Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Vaše nabídka zájezdů od agentury INVIA.CZ

Recenze hotelu Apartmány Bajondillo

Španělsko, Costa Del Sol, Torremolinos (Zobrazit na mapě)

 Garance nejnižší ceny: nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Vybavení hotelu:
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
Umístění hotelu:
 • 0 m Vzdálenost od pláže
 • 200 m Vzdálenost od centra města
 • Teplota vzduchu 22 °C
 • Teplota moře 18 °C
 • Doba letu z Prahy: %1 h 03:00 Doba letu z Prahy

Recenze hotelu Apartmány Bajondillo - Costa Del Sol, Španělsko

Tento hotel je 70. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 876 v Costa Del Sol.

Celkové hodnocení hotelu

Nejvyšší hodnocení hotelu

7

Dovolenou jsme si užili. Andalusie je krásná země (příroda úžasná, hory, moře památky). Moře bylo klidné (velké vlny byly pouze 2 dny). Navštívili jsme Gibralatar, Rondo, Malagu a Granadu.... Zobrazit celou recenzi

Eva Flámová, 21.06.2017

Nejužitečnější hodnocení hotelu

7

Dovolenou jsme si užili. Andalusie je krásná země (příroda úžasná, hory, moře památky). Moře bylo klidné (velké vlny byly pouze 2 dny). Navštívili jsme Gibralatar, Rondo, Malagu a Granadu.... Zobrazit celou recenzi

Eva Flámová, 21.06.2017

Všechny recenze hotelu

Byli jste na dovolené v tomto hotelu? Napište svou recenzi

Celkem: 7 Dovolenou jsme si užili. Andalusie je krásná země (příroda úžasná, hory, moře památky). Moře bylo klidné (velké vlny byly pouze 2 dny)....

 • 7 Ubytování
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme si užili. Andalusie je krásná země (příroda úžasná, hory, moře památky). Moře bylo klidné (velké vlny byly pouze 2 dny). Navštívili jsme Gibralatar, Rondo, Malagu a Granadu. Cestovali jsme autobusem nebo vlakem.

Někdy nás španělé překvapili svým špatným chováním . Scházely nám audio nahrávky v českém jazyku při návštěvě památek. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování vcelku dobré, koupelna by potřebovala rekonstrukci.

Strava
Stravovali jsme se v restauracích nebo v apartmánu. Strava v restauracích byla finančně náročnější.

Služby hotelu
Byli jsme ubytovaní v apartmánu přes CK , kde nebyl český delegát. V recepci byla paní ze Srbska, která nějakou dobu pobývala na Slovensku, takže jsme se mohli s ní domlouvat česky. Byla velmi příjemná a ochotná. Doporučovala bych CK zajistit informační knihy v češtině.

Pláž
Výborná

Eva Flámová, 21.06.2017, Datum pobytu: 4.6. - 18.6.2017
Oblast: Španělsko Španělsko, Costa Del Sol, Hotel: Apartmány Bajondillo

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Oblast a mapa: Costa Del Sol, Španělsko

Nahlásit tuto polohu jako neaktuální?

ano ne

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Chyby v souřadicích hotelu nám můžete nahlásit.

Počasí

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 22 °C
v noci 15 °C

Teplota vody

18 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  22 °C
  14 °C

 • Sobota

  22 °C
  14 °C

 • Neděle

  20 °C
  16 °C

Podnebí

Španělsko leží na jihozápadě Evropského kontinentu a díky své rozloze 505 992 km? je po Rusku, Ukrajině a Francii čtvrtou největší zemí Evropy. Kromě 85% Iberského poloostrova k němu patří ještě Baleárské a Kanárské ostrovy a města Ceuta a Melilla na severu Afriky.

Podnebí Španělska je stejně rozmanité jako jeho geografie. Zatímco na východě a jižním pobřeží převládají slunečné dny s minimem srážek a mírné zimy, ve vnitrozemí jsou výkyvy v teplotách během ročních období značné. Severní pobřeží se oproti tomu vyznačuje vysokým počtem deštivých dní v roce. Průměrná teplota v zimě je kolem 15°C, v posledních letech kvůli klimatickým změnám klesá i pod 5°C. Sníh je spíše ojedinělým jevem. Pokud si ale myslíte, že se ve Španělsku nedá kvalitně lyžovat, vyvede vás z omylu pohoří Sierra Nevada. V létě se teploměr vyšplhá v průměru k 25°C, nejvyšší teploty dosahují i 35°C. Díky mořskému vánku jsou však i takto vysoké teploty lehce snesitelné.

Co se počasí na španělských ostrovech týká, má podstatně jiný charakter. Kanárské ostrovy se chlubí subtropickým podnebím a teplým počasím s minimem srážek přes rok. Baleárské ostrovy mají větší rozmary, co se stálosti počasí týká. V létě se občas objeví jemný déšť, ale převládají slunečné dny. V zimě srážky narůstají a fouká chladný vítr od moře.

Většina území Španělska má hornatý charakter. Přirozenou hranici s Francií tvoří na severu země Pyreneje, které jsou se svým vrcholem Pico de Aneto (3404m) druhým nejvyšším pohořím Španělska. Ten nejvyšší vrchol, Mulhacén, hledejte v Andalusii a pohoří Sierra Nevada. Vnitrozemí tvoří náhorní planina Meseta, kterou protíná několik menších pohoří. Posledním nej- Španělska, tedy co se hor týká, je pohoří Cordillera Iberica rozprostírající se podél toku řeky Ebro. Cordillera je s rozlohou 2316 metrů nejrozsáhlejším pohořím země.

Španělské břehy omývají vody hned tří moří - Biskajského zálivu na severu, Středozemního moře na jihu a Atlantického oceánu na západě. Nejchladnější vody nabízí bezpochyby Atlantik, jehož průměrná teplota dosahuje ke 20°C. Koryta řek bývají během roku kvůli suchému klimatu často vyschlá. Nejvodnatější řekou Španělska je Ebro pramenící pod Kantaberským pohořím, nejdelší je řeka Tajo, která se u Lisabonu vlévá do Atlantiku. Z dalších řek stojí za zmínku Mi?o, Duero a Guadalquivir (657 km), který je od Sevilly splavný i pro zámořské lodi.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622