Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

BBB Londýn

Velká Británie, Londýn

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 2.10. - 6.10.2019
Délka: 5 dní (Středa - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Břeclav, Brno, Hodonín, Humpolec, Hustopeče, Jihlava, Plzeň, Pohořelice, Praha,... další
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 5 690

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 5 690

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 172 348 497

 • BBB - bus, bed, breakfast - LONDÝN - nový typ zájezdu chránění ochranou známkou

  Tento zájezd je jedním z patřících do systému zájezdů BBB. Kvalitní doprava, ubytování a snídaně to je dobrý základ pro další osobní aktivity, jejichž výsledkem může být kvalitní zážitek. Zájezd je určen pro ty, kteří nechtějí být přespříliš organizováni, ale naopak chtějí sami organizovat. Toto je jejich příležitost. Jestli využijete vše, co Londýn staví na jedno z evropských turistických center, záleží jen na Vás. My Vám vytvoříme dobré podmínky. Ubytování je v hotelu F1 s velmi dobrým spojením s centrem Londýna, což umožňuje libovolný příjezd a odjezd z hotelu. Každý den je zajištěna teplá snídaně.

 • 1. den:

  - odjezd Znojmo 11.40, Brno 12.30, Jihlava 13.30, Praha 15.30, Plzeň 16.40, následuje tranzit po trase Frankfurt – Aachen – Calais.

 • 2. den:

  - příjezd do přístavu Calais v časných ranních hodinách. Tunelem – vlakem se přesuneme na anglickou pevninu do přístavu Folkestone a autobusem následuje cesta do Londýna. Po cestě do Londýna se steward-ka promění v průvodce a my budeme vstřebávat co nejvíce informací o Londýně a Velké Británii. Činnost průvodce však tím nekončí. Setká se s Vámi při ubytování v hotelu a stejně tak další dny při snídani. Samozřejmě bude pro Vás k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu (bude Vám „krýt záda“ a poskytovat potřebné informace). Ty po příjezdu do Londýna doplníme v následující úvodní projížďce Londýnem, která může být také inspirativní. Autobus ukončí cestu u hotelu, kde budeme ubytováni (ubytování po 16 hodině.) My si však můžeme ponechat zavazadla v autobuse, stejně jako ti, co se rozhodli vystoupit již při cestě Londýnem. V dohodnutou dobu – v časovém rozmezí si je pak můžete odpoledne nebo večer vyzvednout na parkovišti před hotelem (pokoje již budou připraveny). Při vyzvedávání zavazadel z autobusu si dopřejeme občerstvení, které bude pro nás přichystáno u autobusu. Po ubytování, kdo bude chtít, může se vydat do večerního Londýna. Vzhledem k poloze hotelu a dobrému spojení metrem to není problém. My budeme přát štěstí ve výběru programu a pro všechny případy máme jeden tip:“začít můžeme pěší prohlídkou Westminster Abbey a Westminster Hall – prohlídka katedrály a okolí britského parlamentu – hroby králů a nejvýznamnějších osobností anglických dějin – socha W. Churchilla – Big Ben – nábřeží Temže – Buckinghamský palác – prohlídka podzemních krytů britského válečného kabinetu (velmi atraktivní prohlídka míst, spojených s nejtragičtějšími okamžiky historie země a města v době obrany Londýna během druhé světové války). Za zváženou stojí také pohled z výše obřího Londýnského Oka. A trochu pohádky na dobrou noc může přinést návštěva muzea voskových figur. A když všechno selže, jistě vždy najdete místo v nějakém Londýnském Pubu.

 • 3. den:

  - po snídani v hotelu je Londýn náš. Ti, co poznali mnohé z Londýna předešlý den, mohou pokračovat. Ti, co zapomněli sako v londýnském pubu, si jej mohou vyzvednout a ostatní zachovejte při plánování klid. Vždyť to není den poslední. A v Londýně je co poznávat. Kdy se vrátíte na hotel, záleží jen na Vás. A tak někdo vydrží v ulicích mnohé odbíjení na Big Benu a někdo může při odpoledním čaji meditovat o krásách Londýna v hotelové posteli. A večer je příchod neomezen.

 • 4. den:

  - po snídani na hotelu a zkušenostech z minulého dne již jistě budete rozhodnuti, co s tímto dnem. Zavazadla můžete uložit do autobusu kdykoliv do 10.00, kdy musíme vyklidit pokoje. Jistě toho na poznávání Londýna ještě zbude dost. Tower Bridge, pevnost Tower bitevní loď Belfast kotvící v blízkosti Tower Bridge. Návštěva katedrály Sv. Pavla nebo Tate Galery případně návštěva City to jsou další zajímavosti této oblasti. Zkrátka jděte a užívejte si. V odpoledních hodinách (18.00) bude sraz na dohodnutém místě. Pak již zahájíme cestu domů. Londýn – Folkestone, vlakem podmořským tunelem do Callais to bude závěr tohoto dne.

 • 5. den:

  - noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově v 08.30, Plzeň 09.30, Praha 11.00, Jihlava 12.50, Brno 14.10. Znojmo 15.20.

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby stevarda/ky- průvodce - 2x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu IBIS (příplatek za dvoulůžkový pokoj 890,-/os./2 noci, jednolůžkový pokoj za příplatek 3 200,- Kč/os./2 noci). Z hotelu je dobré spojením do centra města. - 1x občerstvení v busu - tunel na trase Calais – Folkestone a zpět - pojištění CK pro případ úpadku

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 360,- Kč - pojištění léčebných výloh 200,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,- /os. Informace cabinet War rooms cca 21 L (do 15 let zdarma, studenti a senioři cca 10.50 L), bitevní loď Belfast cca 18 L (do 5 let zdarma), pevnost Tower cca 28 L (studenti a senioři cca 19 L - skupinové vstupné 19,80 L, studenti a senioři 14,85 L ), jízdné lodí cca 10 L, jízdné metrem 25-30 L

 • Poznámka:

  Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti. Doprava tunelem přes kanál La Manche může být nahrazena trajektem v případě nepřízně počasí, technických problémů lodního dopravce apod.

 • Slevy:

  - 2 990,- Kč (cena bez ubytování) - v ceně doprava + 1x snídaně v busu + služby stewarda

 • Nástupní místa:

  Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Doprava autokarem - odjezdová místa Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Londýn, Velká Británie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

BBB-bus,bed,breakfast LONDÝN, BBB Londýn, Velká Británie, Londýn

Číslo termínu: 172 348 497
Termín zájezdu: 2.10. - 6.10.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 5 690 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
5 330 × = 0
ve třílůžkovém pokoji
6 220 × = 0
ve dvoulůžkovém pokoji
8 530 × = 0
Příplatky Cena Celkem
360 × = 0
pobytová taxa
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 02.09.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622