Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Za Termálními Prameny 4 Měst

Za termálními prameny 4 měst, Slovensko, Maďarsko

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale v tomto termínu je zájezd již vyprodaný. Vyberte si, prosím, jiné datum.

2 dalších termínů tohoto zájezdu

Termín zájezdu: 15.11. - 18.11.2018
Délka: 3 dny / 3 noci
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Pobytové, Lázeňské

Konečná cena za osobu od: 4 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 121 857 584

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v penzionu s polopenzí ve dvoulůžkových pokojích, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

 • 1.den:

  Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 06.00 hod.) – Brno. (Možnost přistoupit na trase dle dohody s CK.) Průjezd Moravou, Slovenskem a Rakouskem do Maďarska do města MOSONMAGYARÓVÁR, které leží cca 20 km od slovensko-maďarských hranic při ústí řeky Litavy do Dunaje. Celoročně otevřený lázeňský areál, který byl v roce 2008 zcela zrekonstruován a rozšířen, navazuje na historické centrum města. Návštěvníkům nabízí polokrytý termální bazén včetně jacuzzi a tři zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 – 33°C. Dva bazény obsahují minerální vodu, jeden termálně-minerální vodu. V roce 2009 byl otevřen další nový venkovní plavecký bazén. Dále jsou klientům k dispozici dva menší venkovní léčebné bazény, jeden zčásti krytý sedací léčebný bazén s teplotou 35 – 37 °C, krytý plavecký bazén s teplotou 25 – 27 °C, odpočívárna a léčebné služby. Areál je vhodný pro všechny věkové kategorie. (Více na: www.tha.hu). Přejezd na jižní Slovensko do VEĽKÉHO MEDERU. Večer ubytování (3x v penzionu na jednom místě), večeře formou bufetu a nocleh.

 • 2.den:

  Snídaně. Celodenní odpočinek (individuální program) v areálu Termálního parku VEĽKÝ MEDER, který je obklopen 100ha lesoparkem a nachází se asi 10 km od maďarských hranic. Vodní plocha krytého bazénu má atypický tvar, má rozlohu 300 m2 a jeho hloubka je 1,3 m. Polokrytý sedací bazén s vyšší teplotou vody vytváří ideální podmínky na odpočinek a relaxaci pro každého návštěvníka. Ve všech bazénech je termální voda s teplotou 27 – 38 °C, vhodná na léčení onemocnění kloubů, páteře a svalstva. Tento komplex kromě bazénů dále nabízí návštěvníkům perličkové koupele, masáž, solárium, saunu a kosmetický salón. V areálu se nachází samoobslužná restaurace a bar. (Více na: http://www.velkymeder.cz). Večer večeře a nocleh.

 • 3.den:

  Po snídani krátká cesta přes slovensko-maďarskou hranici do nedalekého maďarského „města vod“ – GYÖRU. Město nacházející se při soutoku tří řek – Dunaje, Ráby a Rábce a jeho historické centrum, které bylo místem korunovací maďarských králů a přes více než 1000 let sídlem biskupa, je dodnes chráněno hradbami ze 16. století. Koupání v moderním areálu termálních koupališť, který byl vybudován v roce 2003 okolo pramene s termální vodou o teplotě 63 °C tryskající z hloubky 2000 m. Areál nabízí svým návštěvníkům sedací a plavecký krytý bazén, 2 rekreační termální bazény. Teplota vody v bazénech se pohybuje okolo 29 – 38 °C. K dispozici jsou bary a restaurace s občerstvením. (Více na: www.gyortermal.hu). V odpoledních hodinách návrat do Veľkého Mederu. Večeře a nocleh.

 • 4.den:

  Snídaně. Krátký přejezd do maďarského vyhlášeného lázeňského areálu BÜKFÜRDÖ, které patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším maďarským termálním lázním. Bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 až 28 °C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde se mohou vycákat v bezpečném prostředí. Oba skluzavkové komplexy v lázních ve vás zanechají nezapomenutelné zážitky. Po koupeli jsou nabízena rozlehlá útočiště a pohodlná lehátka zcela zdarma. (více na: http://bukfurdo.hu). Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622