Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

STAROBYLÁ ANGLIE - SEVERNÍ WALES

STAROBYLÁ ANGLIE - SEVERNÍ WALES - GB552-19, Velká Británie

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 30.6. - 7.7.2019
Délka: 8 dní (Neděle - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Brno, Chrudim, Česká Třebová, Havířov, Holice, Hradec Králové, Hranice, Lanškroun,... další
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 15 290 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 14 067

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Objednat a zaplatit online

nebo

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 14 067 15 290 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 233 304

 • Anotace

  Vydejte se s námi poznávat krásy hned dvou historických zemí Spojeného království. Cesta nás zavede do Londýna, pulzující metropole, v níž dějiny kráčí ruku v ruce se současností, do Stratfordu, městečka typického anglického půvabu, které je navíc neodmyslitelně spjato s nejslavnějším dramatikem všech dob Williamem Shakespearem, do Walesu, k jeho dramatickým horám i středověkým hradům, do fantastického Liverpoolu, do nedostižně půvabné Jezerní oblasti na severu Anglie či do Yorku, jenž je bezkonkurenčním svědkem minulosti. Cestu zpět nám zpříjemní plavba po Severním moři do Amsterdamu.
  Londýn – Warwick – Stratford upon Avon – NP Snowdonia – Caernarfon – Conwy - Liverpool - NP Lake District –Bowness - Windermere - Keswick - York

 • Program zájezdu

  1. den zájezdu
  V odpoledních hodinách odjezd z ČR (cca 17:00 hod. překročení hranic z ČR).
  2. den zájezdu
  V brzkých ranních hodinách přejezd trajektem/Eurotunelem přes kanál La Manche do Anglie. LONDÝN, první část prohlídky britské metropole začneme plavbou z Greenwiche kolem Tower Bridge, pevnosti Tower (UNESCO) a monumentální barokní Katedrály sv. Pavla do čtvrti Westminster. Projdeme kolem Westminsterského opatství (UNESCO) k budově Parlamentu (UNESCO), které vévodí zvonicová věž s Big Benem a pokračujeme k dominantě jižního břehu Temže Londýnskému oku. Přejedeme k sídlu premiéra Downing Street a Horse Guards a dostaneme se na působivé Trafalgarské náměstí - turistický střed Londýna se sochou admirála Nelsona. Následovat bude vždy velmi živý West End, Čínská čtvrť a Piccadilly Circus se sochou Eróta, pro Londýňany Hub of the World neboli „pupek světa“. Nakonec projdeme ulicí Piccadilly a přes Green Park k Buckinghamskému paláci.
  3. den zájezdu
  Po snídani přejezd do Midlands, nazývané také srdce Anglie. Navštívíme středověký hrad WARWICK CASTLE, který patří k nejkrásnějším a nejmajestátnějším sídlům v zemi. Odpoledne malebné městečko STRATFORD NAD AVONOU, které se vedle typické hrázděné architektury, půvabných uliček a kouzelného nábřeží může pochlubit i mnoha místy, spojenými s nejslavnějším místním rodákem – Williamem Shakespearem. Od areálu místních divadel se vydáme ke Kostelu sv. Trojice, kde je věhlasný literát pochován, k Hall’s Croft, okolo Harvard House až na Henley Street, kde stojí Shakespearův rodný dům.
  4. den zájezdu
  Severní Wales. Průjezd NÁRODNÍM PARKEM SNOWDONIA, v němž se zalesněná údolí a horská jezera potkávají s vřesovišti a vodními toky, procházka v oblasti bájné HORY SNOWDON (1085 m n.m.) podle legendy sídlo obra Rhita z doby krále Artuše. Navštívíme středověké přístavní město CAERNARFON, kterému dominuje impozantní hrad (UNESCO) stejného jména, postavený králem Eduardem I. Odjezd na ubytování do okolí.
  5. den zájezdu
  Po pobřeží se přesuneme do opevněného města CONWY (UNESCO), které se pyšní mimořádným architektonickým a historickým dědictvím a po prohlídce pokračujeme do fantastického LIVERPOOLU, projdeme si nábřeží Pier Head (UNESCO) s monumentálními Royal Liver Building, Cunard Building a Port of Liverpool Building, dále revitalizovaný Albert Dock, podíváme se hned ke dvěma místním katedrálám, jedné anglikánské, druhé katolické, nevynecháme velkolepou budovu St. George’s Hall, monumentální ukázku neoklasicistního stavitelství 19. stol. a samozřejmě zavítáme do Cavern Quarter, kde se zrodili fenomén the Beatles. Odpoledne možnost návštěvy světoznámého muzea Beatles Story či vynikající umělecké galerie The Walker, popř. některého z dalších výborných místních muzeí.
  6. den zájezdu
  Po snídani vjedeme do Jezerní oblasti - NÁRODNÍ PARK LAKE DISTRICT, která je dle mnohých nejkrásnější částí Anglie. Necháme se unést zádumčivou nádherou klidných jezer, divokých horských údolí, dramatických kopců a roztomilých usedlostí. Procházka ke kamennému kruhu CASTLERIGG STONE CIRCLE významná prehistorická památka. Přes výletní středisko BOWNESS k působivému ledovcovému JEZERU WINDERMERE, největší přírodní jezero Anglie. Pokračujeme přes kouzelné vesničky GRASMERE a RYDAL. Poslední zastávkou bude městečko KESWICK se zajímavými zelenými domy. V podvečer přejezd na ubytování do kraje Yorkshire.
  7. den zájezdu
  Prohlídka úchvatného města YORK, plného klikatých středověkých uliček, obklopeného monumentálním pásem hradeb ze 13. stol. a naplněného všudypřítomnou atmosférou časů minulých. Za návštěvu rozhodně stojí katedrála York Minster nebo Jorvik Viking Centre, ohromně zajímavé muzeum připomínající vikinskou éru dějin města. Zapomenout bychom neměli ani na posezení v některé z mnoha tradičních hospůdek, které se mohou pochlubit staletými zkušenostmi ve vytáčení piva. Přejezd do přístavu, večer odplutí z Newcastlu, plavba Severním mořem do AMSTERDAMU, ubytování v kajutách.
  8. den zájezdu
  Odjezd z Amsterdamu. Návrat ve večerních hodinách (přejezd hranic do ČR cca ve 20:00 hod).

 • Cena zahrnuje

  • dopravu lux. klim. busem
  • přejezd kanálu La Manche
  • trajekt Newcastle - Amsterdam – kajuty
  • 6x ubytování (z toho 5x v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 1x 4lůžk.kajuta na lodi Newcastle - Amsterdam)
  • 5x snídani
  • průvodce
 • Cena nezahrnuje

  • vstupné, MHD, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 4500 Kč
 • Nástupní místa

  30.06. - 07.07. Odjezd A, B, L
  Přehled nástupních míst najdete ZDE

 • Sleva

  • BONUS pojištění zdarma při objednání zájezdu do 15.2.2019
 • Podnadpis

  A MALEBNÝ OSTROV WIGHT

 • Typ ubytování (např. Hotel ***, Stan ...)

  hotel

 • Ikony pro web

  bonus

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: REDOK TRAVEL s.r.o., IČ: 25258281

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

STAROBYLÁ ANGLIE - SEVERNÍ WALES - GB552-19, STAROBYLÁ ANGLIE - SEVERNÍ WALES, Velká Británie

Číslo termínu: 170 233 304
Termín zájezdu: 30.6. - 7.7.2019 (8 dní)
Doprava: Autobus
Strava Snídaně
Celková cena za osobu od: 14 067 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
14 067 × = 0
Příplatky Cena Celkem
4 500 × = 0
500 × = 0
Ostrava, více
Hranice,
Havířov,
Zábřeh na Moravě  méně
250 × = 0
Olomouc
150 × = 0
Česká Třebová, více
Ústí nad Orlicí  méně
Pojištění Cena Celkem
599 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
450 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 31.05.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622