Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Kombinovaný Zájezd Zakynthos

Řecko, Zakynthos

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Ověřuji...
Termín zájezdu: 31.5. - 10.6.2019
Délka: 11 dní (Pátek - Pondělí)
Doprava: Kombinovaná
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové, U moře
Původní cena: 6 330 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 5 587

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 5 587 6 330 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 166 885 114

 • Kombinovaný zájezd Zakynthos

  Program zájezdu:
  Termín 31.5. - 11. 6., 12 dní / 10 nocí

  Odjezd autobusem z Brna

  Přílet do Bratislavy (transfer do Brna)

  Ubytování: studia No Name

  Termín 24.9. - 6.10., 13 dní / 11 nocí

  Odlet z Bratislavy (transfer z Brna)

  Příjezd do Brna

  Ubytování: studia No Name


  U předsezónních termínů (v květnu/červnu) je doprava do cílového místa zajištěna autobusy z ČR (dle popisu v tabulce) dále přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Makedonii do řecké Pargy. Zpět letecky do Prahy, Brna nebo Bratislavy.

  U posezónních termínů (v září/říjnu) program platí opačně, tj. letecky z Prahy, Brna nebo Bratislavy (dle popisu v tabulce) do vybrané destinace v Řecku. Zpět autobusem přes Makedonii, Srbsko, Maďarsko, Slovensko do uvedeného cílového místa v ČR.


  U zájezdu je trajekt z Kilini. Během plavby autobus zůstává v přístavu, proto si během ní klienti zodpovídají za svá zavazadla na palubě. Přesné informace k trajektům budou uvedeny v pokynech na zájezd. V souvislosti s možnými změnami harmonogramu trajektů nebo s jinými neočekávanými událostmi si CK vyhrazuje právo posunout termíny zájezdů.  Cena zahrnuje:

  dopravu (autobus, letadlo, případně trajekt), transfery, ubytování na příslušný počet nocí v souladu s Všeobecnými smluvními podmínkami (v základní ceně je zahrnuto ubytování ve studiích, která určí CK), úklid (ve studiích může být úklid a výměna ložního prádla jen na začátku pobytu), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, poplatek za pozemní služby, palivový příplatek.  Poznámka:

  Pobyt na místě je podle uvedeného počtu nocí s možností zakoupení fakultativních výletů. V souvislosti se změnami harmonogramu trajektů nebo s jinými neočekávanými událostmi má CK právo posunout termíny zájezdů o 1 – 3 dny. Trasy a nástupní místa autobusů mohou být doplněny podle počtu klientů, resp. požadavků skupiny účastníků (min. 12 osob).

  1. při přepravě lodí/trajektem autobus zůstává v přístavu a proto si během plavby každý klient zodpovídá za svá zavazadla sám.

  2. plavba trajektem může být noční

  Vezměte prosím na vědomí, že u zájezdů na Kalymnos a Krétu s trajektem z Athén je doba plavby delší a kromě první noci v autobusu může být i druhá noc ještě během cesty na trajektu.  Nepovinné příplatky:

  - ve vybraných destinacích je možnost výběru konkrétního studia za příplatek (informace na www.aeolus.cz nebo v našich kancelářích)

  - možnost doobjednat místenky v autobuse za 280,- Kč

  - komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den


S platností od 1.1.2018 byla v Řecku zavedena pobytová taxa splatná po příjezdu na recepci daného hotelu. Výše taxy je 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely, 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely, 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely, 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely, 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: AEOLUS, řecká cestovní kancelář, s.r.o., IČ: 26909341

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Zakynthos, Řecko

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebí

V Řecku panuje typické středomořské podnebí s průměrnou roční teplotou vzduchu kolem 25°C. Počasí je tady v sezóně poměrně konstantní - většinou převládá jasno nebo skoro jasno s teplotami kolem 30°C. V parném létě, zejména v červenci a srpnu, se teploty pohybují kolem 35°C ve stínu.

Někdy samozřejmě přijdou přeháňky nebo bouřky, ovšem takové počasí trvá maximálně jeden den. Nejtepleji je v jižní části Řecka, zejména na Krétě či na Kykladách. Teploty se tu v létě mohou vyšplhat až přes 40°C. Co se týče úhrnu srážek, tak nejvíce jich spadne v severozápadní části Řecka u ostrova Korfu, a to ještě v zimě.

Většina turistů jezdí do Řecka užít si sluníčka a koupání v moři, a tak bude jistě vhodné uvést nejvyšší teploty moře - od konce dubna do konce listopadu se tu teploty vody pohybují mezi 20 - 25°C.

V létě vane v Řecku čerstvý vítr zvaný meltémi, který je poměrně příjemný a jen díky němu je pobyt na pláži snesitelný. Zejména v srpnu vane v zemi horký jižní vítr z Afriky, kterému místní obyvatelé říkají "livas" - což znamená v překladu libyjský.

Počasí na Krétě

Na hlavním řeckém ostrově, Krétě, panuje suché a horké léto a mírná a deštivá zima. Ostrov patří mezi nejslunnější ve Středomoří. Teploty na ostrově jsou po celý rok velmi příjemné, chladno bývá až v prosinci. Jarní počasí tu převládá v lednu a únoru, kdy teploty dosahují kolem 16 - 18 °C, ovšem v noci mohou teploty klesat i mírně nad nulu. V březnu však začíná pravé léto s teplotami kolem 30 °C, takže na letní dovolenou se sem můžete vydat po většinu roku. Jen opravdoví milovníci horského léta budou volit pro návštěvu Kréty období července a srpna, kdy tady teploty šplhají až ke 40 °C.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Kombinovaný zájezd Zakynthos, Kombinovaný Zájezd Zakynthos, Řecko, Zakynthos

Číslo termínu: 166 885 114
Termín zájezdu: 31.5. - 10.6.2019 (11 dní)
Doprava: Kombinovaná
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 5 587 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
5 447 × = 0
1. a 2. os. ve studiu
Příplatky Cena Celkem
140 × = 0
2, více
2+1  méně
Pojištění Cena Celkem
599 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
450 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 01.05.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622