Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Theo Beach

Řecko, Nea Vrasna

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 23.6. - 2.7.2019
Délka: 10 dní (Neděle - Úterý)
Doprava: Vlastní
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové
Původní cena: 6 000 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 5 640

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 5 640 6 000 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 178 472 834

 • Popis

  Našimi turisty velice oblíbený penzion rodinného typu určen pouze pro naše turisty umístěný 50m od moře v klidném prostředí, které vám umožní strávit dovolenou s odpočinkem. Pláž v této lokalitě je široká, nepřeplněná, vstup do moře pozvolný pláž i mořské dno jsou písčité , moře při vstupu oblázky, pak písečné dno (vhodné boty do vody). Velice hezké a prostorné 2, 3, 4lůžkové pokoje s vl. balkonem, kuchyňkou a soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny síty proti komárům a klimatizací. Z pokojů výhled na moře nebo na okolní překrásnou hornatou krajinu. V hotelu není zřízena restaurace ani recepce, pouze jen malé občerstvení, které je k dispozici pouze pro naše turisty. Přímo před penzionem je možnost společného posezení - krytá terasa , které můžete využít při výdeji večeří nebo při posezení s přáteli. V přízemí penzionu je zřízena i kancelář pro našeho delegáta, u kterého si můžete objednat výlety, půjčit slunečník nebo sportovní potřeby ale i další služby. Každý pokoj má klimatizaci za příplatek 4,-eura/den. Stravování vlastní nebo možnost zakoupení večeří dovážených z řecké restaurace . Před penzionem je i zahrada s posezením a vyžitím pro děti.

 • Poloha

  Nachází se v klidné části městečka Asprovalta, v samém srdci Strimonického zálivu, který se nachází mezi poloostrovem Chalkidiki a pevninským Řeckem. Díky své poloze v zálivu se můžete těšit stálým teplotám moře, které se v letních měsících pohybují okolo 29 st. A teplé moře zde přetrvává až do začátku října. Pláže v Asprovaltě jsou dlouhé, písečné s pozvolným vstupem do moře a při vstupu do moře se písek mísí s oblázky. V centru Asprovalty jsou pláže rušné, ale na okraji, kde je umístěn náš penzion je pláž klidná, volná s dostatkem prostoru i soukromí.

 • Vzdálenosti

  vzdálenost od moře - 50m do centra městečka 10 - 15 min chůze nákupní možnosti 10 minut chůze

 • Ubytování

  2,3,4lůžkové pokoje s vl. balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem, vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a základním kuchyňským vybavením (nádobí, varná konvice), dále sociálním zařízením a toaletou . Každý pokoj má síta proti komárům a klimatizaci (možná dokoupit za příplatek 4uera /den)

 • Vybavení a služby

  Penzion disponuje krytou terasou, kterou můžete využít k posezení s přáteli nebo při výdeji polopenze a zároveň funguje jako zázemí v den odjezdu. Je zde i toaleta. Dále je zde televize s českými programy, pingpongový stůl , dětský fotbálek. Z terasy volně přejdete na zahradu, což je obrovská výhoda pokud máte děti, vy odpočíváte u frapé a děti pobíhají po zahradě. Pozemek je z části oplocen, na kraji městečka, kde není provoz aut. Tento penzion je pro svou klidnou polohu přímo u moře vyhledávám rodinami s dětmi nebo seniory. Možnost zapůjčení společenských her, sportovních potřeb. Rezervování a zakoupení fakultativních výletů. wifi připojení nebo i možnost využít počítač v přízemí penzionu. Na penzionu je zřízena služba dovozu ranního pečiva klientům z místní pekárny, na základě předchozí objednávky u delegáta ck.

 • Sport a zábava

  I v této klidné lokalitě je na pláži několik beach barů s lehátky a slunečníky k využívání za poplatek (nákup nápoje) , jeden s dětským hřitěm.V blízkosti penzionu velice příjemné dva bary - skvělé pro večerní zábavu. V centru Asprovalty na pláži dětské hřiště, dále trampolíny, kolotoče, kavárna s dětskými atrakcemi (nafukovací hrady, trampolíny atd). Od penzionu až do centra dojdete pěší zonou a v centru vás překvapí nespočet obchůdků, taveren, typických občerstvení a krásná pobřežní promenáda plná kaváren, restaurací a barů,které hrají a žijí až do ranních hodin. Možnost zapůjčení kol nebo skůtrů pro vyjížďky po okolí. Na pláži volejbalové hřiště.

 • Děti

  Pro děti vyžití kolem penzionu, dále na pláži dětské hřiště u beach baru, široká písečná pláž, klidné prostředí. Ve městečku kavárna s dětskými atrakcemi, dále v centru městečka atrakce.

 • Výhody a nevýhody

  Velká výhoda tohoto penzionu je klidné prostředí s výhledem na krásnou krajinu nebo moře, penzion pouze pro naše turisty. Bezprostřední blízkost moře, dobré zázemí i v den odjezdu, kdy se pokoje vyklízí již ráno, ale vzdálenost centra je 15minut chůze. Dlouhé upravené pláže. Asprovalta - Nea Vrasna se nachází ve Strimonickém zálivu a její umístění zaručuje teplé moře od jara do podzimu. Možnosti procházek po promenádě dlouhé 3km. Zajímavé fakultativní výlety celodenní i půldenní. Možnost vlastního stravování nebo zakoupení řeckých večeří, cena : dospělá osoba 7euro/den . Večeře jsou dovážené z řecké restaurace přímo na penzion a vydávány klientům. Platba večeří probíhá až po příjezdu na místě pobytu, splatné v eurech. Na penzionu Theo beach je zřízena služba ranního dovozu čerstvého pečiva z místní pekárny klientům každé ráno, za základě objednávek z předešlého dne u delegáta.

 • Tip

  Penzion i lokalita vhodné pro všechny věkové skupiny.

 • Další informace

  V tomto penzinu je možné zakoupit si řecké večeře, které jsou vydávány v přízemí penzionu. S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR/osoba/noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.

 • Stravování

  Stravování vlastní nebo možnost zakoupení řeckých večeří. Cena večeří: 7€/den . Jídla jsou dovážena z řecké restaurace Votsalakia v centru Asprovalty, v termoobalech a jsou vydávána přímo na penzionu, večeře jsou včetně salátů. Stravu je potřeba objednat předem v ČR při objednávání zájezdu, objednávka je závazná a bude zapsána do cestovní smlouvy. Změny v počtu stravy je možné zapisovat do cestovních smluv nejpozději do úhrady doplatku, nebo měsíc před odjezdem na zájezd. Strava se hradí v Řecku, 1. den příjezdu na hotelu. Večeře jsou vydávány v přízemí penzionu, nejsou formou švédských stolů.

 • Doprava

  vlastní doprava, na vyžádání můžeme doporučit trasu, podat info o dálničních poplatkách

 • Program

  Při pobytu lze využít rozmanité nabídky fakultativních výletů, které pořádá řecká cestovní kancelář, celodenních nebo i jen půldenních. Výlety se objednávají v místě pobytu u delegáta, lze platit v eurech i Kč. Studia budou před odjezdem přebírána a musí být vyklizena nejpozději do 9:30. Klienti si zavazadla nechávají v přízemí penzionu Theo Beach, kde mají i zázemí na přečkání do času odjezdu. Příjezd do ČR druhý den v odpoledních hodinách. Upozornění: Od roku 2012 je povinnost pro každé dítě mít svůj vlastní cestovní doklad. Pro všechny občany ČR postačí pro cestu do Řecka pouze občasnký průkaz se čtecí zonou!!! Tedy i pro děti do 15 let ! Pro děti mladší 15 let můžete nechat vystavit také občanský průkaz, který je platný pro cestu do Řecka a jeho vystavení je výrazně levnější než cestovního pasu!

 • Slevy

  sleva za včasný nákup: 11% při záloze 50% do 31.10.2018 9% při záloze 50% do 30.11.2018 8% při složení zálohy 30% do 30.11.2018 8% při záloze 50% do 31.12. 2018 6% při záloze 30% do 31.12.2018 senioři od 60let sleva 3% (již zahrnuta v ceně), dítě do 6let v doprovodu dvou dospělých osob jednotná cena 1500,-, další dítě do 14let 25% sleva ( je již zahrnuta v ceně), věrnostní sleva pro klienty, kteří s námi vycestovali v posledních 5letech 3% platná do konce ledna 2018. Dítě do 6ti let v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Děti do 14ti let sleva 20%

 • Cena zahrnuje:

  Ubytování, spotřebu všech energií, služby delegáta, ložní prádlo, toal. papír 1 ks/pokoj, půjčení některých sportovních potřeb, pobytová taxa a pojištění cestovní kanceláře proti úpadku dle zákona č. 159/1999Sb.
 • Cena nezahrnuje:

  V ceně není zahrnuta doprava , strava, cestovní pojištění - pojištění léčebných výloh,které lze sjednat při objednání zájezdu u ck, cena pojištění vč. storna je 24,-kč/den/osoba, ručníky, utěrky, mycí prostředky. Závěrečný úklid studia, který si klienti zajištují sami - budou poskytnuty úklidové prostředky. Klimatizace, která je možná za příplatek na místě - 4,-eura/den, pobytová taxa 0,5 euro noc/pokoj

S platností od 1.1.2018 byla v Řecku zavedena pobytová taxa splatná po příjezdu na recepci daného hotelu. Výše taxy je 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely, 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely, 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely, 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely, 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Volejbal
 • Kuchyňský kout

Pořádající CK: Pavlína Šormová – cestovní kancelář Luna tour, IČ: 86694260

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebí

V Řecku panuje typické středomořské podnebí s průměrnou roční teplotou vzduchu kolem 25°C. Počasí je tady v sezóně poměrně konstantní - většinou převládá jasno nebo skoro jasno s teplotami kolem 30°C. V parném létě, zejména v červenci a srpnu, se teploty pohybují kolem 35°C ve stínu.

Někdy samozřejmě přijdou přeháňky nebo bouřky, ovšem takové počasí trvá maximálně jeden den. Nejtepleji je v jižní části Řecka, zejména na Krétě či na Kykladách. Teploty se tu v létě mohou vyšplhat až přes 40°C. Co se týče úhrnu srážek, tak nejvíce jich spadne v severozápadní části Řecka u ostrova Korfu, a to ještě v zimě.

Většina turistů jezdí do Řecka užít si sluníčka a koupání v moři, a tak bude jistě vhodné uvést nejvyšší teploty moře - od konce dubna do konce listopadu se tu teploty vody pohybují mezi 20 - 25°C.

V létě vane v Řecku čerstvý vítr zvaný meltémi, který je poměrně příjemný a jen díky němu je pobyt na pláži snesitelný. Zejména v srpnu vane v zemi horký jižní vítr z Afriky, kterému místní obyvatelé říkají "livas" - což znamená v překladu libyjský.

Počasí na Krétě

Na hlavním řeckém ostrově, Krétě, panuje suché a horké léto a mírná a deštivá zima. Ostrov patří mezi nejslunnější ve Středomoří. Teploty na ostrově jsou po celý rok velmi příjemné, chladno bývá až v prosinci. Jarní počasí tu převládá v lednu a únoru, kdy teploty dosahují kolem 16 - 18 °C, ovšem v noci mohou teploty klesat i mírně nad nulu. V březnu však začíná pravé léto s teplotami kolem 30 °C, takže na letní dovolenou se sem můžete vydat po většinu roku. Jen opravdoví milovníci horského léta budou volit pro návštěvu Kréty období července a srpna, kdy tady teploty šplhají až ke 40 °C.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Theo beach - vlastní doprava, Theo Beach, Řecko, Nea Vrasna

Číslo termínu: 178 472 834
Termín zájezdu: 23.6. - 2.7.2019 (10 dní)
Doprava: Vlastní
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 5 640 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
5 640 × = 0
5 640 × = 0
5 640 × = 0
Dětská cena Cena Celkem
4 512 × = 0
čtyřlůžkový pokoj, více
trojlůžkový pokoj,
dvoulůžkový pokoj  méně
Příplatky Cena Celkem
1 800 × = 0
dvoulůžkový pokoj
Pojištění Cena Celkem
599 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
450 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
200 Kč / osoba × = 0
Obsahuje pojištění právní asistence a pojištění slunečného počasí
(Pojistné podmínky)
550 Kč / auto × = 0
Pojištění se vztahuje na celý vůz
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 24.05.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622