Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Singapur, Vietnam, , Filipíny, Čína Na Lodi Celebrity Millennium, Plavba S Bonusem - 393944455

Celebrity Millennium, Čína, Singapur, Vietnam, Filipíny

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 6.12. - 20.12.2020
Délka: 15 dní (Neděle - Neděle)
Doprava: Vlastní
Strava: Plná penze
Typ zájezdu: Plavby

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 36 490

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 36 490

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 580 685

 • Trasa plavby

  Singapur, Vietnam, Filipíny, Čína

 • Popis lodě

  Výletní loď Celebrity Millennium ze třídy lodí stejného jména sice poprvé vyplula už v roce 2000, v roce 2016 však prošla zásadní rekonstrukcí, díky které dnes svým hostům může nabídnout moderní prostředí a vybavení odpovídající nejnovějším trendům. Renovací prošly nejen kajuty, ale také společné prostory, které jsou směsicí moderního designu, retro a art deco prvků s uměleckými díly nejrůznějších stylů na každém kroku. Luxusní střešní terasa Rooftop Terrace disponuje velkou obrazovkou, na které se pod širým nebem promítají filmy, a koktejlovým barem, kde zkušení barmani připravují ty nejlepší drinky. Společenský prostor Cosmos Lounge se může pochlubit okny od podlahy až po strop a nádhernými výhledy na oceán. Třešničkou na dortu jsou pak skleněné výtahy a majestátní schodiště Grand Foyer, spojující paluby 3, 4 a 5. Na lodi je k dispozici celá řada restaurací nabízejících menu inspirované navštěvovanými destinacemi. Tuscan Grille servíruje tradiční italské speciality doplněné o moderní kuchyni. Unikátní koncept stolování je možné zažít v Qsine, kde jsou jídla z celého světa připravována hravým způsobem a servírována netradiční formou. Kdo dává přednost japonské kuchyni, neměl by si nechat ujít návštěvu Sushi on Five, restaurace Luminae je pak určena výhradně pro hosty apartmánů. Nechybí kavárny a bary a samozřejmě také možnost užít si občerstvení v pohodlí kajuty. Celebrity Millennium nabízí celou škálu možností pro trávení volného času. Od luxusních lázní Canyon Ranch SpaClub přes dobře vybavené fitness centrum až po divadlo Celebrity plné muzikálových show a dalších vystoupení. Na palubě se nebudou nudit ani děti, pro které je nachystána řada specializovaných programů.

 • Informace o lodi

  Nosnost lodě (v tunách): 90.000Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 11Celkový počet kabin: 975Maximální počet pasažérů: 2.1386 bazénů

 • Vybavení lodě

  Restaurace a bary, včetně italské restaurace Tuscan Grille a restaurace Qsine Celebrity divadlo, kasino Wellness areál Canyon Ranch SpaClub Fitness centrum, kosmetický salón, běžecká dráha, solárium Umělecká galerie, karetní salónek, internetová kavárna, knihovna, konferenční centrum Pro děti: Videoherna, dětský klub Fun Factory, Klub pro mládež Xclub Teen

 • Hodnocení lodě

  5

 • Cena zahrnuje

  Dárek: Hosté v kajutě s oknem a s balkonem získají jednu z výhod níže, hosté v apartmá získají všechny čtyři: 1) All inclusive pro dva (nápojový balíček Classic) 2) spropitné zdarma pro dvě osoby 3) kredit k útratě na palubě od 100 USD na kajutu, 4) připojení k internetu (WiFi) pro dvě osoby. Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, neomezené vylodění/nalodění v navštívených přístavech a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, zmrzlina, nápoje: voda, káva, čaj, limonády. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

 • Cena nezahrnuje

  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Alkoholické nápoje, prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 15 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 18 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

 • Upozornění

  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě.

 • Program zájezdu

  1. den

  Singapur, Singapur, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)

  2. den

  Singapur, Singapur, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)

  3. den

  Relaxační den na moři

  4. den

  Phu My (Ho Chi Minh), Vietnam, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

  5. den

  Nha Trang, Vietnam, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)

  6. den

  Relaxační den na moři

  7. den

  Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)

  8. den

  Relaxační den na moři

  9. den

  Relaxační den na moři

  10. den

  Puerto Princesa, Filipíny, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)

  11. den

  Boracay, Filipíny, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

  12. den

  Manila, Filipíny, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

  13. den

  Relaxační den na moři

  14. den

  Hong Kong, Čína, (připlutí: 10:00 | odplutí: --:--)

  15. den

  Hong Kong, Čína, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)

Ceny jsou pohyblivé a zobrazená cena se může kdykoliv změnit. Uvedená cena je nejnižší možná cena při včasné rezervaci. Pro aktuální informaci nás prosím kontaktujte na tel. 800 999 800, Po-Ne 7-22 hod nebo odešlete nezávaznou objednávku.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: PT Tours International s.r.o. , IČ: 24739740

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Celebrity Millennium, Singapur, Vietnam, , Filipíny, Čína Na Lodi Celebrity Millennium, Plavba S Bonusem - 393944455, Čína, Singapur, Vietnam, Filipíny

Číslo termínu: 170 580 685
Termín zájezdu: 6.12. - 20.12.2020 (15 dní)
Doprava: Vlastní
Strava Plná penze
Celková cena za osobu od: 36 490

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
36 490 × = 0
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu
72 070 × = 0
Kajuta vnitřní Bella, cena při obsazení jednou osobou
52 350 × = 0
Kajuta s oknem Bella, cena za 1. a 2. osobu
103 790 × = 0
Kajuta s oknem Bella, cena při obsazení jednou osobou
63 530 × = 0
Kajuta s balkonem Bella, cena za 1. a 2. osobu
126 150 × = 0
Kajuta s balkonem Bella, cena při obsazení jednou osobou
125 930 × = 0
S1 cena za 1. a 2. osobu
250 950 × = 0
S1 cena při obsazení jednou osobou
Dětská cena Cena Celkem
Pojištění Cena Celkem
1 300 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
1 000 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 22.10.2020

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622