Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Romantickou jihozápadní Anglií až na Lend´s End

Velká Británie

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 1.7. - 7.7.2019
Délka: 7 dní (Pondělí - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Plzeň, Praha, Rokycany
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 8 990

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 8 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 168 358 557

 • Popis zájezdu:

  Zveme vás na cestu plnou neopakovatelných zážitků, na cestu, jež vám přinese mnoho nových informací. Vydejte se s námi poznat keltský Cornwall – zemi krále Artuše s parky a zahradami , civilizací nedotčené vesničky, romantická vřesoviště a strhující výhledy na Atlantik. Bodmin Moor, Tintagel Castle, Jamaica Inn, Exeter, Plymouth

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací, průvodce, 5x ubytování v hotelu (1x ve Francii v hotelu Premiere Classe, 3x v oblasti Plymouthu v *** hotelu, 1x v oblasti Londýna v *** hotelu), 4x snídaně, kompletní „Cestovní pojištění“ pojištění CK proti úpadku.

 • 1.den:

  Odjezd v 06,00 hodin z Prahy po trase: Beroun – Rokycany – Plzeń ( Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Denní přejezd přes SRN do Francie do oblasti Calais na nocleh.

 • 2.den:

  V ranních hodinách plavba trajektem přes kanál La Manche - při vyloďování nádherný výhled na křídové bílé útesy doverské. Krátká zastávka u doverského hradu, který „střeží“ doverskou úžinu. Cesta jižní Anglií. Návštěva hradu ARUNDEL, jednoho z nejstarších normanských hradů Británie. V podvečer přístavní město PLYMOUTH - původně malý přístav, odkud vyplula loď Mayflower s osadníky do Ameriky a odkud vyrážel na objevné výpravy James Cook a cestu kolem světa F. S. Chichester. Královská citadela Karla II., slavný trávník Hoe Francise Drakea. Ubytování v hotelu a nocleh.

 • 3.den:

  3. den: Snídaně v hotelu. Celodenní návštěva jihozápadního cípu Anglie – hrabství CORNWALL, jedné z nejkrásnějších oblastí Anglie s rozeklannými skalami, písečnými plážemi a rybářskými vesničkami, které si zachovaly svůj původní ráz. Nejzápadnější cíp Anglie skalnatý mys LAND´S END - „konec světa“ - úchvatné skalnaté pobřeží s návštěvnickým centrem, kde je první a poslední hostinec v Británii a odkud jsou za dobré viditelnosti patrné pobřežní skály na souostroví Scilly. Normanský klášter ST. MICHAEL´S MOUNT – ostrovní klášter - žulový útes tyčící se 80 metrů nad mořem, který se podle přílivu mění v ostrov, britská obdoba francouzského Mont St. Michel. Zastávka v středisku hrabství Cornwall: PENZANCE – prohlídka malebného městečka s malými rybářskými domky a subtropickými rostlinami. Návrat na nocleh.

 • 4.den:

  Snídaně. Celodenní návštěva severní části Cornwallu. Průjezd chráněnou přírodní oblastí BODMIN MOOR s rozsáhlými vřesovišti a bažinami, horskými bystřinami, skalními útvary a památkami z doby bronzové, až na Tintagel Head. Romantická zřícenina hradu TINTAGEL CASTLE, která se vypíná na vysokém skalním útesu, rodiště legendárního krále Artuše – pána rytířů Kulatého stolu. Procházka podél útesů s výhledy na Atlantický oceán. JAMAICA INN – známá pirátská hospoda z roku 1750. Průjezd DARTMOORSKÝM NÁRODNÍM PARKEM, drsnou krajinou románu „Pes baskervillský“ se zastávkou na některém z romantických vřesovišť s pasoucími se divokými poníky, u klapacích mostů TWO BRIDGES. Návrat na nocleh.

 • 5.den:

  Snídaně. EXETER - prohlídka historického města s typickými domy z červených cihel, střediska Devonu s nádhernou katedrálou, která se řadí k nejskvostněji vyzdobeným ve Velké británii. Návštěva míst, kde pobýval Sir Francis Drake – slavný pirát mnoha moří v období vlády královny Alžběty I.. Návštěva GLASTONBURY – města, které je opředeno mnoha pověstmi a je zde údajně pohřben král Artuš. Místa je považovaného za bájný Avalon. Prohlídka areálu opatství a nejstaršího kláštera postaveného na území Velké Británie. WELLS – okouzlující město pojmenované podle posvátného pramene sv.Ondřeje. Město proslavila jedinečná majestátní katedrála z konce 12. Století, která má průčelí nádherně struktuálně vyzdobené. Ubytování v oblasti Londýna.

 • 6.den:

  Snídaně. Přejezd do centra britské metropole LONDÝNA – desetimilionové metropole, která si získala přízvisko nejkosmopolitnějšího města na světě. Město na Temži odsud působí jako fascinující nekonečné mraveniště pulzující neutuchajícím životem. Procházka nejkrásnější londýnskou čtvrtí – CITY OF WESTMINSTER – kolem budovy Parlamentu k Westminsterskému opatství, do uličky Downing Street k domu č. 10, jenž je sídlem ministerského předsedy, k Buckinghamskému paláci – oficiální rezidenci královské rodiny, na Trafalgar Square, Piccadilly Circus, do čtvrti Soho a do čínské čtvrti, kde vše pulzuje životem, obchodem, kulturou a uměním. Na závěr prohlídky Londýna projížďka nejstarším metrem na světě. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do Doveru na noční trajekt.

 • 7.den:

  Návrat do ČR v odpoledních hodinách

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Cestovní pojištění zdarma

  V ceně zájezdu je již zahrnuto cestovní pojištění. Neváhejte si zaslat nezávaznou objednávku, náš prodejce Vás bude kontaktovat a sdělí Vám bližší informace.

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Romantickou jihozápadní Anglií až na Lend´s End, Velká Británie

Číslo termínu: 168 358 557
Termín zájezdu: 1.7. - 7.7.2019 (7 dní)
Doprava: Autobus
Strava Snídaně
Celková cena za osobu od: 8 990 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
8 990 × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 01.06.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622