Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

ANGLIE, SKOTSKO, WALES

Velká Británie, Skotsko

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 28.6. - 9.7.2019
Délka: 11 dní / 11 nocí
Doprava: Autobus
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 22 490

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 168 906 729

 • Anotace

  Poznejte s námi Londýn a královská sídla Anglie, rozmanitost skotské vysočiny i dramatičnost krajiny Walesu.
  Londýn - York - Jedburgh - Edinburgh - Pitlochry - Blair Athol - Loch Ness - Loch Lomond – Glasgow -Chester - Cardiff - Bath -Torquay - Stonehenge - Windsor

 • Program zájezdu

  1. den zájezdu
  V poledních hodinách odjezd z ČR.
  2. den zájezdu
  Trajektem přes kanál La Manche do Doveru, příjezd do Anglie s jedinečným pohledem na Doverské útesy, přejezd do LONDÝNA, uložení zavazadel v hotelu. Před polednem odjezd metrem do centra a pěší prohlídka - Piccadilly, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Parlament, Big Ben, Buckinghamský palác. Možnost návštěvy některého z četných muzeí nebo procházky v parcích Hyde Park nebo St. James. Podvečerní Londýn - China Town, Soho. Návrat metrem do hotelu.
  3. den zájezdu
  Přejezd do YORKU, odpoledne návštěva katedrály - největší gotické stavby v Británii s nádhernými vitrážemi, procházka po hradbách, středověká čtvrť, hrázděné domy, pozůstatky hradu založeného Vilémem Dobyvatelem, příjemné posezení kolem řeky Ouse. Večer odjezd na ubytování u Yorku.
  4. den zájezdu
  Brzy ráno odjezd, krátká zastávka v JEDBURGHU - skotském hraničním městě s opatstvím a historickým domem, ve kterém žila Marie Stuartovna. EDINBURGH, návštěva hradu, ve kterém jsou uchovány skotské korunovační klenoty, třída Royal mile s katedrálou až ke klášteru a královskému zámku Holyrood – sídlo britské královny. Možnost návštěvy Královského skotského muzea či Skotské národní galerie nebo Scotch Whisky centra. Ubytování u Edinburghu.
  5. den zájezdu
  Odjezd do severní části Skotska přes nejvyšší pohoří Velké Británie Grampian Mountains, návštěva výrobny whisky s ukázkou výroby a ochutnávkou v PITLOCHRY. Zastávka v BLAIR ATHOL - jeden z nejkrásnějších zámků ve Skotsku. Ubytování v oblasti Inverness.
  6. den zájezdu
  Jezero LOCH NESS, projížďka kolem jezera se zastávkou u zřícenin hradu URQUHART, městečko FORT AUGUSTUS. Procházka k opatství a prohlídka systému zdymadel na Kaledonském kanále nazvaném Neptunovo schodiště. Krátká procházka u úpatí nejvyšší hory Velké Británie Ben Nevis a přejezd skotskou krajinou k jezeru LOCH LOMOND. Ubytování u Glasgow.
  7. den zájezdu
  Dopoledne návštěva města GLASGOW, centrum, historické a moderní budovy, náměstí sv. Jiří se sochami dvanácti významných osobností zapsané do dějin, poté přejezd zpět do Anglie. Historický CHESTER - katedrála, hrad, tudorovské a viktoriánské budovy, středověké a římské hradby s věžemi a branami. K večeru odjezd na ubytování.
  8. den zájezdu
  Přejezd do jižního Walesu a návštěva CARDIFFU, hlavního města Walesu s mohutným hradem, krásnými parky a příjemnými posezeními, ubytování.
  9. den zájezdu
  BATH (UNESCO) - architektonický skvost Anglie, románské lázně a centrum města s opatstvím ve kterém byl korunován první král Anglie, ulice Bath Street s kolonádou až ke královskému divadlu. Odjezd na jih do přímořského střediska TORQUAY. Večer ubytování v Torquay.
  10. den zájezdu
  Kolem poledne návštěva Salisburské planiny s prehistorickým monumentem STONEHENGE. Odpoledne zastávka ve WINDSORU - královské sídlo, možnost návštěvy jednoho z největších evropských zámků nebo procházka v rozsáhlém zámeckém parku. Večer ubytování v Londýně.
  11. den zájezdu
  Po snídani odjezd trajektem do Francie, tranzit přes Německo do ČR.
  12. den zájezdu
  V brzkých ranních hodinách příjezd do republiky.

 • Cena zahrnuje

  • dopravu lux. klim. busem
  • trajekt přes kanál La Manche do Anglie a zpět
  • dopravu klim. busem ve V. Británii
  • 9x ubytování v hotelu**/***
  • 9x snídani
  • průvodce
 • Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakult. služby, místní dopravu v Londýně a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 7200 Kč (povinné při nedoobsazení)
  • 8x večeři 4400 Kč
  • připojištění vyššího storna zájezdu + 250 Kč
 • Nástupní místa

  28.06. – 09.07. odjezd C, M + Ostrava (+500)
  Přehled nástupních míst najdete ZDE

 • Podnadpis

  VELKÝ OKRUH

 • Typ ubytování (např. Hotel ***, Stan ...)

  hotel

Pořádající CK: REDOK TRAVEL s.r.o., IČ: 25258281

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Skotsko, Velká Británie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622