podle času a dostupnosti budete mít možnost navštívit Christ Church College. Zdejší slavná jídelna inspirovala tu filmovou ze snímku o čaroději Harry Potterovi. Následuje prohlídka oxfordských kolejí.

  V univerzitním městečku jsou k vidění i další významné památky, jako například Carfax Tower, Radcliffe Camera nebo Most vzdechů (anglicky Bridge of Sights). V Oxfordu si dopřejete rovněž osobní volno k nákupům nebo procházkám kolem místních kolejí. Večer zamíříte na hotel.

  4. - 4. den
  Londýn:

  Po snídaní v hotelu se opět vydáte prozkoumávat krásy Londýna, protože jeden den k jeho poznání je žalostně málo. Procházku začnete u staleté pevnosti Tower, která je aktuálně místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní. Je to jen na vás.

  Určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast. Dále budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Po cestě minete divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare a dále dojdete ke katedrále sv. Pavla. Po svých se projedete až ke Covent Garden a výlet zakončíte na Trafalgar Square.

  Odpoledne bude odpočinkovější. Nasednete na loď a projedeme se po Temži z části Westminster až k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Dále můžete vidět loď Cutty Sark nebo se vydat do Námořního muzea a The Old Royal Naval College. Času budete mít dostatek až do večera, kdy zamíříte zpátky domů do ČR.

  5. - 5. den
  Příjezd do ČR:

  Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  Doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu***, 2x kontinentální snídaně, Služby průvodce, Trajekt (Calais - Dover a zpět), Zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:

  Vstupy v rámci programu, 20Ł přejezd hromadnou dopravou - nepovinný příplatek, Pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna - 5 GBP /os./noc

Pořádající CK: METAL-FRUT, spol. s r.o., IČ: 46904280

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622