Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Kombinovaný Zájazd Zakynthos

Řecko, Zakynthos

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Ověřuji...
Termín zájezdu: 31.5. - 10.6.2019
Délka: 11 dní (Pátek - Pondělí)
Doprava: Kombinovaná
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové, U moře
Původní cena: 6 994 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 6 328

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 350

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 6 328 6 994 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 166 419 167

 • Kombinovaný zájazd Zakynthos

  Program zájazdu:

  Termín: 31.5. - 11.06., 12 dní / 10 nocí

  Odchod zo Slovenska autobusom

  Prílet do Bratislavy

  Ubytovanie: štúdiá No name


  Termín: 23.9. - 16.10., 14 dní / 12 nocí

  Odlet z Bratislavy

  Príchod na Slovensko autobusom

  Ubytovanie: štúdiá No name


  Predsezónne termíny - zájazdy v máji/júni: trasa autobusom vedie zo Slovenska cez Maďarsko, Srbsko, Macedónsko/Bulharsko. Naspäť prílet do BTS.
  Posezónne termíny - zájazdy v septembri: odlet z BTS na vybrané miesto, naspäť cesta autobusom na Slovensko cez Macedónsko/Bulharsko, Srbsko a Maďarsko.


  Cena zahŕňa:
  dopravu (autobus, lietadlo – alebo opačne), transfery na letisko z miesta pobytu, ubytovanie na príslušný počet nocí v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu (v základnej cene je zahrnuté ubytovanie v štúdiu, ktoré určí CK), upratovanie (v štúdiách a apartmánoch je upratovanie a výmena posteľnej bielizne na začiatku pobytu, v ostatných ubytovacích zariadeniach podľa vlastných predpisov), spotrebu vody a energie, služby delegáta CK , poistenie insolventnosti.
  Povinné príplatky:
  servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 95 € / os. nad 2 roky • 28 € / dieťa do 2 rokov, príplatok za nástupné miesto.
  Poznámka:

  Pobyt na mieste je podľa uvedeného počtu nocí s možnosťou zakúpenia si fakultatívnych výletov. V súvislosti so zmenami harmonogramu trajektov alebo s inými neočakávanými udalosťami má CK právo posunúť termíny zájazdov o 1 – 3 dni. Trasy a nástupné miesta autobusov môžu byť doplnené podľa počtu klientov, resp. požiadaviek skupiny účastníkov.


  Nepovinné príplatky:
  Vo vybraných destináciách je možnosť doplatiť si konkrétny hotel. Konkrétne štúdio/apartmán je možný za príplatok 40 € / os. / pobyt (inak určuje ubytovanie CK ). Výber konkrétneho ubytovania závisí od počtu voľných izieb v danej destinácii. Možnosť doobjednania si miestenky v autobuse za 5 € / os. a balíka služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 €/os./deň.

S platností od 1.1.2018 byla v Řecku zavedena pobytová taxa splatná po příjezdu na recepci daného hotelu. Výše taxy je 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely, 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely, 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely, 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely, 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Aeolus, s.r.o., IČ: 31449069

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Akce

  Prekvapilo vás niekedy v minulosti pri kúpe zájazdu následné zvýšenie jeho ceny z dôvodu zavedenia palivového príplatku ? Vieme Vám zaručiť, že sa vaša dovolenka nepredraží ani o cent. Ak zaplatíte 100% ceny v deň uzatvorenia Zmluvy o obstaraní zájazdu (nielen požadovanú zálohu), cena zájazdu zostane aj v prípade zavedenia palivového príplatku nezmenená. Bližšie informácie Vám poskytne náš predajca.

Oblast a mapa: Zakynthos, Řecko

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebí

V Řecku panuje typické středomořské podnebí s průměrnou roční teplotou vzduchu kolem 25°C. Počasí je tady v sezóně poměrně konstantní - většinou převládá jasno nebo skoro jasno s teplotami kolem 30°C. V parném létě, zejména v červenci a srpnu, se teploty pohybují kolem 35°C ve stínu.

Někdy samozřejmě přijdou přeháňky nebo bouřky, ovšem takové počasí trvá maximálně jeden den. Nejtepleji je v jižní části Řecka, zejména na Krétě či na Kykladách. Teploty se tu v létě mohou vyšplhat až přes 40°C. Co se týče úhrnu srážek, tak nejvíce jich spadne v severozápadní části Řecka u ostrova Korfu, a to ještě v zimě.

Většina turistů jezdí do Řecka užít si sluníčka a koupání v moři, a tak bude jistě vhodné uvést nejvyšší teploty moře - od konce dubna do konce listopadu se tu teploty vody pohybují mezi 20 - 25°C.

V létě vane v Řecku čerstvý vítr zvaný meltémi, který je poměrně příjemný a jen díky němu je pobyt na pláži snesitelný. Zejména v srpnu vane v zemi horký jižní vítr z Afriky, kterému místní obyvatelé říkají "livas" - což znamená v překladu libyjský.

Počasí na Krétě

Na hlavním řeckém ostrově, Krétě, panuje suché a horké léto a mírná a deštivá zima. Ostrov patří mezi nejslunnější ve Středomoří. Teploty na ostrově jsou po celý rok velmi příjemné, chladno bývá až v prosinci. Jarní počasí tu převládá v lednu a únoru, kdy teploty dosahují kolem 16 - 18 °C, ovšem v noci mohou teploty klesat i mírně nad nulu. V březnu však začíná pravé léto s teplotami kolem 30 °C, takže na letní dovolenou se sem můžete vydat po většinu roku. Jen opravdoví milovníci horského léta budou volit pro návštěvu Kréty období července a srpna, kdy tady teploty šplhají až ke 40 °C.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Kombinovaný zájazd Zakynthos, Kombinovaný Zájazd Zakynthos, Řecko, Zakynthos

Číslo termínu: 166 419 167
Termín zájezdu: 31.5. - 10.6.2019 (11 dní)
Doprava: Kombinovaná
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 6 328 za 1 350 Kč s nízkou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 773 × = 0
1. a 2 os. v štúdiu
Příplatky Cena Celkem
134 × = 0
Miestenka v autobuse
Taxy Cena Celkem
2 555 × = 0
nad 2r.
753 × = 0
do 2r.
Pojištění Cena Celkem
681 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
503 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 01.05.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1350 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1350
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622