Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Víkend V Termálech Jižního Slovenska A Maďarska

VÍKEND V TERMÁLECH JIŽNÍHO SLOVENSKA A MAĎARSKA, Slovensko, Maďarsko

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 5.4. - 7.4.2019
Délka: 3 dny (Pátek - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Brno, Plzeň, Praha, Rokycany
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Pobytové, Lázeňské

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 990

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 168 674 699

 • Název zájezdu:

  VÍKEND V TERMÁLECH JIŽNÍHO SLOVENSKA A MAĎARSKA DUNAJSKÁ STREDA, VEĽKÝ MEDER & GYÖR

 • Popis zájezdu:

  Říká se, že v těchto oblastech kdekoli zapíchneš hůl do země, tam vytryskne termální pramen a k tomu ještě léčivý. Termální lázně jsou největším bohatstvím Maďarska a plně splňují požadavky nejvyšší úrovně lázeňství. Každý se rád vrací do pohody, kde se dobře jí, pije, kde je co k vidění a kde jsou léčivé termální lázně na každém kroku, voní paprika, guláš a v hospůdkách se tančí pravý čardáš.

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování v penzionu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

 • 1.den

  Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 06.00 hodin) – Brno. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Příjezd do DUNAJSKÉ STREDY na návštěvu termálních lázní. Město Dunajská Streda nabízí termální koupaliště, aquapark a wellness v jednom. Termální voda vyvěrající z hloubky 1600 metrů je návštěvníky velice oblíbená, i proto je areál otevřený celoročně. Termální koupaliště Dunajská Streda je rekondičně-relaxační komplex, který nabízí kromě příjemné a léčivé vody i aquapark – tobogany a velký vodní svět lákající zejména děti. Dospělé zase potěší perličkové koupele, špičkový wellness nebo vodní masáže. Nechybí ani sauny, komfortní šatny a restaurace. Krátký přejezd na ubytování do VEĽKÉHO MEDERU (2x v penzionu na jednom místě), večeře formou bufetu a nocleh.

 • 2.den

  Snídaně. Cesta přes slovensko-maďarskou hranici do maďarského „města vod“ GYÖRU – město na soutoku tří řek – Dunaje, Ráby a Rábce a jeho historické centrum, které bylo místem korunovací maďarských králů, je dodnes chráněno hradbami ze 16. století. Krátká procházka kouzelným historickým jádrem s obchůdky, kde můžete nakoupit tradiční maďarské klobásky, nakládané papričky a jiné proslulé pochutiny. Odpoledne strávíme na břehu řeky Ráby v moderním areálu termálních koupališť, který byl vybudován v roce 2003 okolo pramene s termální vodou o teplotě 63 °C tryskající z hloubky 2000 m. Areál nabízí svým návštěvníkům sedací a plavecký krytý bazén, 2 venkovní plavecké bazény a 2 rekreační termální bazény. Teplota vody v bazénech se pohybuje okolo 29 – 38 °C. K dispozici jsou bary a restaurace s občerstvením. Návrat zpět na Slovensko na ubytování, večeři a nocleh.

 • 3.den

  Snídaně. Odpočinek (individuální program) v areálu Termálního parku Veľký Meder, který je obklopený 100ha lesoparkem a nachází se asi 10 km od maďarských hranic. Nový krytý rekreační komplex je otevřený celý rok mezi 9.00 a 21.00 h. Vodní plocha krytého bazénu s atypickým tvarem má rozlohu 300 m2 a jeho hloubka je 1,3 m a polokrytý sedací bazén s vyšší teplotou vody vytváří ideální podmínky na odpočinek a relaxaci pro každého návštěvníka. Ve všech bazénech je termální voda s teplotou 27 – 38 °C, vhodná na léčení onemocnění kloubů, páteře a svalstva. Tento komplex kromě bazénů dále nabízí návštěvníkům perličkové koupele, masáž, solárium, saunu a kosmetický salon. V areálu se nachází samoobslužní restaurace a bar. V podvečer odjezd zpět do ČR. Návrat ve večerních hodinách.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Cestovní pojištění zdarma

  V ceně zájezdu je již zahrnuto cestovní pojištění. Neváhejte si zaslat nezávaznou objednávku, náš prodejce Vás bude kontaktovat a sdělí Vám bližší informace.

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

VÍKEND V TERMÁLECH JIŽNÍHO SLOVENSKA A MAĎARSKA, Víkend V Termálech Jižního Slovenska A Maďarska, Slovensko, Maďarsko

Číslo termínu: 168 674 699
Termín zájezdu: 5.4. - 7.4.2019 (3 dny)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 3 990

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 990 × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 06.03.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622