Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Cesta Kolem Světa Za 40 (Vlastně 41) Dní - Thajsko - Austrálie - Nový Zéland - Francouzská Polynésie - Usa - Peru - Chile - Velikonoční Ostrov - Brazílie

CESTA KOLEM SVĚTA ZA 40 (VLASTNĚ 41) DNÍ - THAJSKO - AUSTRÁLIE - NOVÝ ZÉLAND - FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE - USA - PERU - CHILE - VELIKONOČNÍ OSTROV - BRAZÍLIE, Thajsko, Francouzská Polynésie, Brazílie, Austrálie, Chile, Nový Zéland, Peru, USA

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 4.3. - 12.4.2019
Délka: 40 dní (Pondělí - Pátek)
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Pobytové

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 347 990

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 347 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 173 933 657

 • Pozn.

  Bližší info a podrobnější program na www.nomad.cz

 • Pozn.

  V termínu, posloupnosti dnů programu i v ceně může dojít k mírným změnám následkem případných změn v letových řádech, popř. v dostupnosti a ceně letenek (aktuální informace v CK nebo na www.nomad.cz). Doporučujeme včasné přihlášení!

 • Pozn.

  V případě zájmu je možné prodloužení akce o Vietnam (na začátku) a o vodopády Iguaçú, popř. o Amazonii (na konci). Délka a cena programu bude upřesněna dle zájmu účastníků.

 • Délka tras:

  letadlem 68 000 km, po zemi 1800 km, pěšky 5x 4-10 km (volitelně) Počasí: vzduch 18-32 °C, voda 25-29 °C Nástupní místo: Praha

 • V ceně je:

  Doprava. Výlety, exkurze, aktivity a vstupné dle programu. Ubytování a snídaně. Český delegát (někdy i průvodce, řidič), místní průvodci a řidiči dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Veškerá mezinárodní a vnitrostátní letecká včetně letištních tax a poplatků. Všechny letištní transfery. Pronájem auta/vanu s pojištěním na Novém Zélandu. Nájemní i veřejná všeho druhu (auto či minibus, autobus, vlak, metro, tuk tuk i loď). Ubytování: 35x v hotelech 3*-3,5* ve 2-lůžkových pokojích. 1-lůžkový pokoj na vlastní přání nebo při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek 45 000 Kč (35x). Možnost ubytování v 4* hotelech za příplatek. Strava: 35x snídaně. V ceně nejsou fakultativní výlety, služby nezahrnuté v programu a případné místní odletové taxy.

 • Program zájezdu

  1. - 3. den

  Praha - Bangkok (Thajsko). Let do jihovýchodní Asie, do thajské metropole Bangkoku: Plovoucí trhy, královský palác s Wat Phra Kaeo (Chrámem smaragdového Buddhy), Wat Pho s pozlacenou sochou ležícího Buddhy, Chrám úsvitu Wat Arun aj.

  4. - 9. den

  Sydney, Cairns (Austrálie). Přelet do Sydney. Přístav se světoznámou Operou (exkurze) a mostem Harbour Bridge, historická čtvrť Rocks. Možnost prohlídky Akvária, Botanické zahrady, Čínské čtvrti nebo živého Darling Harbour. Alternativně slavná pláž Bondi s koupáním a procházkou. Přelet do Austrálie. Cairns: Výlet na Velký bariérový útes: možnost šnorchlování, glassboatu. Procházka tropickým deštným pralesem.

  10. - 14. den

  Auckland, Rotorua, N.P. Tongariro, Waitomo (Nový Zéland). Přelet na Nový Zéland, okruh po Severním ostrově. Největší město Auckland. Geotermální oblast Rotorua: gejzíry, bahenní sopky, maorská kultura. Vstup do geotermálního parku Wai-O-Tapu v ceně. Kolem jezera Taupo do N.P. Tongariro. Možnost pěšího výletu do blízkosti sopek, např. po trase „nejkrásnějšího jednodenního treku na světě“ pod sopkou Ngauruhoe (Horou Osudu z Pána prstenů) s fantastickými výhledy na zasněžené štíty, lávové pouště a jezera. Krasové jeskyně Waitomo se světélkujícími červy. Návrat do Aucklandu.

  15. - 19. den

  Tahiti, Bora Bora (Francouzská Polynésie). Let přes jižní Pacifik na Tahiti a na „nejkrásnější ostrov světa“ Bora Bora: Strmé sopečné štíty nad mnohobarevnou lagunou, údolí s ibiškovými květy, korálové bariéry a pohádkové pláže. Odpočinek „v ráji“ v hotelu u pláže s možnostmi fakultativních výletů - např. lodí po laguně kolem ostrova s koupáním se žraloky a rejnoky, šnorchlováním s hejny barevných tropických ryb a hostinou na písečném motu s tradičními polynéskými písněmi.

  20. - 22. den

  Las Vegas, Los Angeles (USA). Let Pacifikem přes rovník do Severní Ameriky. Světová metropole hazardu - blyštivý Las Vegas. Noční život ve víru zábavy, pokušení v kasínech nebo odpočinek v hotelu na hlavní třídě. Krátký přelet do „Města andělů“ Los Angeles. Možnost návštěvy legendárního Hollywoodu či Beverly Hills.

  23. - 29. den

  Lima, Cuzco, Machu Picchu (Peru). Zpět na jižní polokouli do Peru. Lima (UNESCO): prezidentský palác, katedrála s ostatky dobyvatele Pizarra. Přelet do And do téměř 3000 m n.m. „Pupek světa“ Cuzco (UNESCO): katedrála, „Skála o 12 úhlech“, velkolepé incké pevnosti Sacsayhuaman, Ollantaytambo, chrám Slunce Coricancha, posvátné místo Inků - nekropole Quenko. Údolí řeky Urubamby, jedné ze zdrojnic Amazonky. Pisac vyhlášený svými trhy. Působivá jízda výletním vlakem do Aguas Calientes. Machu Picchu (UNESCO), zapomenuté incké město v džungli - jeden z novodobých sedmi divů světa. Možnost výstupu na přilehlý vrch Huayna Picchu s nádherným výhledem.

  30. - 35. den

  Santiago de Chile, Velikonoční ostrov (Chile). Přelet do hlavního města Chile Santiaga: prezidentský palác La Moneda, rušné náměstí Plaza de Armas s katedrálou, tržnice, „kafe s nohama“. Přelet na ostrov Rapa Nui, nám známější jako Velikonoční: 887 obřích kamenných soch moai, krátery sopek, útesy s divokým příbojem, lávové tunely, jeskyně, eukalyptové háje. Kráter Rano Kau, Orongo - vesnice kultu ptačího muže. „Továrna na výrobu soch“ - lom v Rano Raraku. 15 soch na spektakulárním Ahu Tongariki, Ahu Akivi, Ahu Te Pito Kura s Pupkem světa, jeskyně Ana Te Pahu, struskový lom Puna Pau, odkud pocházejí pukaa („klobouky“) soch aj. Koupání pod moai na bělostné pláži Anakena s palmovým hájem. Možnost pěší či cykloturistiky, pronájmu kol, motorek či koní nebo návštěvy show s tanci původních obyvatel. Přelet zpět do Santiaga a dále do Brazílie.

  36. - 39. den

  Rio de Janeiro (Brazílie). Město nejslavnějšího karnevalu a samby - Rio de Janeiro. Výlety na vrcholy Pao de Açúcar (Homole cukru, 396 m) a na Corcovado (Hrbáč, 710 m) s legendární sochou Krista. Odpočinek na slavných plážích Copacabana a Ipanema… Vždyť „kdo nebyl v Riu, jako by nežil!“

  40. - 41. den

  Rio de Janeiro - Praha. Odlet zpět do Evropy.

Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Tento zájezd si můžete objednat s odletem kdykoliv, na jakkoliv dlouhou dobu pobytu.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o., IČ: 49970844

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

CESTA KOLEM SVĚTA ZA 40 (VLASTNĚ 41) DNÍ - THAJSKO - AUSTRÁLIE - NOVÝ ZÉLAND - FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE - USA - PERU - CHILE - VELIKONOČNÍ OSTROV - BRAZÍLIE, Cesta Kolem Světa Za 40 (Vlastně 41) Dní - Thajsko - Austrálie - Nový Zéland - Francouzská Polynésie - Usa - Peru - Chile - Velikonoční Ostrov - Brazílie, Thajsko, Francouzská Polynésie, Brazílie, Austrálie, Chile, Nový Zéland, Peru, USA

Číslo termínu: 173 933 657
Termín zájezdu: 4.3. - 12.4.2019 (40 dní)
Doprava: Letecky
Strava Snídaně
Celková cena za osobu od: 347 990

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
347 990 × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 02.02.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622