Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

FLORIDA - MIAMI TROPICKÝ RÁJ S PŘÍCHUTÍ KARIBIKU

USA, Florida

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 5.2. - 14.2.2019
Délka: 10 dní (Úterý - Čtvrtek)
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 35 990 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 34 990

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 34 990 35 990 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 136 841 031

 • Cena zájezdu zahrnuje:

  - Letenku Praha - Miami - Praha, velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, 8 x ubytování na hotelu ***, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH - Ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech *** nebo hotelových rezidencích *** - Celodenní výlet na kouzelný KEY WEST po jedinečné Oversea Highway přes 43 ostrovů jižní Floridy

 • Cena zájezdu nezahrnuje:

  - Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA. - Poplatky za transfery z letiště, přesuny MHD v Miami: 75 $ - Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 100$. Tipy a vstupy. - Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy - Orientační ceny fakultativních výletů: Everglades 60 $, Orlando 150$, Kennedyho hvězdné centrum 150$, Bahamy od 190$, - Orientační vstupy: Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $ - Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy - Možnost dokoupit snídani od 10$ na osobu a den - Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět - Odbavené zavazadlo do 23 kg kolem 2.500 Kč dle ceníku letecké společnosti

 • Informace:

  Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy: INFORMACE AMBASÁDY USA K BEZVÍZOVÉMU PROGRAMU OFICIÁLNÍ ŽÁDOST O REGISTRACI ESTA Průvodce vyplněním žádosti ESTA Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy, jež jsou osobní, proto je nutné, aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám. Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA. VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM. V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA. Letenka s 1 přestupem (obvykle Frankfurt nebo Paříž nebo Londýn...). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.Odlet z Prahy může být realizován již ve večerních hodinách předcházejících dni odletu. V takovém případě bude přílet na Miami dříve a klienti zde budou mít více času. K přesun z letiště na hotel a zpět je využívána mhd.

 • Možnost prodložit si pobyt

  Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním ddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami. PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE ZE ZÁJEZDU NA FLORIDU

 • Program zájezdu

  1. den

  Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.

  2. den

  Dopoledne volno na koupání a slunění. Odpoledne návštívíme nejstarší a nejprominentnější část Miami Beach - South Beach a Art Deco Distrikt. Božské klima, palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá. Můžete se těšit na kouzelné palmové parky jako je Lummus Park lemující pláže jižní části Miami Beach. Na nejprosnulejší ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor, Colony Hotel a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně, kde den a noc nikdy nekončí. Abyste si tyto místa mohli dokonale užít, čeká Vás osobní volno k nákupům, dobrému jídlu, popíjení vyhlášených koktejlů v barech s karibskými rytmy ale také k odpočinku na bílých písečných plážích, lemovaných kokosovými palmami. Návrat na ubytování ve včerních hodinách nebo individuálně.

  3. den

  Vydáme se poznávat magické město Miami, které je nádherné a moderní, ve kterém budete mít pocit, jakoby ho postavili včera. Uviddíte jeho srdce - Miami Downtown, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a všudepřítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projíždce Metromoverem - vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města. Budete obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu (domov amerického baskedbalového družstva Miami Heat) a Freedom Tower. Uvidíte mrakodrapy Financial Distriktu jako Miami Tower či Bank of America Tower. Příjemným osvěžením bude procházka po nábřeží jachetního přístavu a Bayside Marketplace s jeho butiky, bary a okrajem parku Bayfront, kde se nalézá John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v moderním BrickellCity Centre, kde bude příležitost na občerstvení. Projdeme ultra moderní čtvrtí skleněných mrakodrapů Brickell k místu řečenému Mirador Miami, jež nabízí kouzelné pohledy na centrum města a mořskou zátoku. Pak se vydáme do Litle Havana - kde se budete cítit jako na Kubě, ještě před příchodem Fidela Castra. Uvidíte typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, Domino park, kde kubánští důchodci s oduševněním hrají svou národní hru a také kohouty promenádující se středem ulic. Vše je tady živé a pestré. Neochutnat pravou kubánskou kuchyň v Calle Ocho, speciality jako picadillo, pastelito s goyave, mariquitas, či pravou kubánskou zmrzlinu a božskou kávu by byl hřích. Na památku si pořídíte foto s barevným kohoutem, který je pro Kubánce symbolem prosperity a nového začátku. Návrat na hotel.

  4. den

  Key West – celodenní výlet jež je v ceně zájezdu do nejjižnějšího bodu USA. Pojedeme po unikátní silnici Overseas Highway nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. Cesta přes oceán a karibské ostrovy je opravdovým zážitkem. Na Key West, který je perlou všech Floridských ostrovů panuje karibská atmosféra a budete mít dostatek času na jeho poznávání. Vyfotíte se u Southernmost Point - nejjižnějším bodě USA odkud je to do kubánské Havany pouhých 140 km. Podíváte se na dům spisovatele Ernesta Hemingwaye a Little White House jež sloužil jako residence amerických prezidentů. Můžete navštívit okouzlující motýlí sklenník a ocitnout se v obklopení hejn krotkých motýlů. Zážitkem bude procházka po hlavní promenádě Duval Street, kolem domů stavěných v karibském stylu. Tato ulice je plná muzeí, pestrých obchodů, kaváren a restaurací a ústí na rozlehlé Mallory Square. Budete mít příležitost toulat se místními uličkami plné zeleně a překrásných květů zdobící architektonicky zajímavé domy, vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a dokonale si vychutnat zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat zpět pozdě večer.

  5. den

  Celodenní fakultativní výlet do Orlanda - k poznání jeho krás a atrakcí jako např. Universal Studios, Disney's Hollywood Studios či Magic Kingdom. Nebo návštěva Kennedyho vesmírného centra na Cap Canaveral. Návrat zpět pozdě večer. Nebo osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění.

  6. den

  Půldenní fakultativní výlet do jedné z nejznámějích přírodních oblastí v USA národního parku Everglades, nalézající se v jižní části Floridy. NP je tvořen nejrozlehlejší subropickou divočinou v celém USA s jedinečnou flórou a faunou. Čekají zde na vás rozlehlé mokřiny, kde uvidíte volně žijící krokodýly, leguány, hady, vodní ptáky. Po hladině této vodní džungle se projedete na vznášedle a budete obdivovat unikátní přírodu. Na závěr navštívíte aligátoří farmu a pro zpestření shlédnete schow s aligátory. Návrat na hotel. Odpoledne volno ke koupání a slunění.

  7. den

  Osobní volno na plážích Miami Beach nebo možnost nákupů v gigantickém shopping Mallu Adventura. Zájemci mohou absolvovat celodenní fakultativn výlet lodí na Bahamské ostrovy.

  8. den

  Vydáme se na ostrov Key Biscayne a projdeme se jeho unikátním Cradon Parkem s divoce rostoucími kokosovými palmami, který se řadí k nejkrásnějším plážím Floridy. Navštívíme také vyhlášené Miami Seaquarium, které je prosnulé svým velkolepým show s delfíny a kosatkami. Zájemci si mohou zaplavat přímo s delfíny, nebo shlédnout pomořský svět jako potápěči. Odpoledne odpočinek na pláži v Miami Beach a koupání.

  9. den

  Dopoledne osobní volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic tranfer na letiště, odlet zpět z Miami.

  10. den

  Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: WISNAR groupe mondiale s.r.o., IČ: 06514316

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Florida, USA

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

FLORIDA - MIAMI TROPICKÝ RÁJ S PŘÍCHUTÍ KARIBIKU, USA, Florida

Číslo termínu: 136 841 031
Termín zájezdu: 5.2. - 14.2.2019 (10 dní)
Doprava: Letecky
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 34 990

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
34 990 × = 0
na 3lůžkovém pokoji
36 990 × = 0
na 2lůžkovém pokoji
Pojištění Cena Celkem
1 300 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
1 000 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 08.01.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622