Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Graz a slet Percht a Krampusů

Rakousko, Štýrsko

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 2.12.2018
Délka: 0 dní (Neděle)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Adventní

Konečná cena za osobu od: 899

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 169 942 309

 • Anotace

  Romantické osvětlení, velký adventní kalendář z budovy radnice, adventní vláček a celkem dvanáct vánočních trhů rozesetých po celém starém městě Štýrského Hradce, avšak všechny v docházkové vzdálenosti, to je unikátní advent v Grazu. A k tomu všemu navíc pekelný slet stovek čertů a čarodějnic!

 • Program zájezdu

  -dopolední pěší prohlídka Grazu, kde navštívíte Zámecký vrch Schlossberg tyčící se desítky metrů nad řekou Mur zapsaný v Guinessově knize jako nejhůře dobyvatelná pevnost, uvidíte Hodinovou věž Uhrturm s obrácenou velikostí ručiček, která je symbolem města už téměř pět set let a okouzlí Vás Zemský dům Landhaus patřící mezi nejvýznamnější renesanční památky střední Evropy se Zbrojnicí ukrývající přes třicet tisíc kusů brnění a zbraní z třicetileté války, čímž je nejrozsáhlejší expozicí svého druhu na světě-nenecháme si ujít dva skvosty moderní architektury - Murinsel, umělý ostrov na řece Mur představující lasturu, a Dům umění Kunsthaus ztvárňující živou hmotu přezdívanou „Friendly Alien“, neboli přátelský mimozemšťan, který vydává zvuky a speciální světelné efekty-ochutnáme zdejší adventní speciality, voňavé perníky a skvěle kořeněný punč různých příchutí na dokonce dvanácti vánočních trzích, kdy všechny jsou v docházkové vzdálenosti a okouzlí různorodostí tradičního zboží i dobrot. Největší z nich je na Hlavním náměstí Hauptplatz přímo před radnicí měnící se vždy v době adventu na obří adventní kalendář-v podvečer se pak starý Graz změní v pekelný rej ďábelských Krampusů a čarodějných Percht, kterých společně napočítáte na pět stovek<div

 • Cena nezahrnuje

  * fakultativní vstupné* pojištění léčebných výloh UNIQA 20,- Kč

 • Cena zahrnuje

  * luxbus * služby průvodce * štamprlička pro zahřátí

 • Dopravní prostředek

  Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

 • Předpokládaná trasa

  Nymburk - Poděbrady - Kolín - Havlíčkův Brod - Znojmo - Graz a zpět

 • Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu

  Nymburk, náměstí (03:30), Poděbrady, zastávka u Tesca (03:45), Kolín, autobusové nádraží (04:00), Havlíčkův Brod (05:00), Jičín, autobusové nádraží (02:45 - svoz), Předpokládaný návrat do ČR následující den v cca 01-03 hod dle výstupních míst. Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod. Aktuální čas odjezdu bude uveden 24 hod před odjezdem na www.monatour.cz

 • Autokarová doprava

  S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 99,- Kč.

Pořádající CK: Monatour a. s., IČ: 24755087

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Štýrsko, Rakousko

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622