Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

LAST MINUTE Adventní Salzburg

Rakousko, Salcbursko

Adventní

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 8.12.2018
Délka: 0 dní (Sobota)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Adventní

Konečná cena za osobu od: 290

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 178 211 647

 • Poloha

  Salzburg - jedno z nejpůvabnějších měst světa, které je okouzlující v každém ročním období. Jeho návštěvníci říkají, že vánoční čas je již tradičně ve městě světového dědictví nejkrásnějším obdobím roku. Vánoční trhy se konají na několika místech města. Jeden z nejznámějších v Evropě je salcburský Christkindlmarkt na Rezidenčním náměstí. Zvláštní kouzlo mají vánoční trhy na hradním nádvoří pevnosti Hohensalzburg. Můžeme se na ně dostat pěšky nebo lanovkou. Od roku 2 000 se každoročně koná v Lidové zahradě "Zimní slavnost". její zajímavostí je, že nekončí před Vánocemi (jako jiné) ale až 31. prosince. Přináší radost zejména milovníkům cirkusu. Autor Georg Daxner se inspiroval cirkusem a vytvořil originální koncepci cirkusového festivalu v Salcburgu, jedinou svého druhu v Rakousu. Představení je mixem prvků pouličních i klasických cirkusových vystoupení.

  V Salzburgu doporučujeme ochutnat Salcburský punč a v pouličních stáncích si vychutnat vůni klobás, prohlédnout všechny drobnosti, které k Vánocům neodmyslitelně pod Alpami patří. Můžeme se projít po krásné vánočně vyzdobené ulici Getreidegasse, což je opravdu zážitek. Můžeme navštívít vánoční obchod, který je otevřený celoročně a ozdoby jsou zde opravdu od všech výmyslů světa. S atmosférou Mozarta se budeme setkávat na každém kroku. Vyhnout se zde Mozartovi je prostě nemožné. Dojdeme také do cukrárny, kde si lze zakoupit oblíbenou čokoládovou pochoutku- jediné pravé Mozartovy koule. Vyrábí se sice hodně jejich napodobenin, ale ty, které se vyrábějí dle originální receptury najdeme jen a jen zde v Salcburku. Rovněž můžeme navštívit Mozartův rodný dům.

 • Cena zahrnuje

  Dopravu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 • Cena nezahrnuje

  Vstupy do kulturních památek, komplexní pojištění - Kč 28,-/osoba - lze zakoupit v cestovní kanceláři.

 • Program

  Odjezd z Prahy v 05.45 hodin z ulice “Na Florenci“ , Benešov v 06.30 hodin., Tábor v 07.30 hodin, Č. Budějovice v 08.00 hodin, prohlídka starobylé části města s průvodcem, odpoledne individuální volno. Příjezd do Prahy v cca 23.00 hodin.

 • Mozartovo město oděné do vánoční výzdoby má ještě větší kouzlo, než v jiných obdobích roku. Okouzlí Vás především zasněžené panorama města s dominantní pevností Hohensalzburg. Nenechte si ujít pamětihodnosti jako rodný dům W. A. Mozarta, zámek Mirabel, Kapitulní náměstí a samozřejmě kouzelné vánoční trhy. Navštívíme také adventní trhy u zámku v Hellbrunnu.

Pořádající CK: BENA TOUR s.r.o., IČ: 25709992

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Salcbursko, Rakousko

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622