Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Vila Vergina

Řecko, Chalkidiki, Nea Vrasna

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 22.5. - 5.6.2019
Délka: 15 dní (Středa - Středa)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Brno, Chrudim, Hradec Králové, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 5 900

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 5 900

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 167 922 613

 • Popis

  Našimi turisty velice oblíbená vila se studii určena pouze pro naše turisty umístěna 50m od moře v klidném prostředí, které vám umožní strávit dovolenou s odpočinkem a vzdálena jen 200m od penzionu Theo Beach. Pláž v této lokalitě je široká, nepřeplněná, vstup do moře pozvolný pláž i mořské dno jsou písčité , moře při vstupu oblázky, pak písečné dno (vhodné boty do vody). Velice hezké a prostorné 2, 3, lůžkové pokoje s vl. balkonem, kuchyňkou a soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny síty proti komárům a klimatizací, ta je za příplatek 4,-eura/den. Z pokojů výhled na moře nebo na okolní překrásnou hornatou krajinu. Klienti ubytovaní na vile Vergina mohou využívat všech možností penzionu Theo Beach. A to i v den odjezdu. Klienti ubytovaní na vile Vergina mohou využívat také službu dovozu ranního pečiva z místní pekárny, dle předchozích objednávek u delegáta ck.

 • Poloha

  Nachází se v klidné části městečka Asprovalta, v samém srdci Strimonického zálivu, který se nachází mezi poloostrovem Chalkidiki a pevninským Řeckem. Díky své poloze v zálivu se můžete těšit stálým teplotám moře, které se v letních měsících pohybují okolo 29 st. A teplé moře zde přetrvává až do začátku října. Pláže v Asprovaltě jsou dlouhé, písečné s pozvolným vstupem do moře a při vstupu do moře se písek mísí s oblázky. V centru Asprovalty jsou pláže rušné, ale na okraji, kde je umístěn náš penzion je pláž klidná, volná s dostatkem prostoru i soukromí.

 • Vzdálenosti

  vzdálenost od moře - 50m do centra městečka 10- 15 min chůze nákupní možnosti cca 10 minut

 • Ubytování

  2,3lůžkové pokoje s vlastním prostorným balkonem se zahradním nábytkem, vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a základním kuchyňským vybavením (nádobí, varná konvice), dále sociálním zařízením a toaletou . Každý pokoj má síta proti komárům a klimatizaci (možná dokoupit za příplatek 4uera /den). Stravování je možné vlastní nebo zakoupení řeckých večeří, které jsou dováženy z řecké restaurace v centru městečka, cena 7€/osoba/den.

 • Vybavení a služby

  Vila Vergina je umístěna v těsné blízkosti penzionu Theo Beach a klienti ubytovaní na vile mohou užívat ticho a klid v prostředí menší vily využívat všech služeb poskytovaných na Theo Beach: Penzion Theo disponuje krytou terasou, kterou můžete využít k posezení s přáteli nebo při výdeji večeří a zároveň funguje jako zázemí v den odjezdu. Je zde i toaleta. Dále je zde televize s českými programy, pingpongový stůl , dětský fotbálek. Z terasy volně přejdete na zahradu, což je obrovská výhoda pokud máte děti, vy odpočíváte u frapé a děti pobíhají po zahradě. Pozemek je z části oplocen, na kraji městečka, kde není provoz aut. Tento penzion je pro svou klidnou polohu přímo u moře vyhledávám rodinami s dětmi nebo seniory. Možnost zapůjčení společenských her, sportovních potřeb. Rezervování a zakoupení fakultativních výletů. wifi připojení nebo i možnost využít počítač v přízemí penzionu. Klienti mohou využívat i služby dovozu čerstvého ranního pečiva na základě předchozí objednávky u delegáta ck.

 • Sport a zábava

  I v této klidné lokalitě je na pláži několik beach barů s lehátky a slunečníky k využívání za poplatek (nákup nápoje) , jeden s dětským hřitěm.V blízkosti penzionu velice příjemné dva bary - skvělé pro večerní zábavu. V centru Asprovalty na pláži dětské hřiště, dále trampolíny, kolotoče, kavárna s dětskými atrakcemi (nafukovací hrady, trampolíny atd). Od penzionu až do centra dojdete pěší zonou a v centru vás překvapí nespočet obchůdků, taveren, typických občerstvení a krásná pobřežní promenáda plná kaváren, restaurací a barů,které hrají a žijí až do ranních hodin. Možnost zapůjčení kol nebo skůtrů pro vyjížďky po okolí. Na pláži volejbalové hřiště.

 • Děti

  Pro děti vyžití kolem penzionu Theo Beach, dále na pláži dětské hřiště u beach baru, široká písečná pláž, klidné prostředí. Ve městečku kavárna s dětskými atrakcemi, dále v centru městečka atrakce.

 • Výhody a nevýhody

  Velká výhoda tohoto ubytování je klidné prostředí s výhledem na krásnou krajinu nebo moře, ubytování pouze pro naše turisty, málo pokojů ale zároveň plné využití všech služeb penzionu Theo Beach. Bezprostřední blízkost moře, dobré zázemí i v den odjezdu, kdy se pokoje vyklízí již ráno, ale vzdálenost centra je 15minut chůze. Dlouhé upravené pláže. Asprovalta - Nea Vrasna se nachází ve Strimonickém zálivu a její umístění zaručuje teplé moře od jara do podzimu. Možnosti procházek po promenádě dlouhé 3km. Zajímavé fakultativní výlety celodenní i půldenní. Možnost vlastního stravování nebo zakoupení řeckých večeří.

 • Tip

  Penzion i lokalita vhodné pro všechny věkové skupiny

 • Další informace

  Ubytovaní na vile Vergina si mohou zakoupit řecké večeře, které jsou dováženy z restaurace v centru městečka . Cena 7euro/ den, splatné na místě pobytu po příjezdu, v eurech.S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR/osoba/noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.

 • Stravování

  Stravování vlastní nebo možnost zakoupení řeckých večeří. Cena večeří: 7€/den . Jídla jsou dovážena z řecké restaurace Votsalakia z centra Asprovalty, v termoobalech a jsou vydávána přímo na penzionu, některé večeře jsou včetně salátů. Stravu je potřeba objednat předem v ČR při objednávání zájezdu, objednávka je závazná a bude zapsána do cestovní smlouvy. Změny v počtu stravy je možné zapisovat do cestovních smluv nejpozději do úhrady doplatku, nebo měsíc před odjezdem na zájezd. Strava se hradí v Řecku, 1. den příjezdu na hotelu. Večeře jsou vydávány v přízemí penzionu Theo Beach, není formou švédských stolů.

 • Doprava

  Dopravu zajišťujeme plně klimatizovanými autobusy, nejkratší možnou trasou přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko a Bulharsko případně Makedonii, bez přestupování nebo jízdy trajektem. Autobusy jsou vybaveny 2x TV , toaletou, dále možnost zakoupení občerstvení. Jistě oceníte i ochotu, profesionalitu a zkušenost našich řidičů, kteří vám zpříjemní cestování. Prosíme o omezení zavazadel na 1 velké max 20kg na osobu a druhé menší do 5kg. Krosny z důvodu špatné skladnosti nepřepravujeme. Alkoholické a nealkoholické nápoje v celých velkých baleních nepřepravujeme. V případě prodloužení turnusu se odečítá 1000,-/osobu . Cesta do Řecka trvá cca 20hodin + případné odbavení na hranicích. Místa odjezdů: trasa A : Trutnov,Úpice, Červený Kostelec, Náchod, Rychnov n/Kn., Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Pávov, Brno, Bratislava - část Jarovce (čerpací stanice) trasa B : Trutnov, Jaroměř,Holohlavy, Hradec Králové, Praha, Pávov, Brno, Bratislava - část Jarovce (čerpací stanice) trasa C - svoz : České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Pávov pro 6 a více osob svoz zdarma, pod 6 osob cena svozu 400,-/osoba, minimální počet osob na svoz 3 osoby

 • Program

  Při pobytu lze využít rozmanité nabídky fakultativních výletů, které pořádá řecká cestovní kancelář, celodenních nebo i jen půldenních. Výlety se objednávají v místě pobytu u delegáta, lze platit v eurech i Kč. Studia budou před odjezdem přebírána a musí být vyklizena nejpozději do 9:00. Odjezd do ČR je plánován po uplynutí bezpečnostní přestávky, ne dříve jak v 17:00. Klienti si zavazadla nechávají v přízemí penzionu Theo Beach, kde mají i zázemí na přečkání do času odjezdu. Příjezd do ČR druhý den v odpoledních hodinách. Upozornění: Od roku 2012 je povinnost pro každé dítě mít svůj vlastní cestovní doklad. Pro všechny občany ČR postačí pro cestu do Řecka pouze občanský průkaz se čtecí zonou!!! Tedy i pro děti do 15 let ! Pro děti mladší 15 let můžete nechat vystavit také občanský průkaz, který je platný pro cestu do Řecka a jeho vystavení je výrazně levnější než cestovního pasu!

 • Slevy

  sleva za včasný nákup: 7% do 31.1.2019 , rezervační záloha 1000,- /osoba, doplatek do 30 dní před odjezdem senioři od 60let sleva (již zahrnuta v ceně), dítě do 6let v doprovodu dvou dospělých osob jednotná cena 2500,-, další dítě do 14let 25% sleva ( je již zahrnuta v ceně), sleva pro ostatní 800,-kč(600,-) zahrnuta v ceně

 • Cena zahrnuje:

  Ubytování, dopravu, spotřebu všech energií, služby delegáta, ložní prádlo, toal. papír 1 ks/pokoj, půjčení některých sportovních potřeb, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku dle zákona č. 159/1999Sb.
 • Cena nezahrnuje:

  V ceně není zahrnuta strava, cestovní pojištění - pojištění léčebných výloh,které lze sjednat přímo v ck při uzavření smlouvy o zájezdu, cena pojištění vč.storna je 24,-kč/den/os, dále ručníky, utěrky, mycí prostředky. Závěrečný úklid studia, který si klienti zajištují sami - budou poskytnuty úklidové prostředky. Klimatizace, která je možná za příplatek na místě - 4,-eura/den. Pobytová taxa 0,5,euro/noc/pokoj

S platností od 1.1.2018 byla v Řecku zavedena pobytová taxa splatná po příjezdu na recepci daného hotelu. Výše taxy je 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely, 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely, 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely, 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely, 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií.

Všechny zájezdy jsou garantovány Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Kuchyňský kout

Pořádající CK: Pavlína Šormová – cestovní kancelář Luna tour, IČ: 86694260

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Chalkidiki, Řecko

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebí

V Řecku panuje typické středomořské podnebí s průměrnou roční teplotou vzduchu kolem 25°C. Počasí je tady v sezóně poměrně konstantní - většinou převládá jasno nebo skoro jasno s teplotami kolem 30°C. V parném létě, zejména v červenci a srpnu, se teploty pohybují kolem 35°C ve stínu.

Někdy samozřejmě přijdou přeháňky nebo bouřky, ovšem takové počasí trvá maximálně jeden den. Nejtepleji je v jižní části Řecka, zejména na Krétě či na Kykladách. Teploty se tu v létě mohou vyšplhat až přes 40°C. Co se týče úhrnu srážek, tak nejvíce jich spadne v severozápadní části Řecka u ostrova Korfu, a to ještě v zimě.

Většina turistů jezdí do Řecka užít si sluníčka a koupání v moři, a tak bude jistě vhodné uvést nejvyšší teploty moře - od konce dubna do konce listopadu se tu teploty vody pohybují mezi 20 - 25°C.

V létě vane v Řecku čerstvý vítr zvaný meltémi, který je poměrně příjemný a jen díky němu je pobyt na pláži snesitelný. Zejména v srpnu vane v zemi horký jižní vítr z Afriky, kterému místní obyvatelé říkají "livas" - což znamená v překladu libyjský.

Počasí na Krétě

Na hlavním řeckém ostrově, Krétě, panuje suché a horké léto a mírná a deštivá zima. Ostrov patří mezi nejslunnější ve Středomoří. Teploty na ostrově jsou po celý rok velmi příjemné, chladno bývá až v prosinci. Jarní počasí tu převládá v lednu a únoru, kdy teploty dosahují kolem 16 - 18 °C, ovšem v noci mohou teploty klesat i mírně nad nulu. V březnu však začíná pravé léto s teplotami kolem 30 °C, takže na letní dovolenou se sem můžete vydat po většinu roku. Jen opravdoví milovníci horského léta budou volit pro návštěvu Kréty období července a srpna, kdy tady teploty šplhají až ke 40 °C.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Vila Vergina - autobus, Vila Vergina, Řecko, Chalkidiki, Nea Vrasna

Číslo termínu: 167 922 613
Termín zájezdu: 22.5. - 5.6.2019 (15 dní)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
5 900 × = 0
5 900 × = 0
Dětská cena Cena Celkem
4 425 × = 0
dvoulůžkový pokoj, více
trojlůžkový pokoj  méně
Příplatky Cena Celkem
0 × = 0
Rychnov nad Kněžnou, Chrudim, Brno, Trutnov, Náchod, Hradec Králové, Pardubice
Pojištění Cena Celkem
599 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
450 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 22.04.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622

Hledáme specialistu jen pro vás.

Za chvíli se s vámi spojí přímo náš specialista.

Okamžitě zavoláme zpět.