Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Kitzsteinhorn - Kaprun

Rakousko, Kaprun / Zell am See

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 19.4. - 21.4.2019
Délka: 3 dny (Pátek - Neděle)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové, Sportovní, Lyžařské
Původní cena: 1 149 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 799

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 799 1 149 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 160 088 917

 • Popis:
  Jednodenní lyžování ve středisku Kitzsteinhorn - Kaprun
  • Jednodenní lyžování na ledovci Kitzsteinhorn
  • Doprava autobusem z Brna, Ostravy a dalších měst
  • 41 km perfektně upravených sjezdovek různých úrovní
  • Lyžařské středisko vhodné pro začátečníky i pokročilé
  • Sleva na jednodenní skipas
  • Nabídka s pražskou linkou zde

  Podzimní a jarní lyžování na ledovci!

  Ideální lyžování na vrcholku ledovce. Nenechte si ujít jednodenní výlet na třítisícovku, těšit se můžete na perfektně upravené sjezdovky a vybavený snowpark. Nabízíme i atraktivní termíny na podzim a jaro, dopravu autobusem a slevu na skipas.

  Lyžařské středisko Kitzsteinhorn - Kaprun se nachází v regionu Salzburg a je jediným ledovcovým střediskem, který tato oblast nabízí. Ledovec Kitzsteinhorn se pyšní širokou škálou lyžařské zábavy a vyžitím po celý rok, těšit se můžete na variabilitu sjezdovek, funparky, snowparky, dětské parky, ale i na Aprés ski. Nejvyšší bod ledovce dosahuje 3 029 m n. m. a láká nejen na krásné panoramatické výhledy, ale také na 41 km perfektně připravených sjezdovek - 13 km lehkých, 22 km středně těžkých a 6 km těžkých, které garantují sněhové radovánky od října až do června. Do vrcholků ledovce vás přepraví 17 moderních vleků od pom, přes sedačkové až po kabinkové lanovky či gondoly. V zimní sezóně 2019/2020 je plánované propojení mezi středisky Kaprun - Maiskogel a Kitzsteinhorn, na ledovec se dostanete přímo z městečka Kaprun.

  Program:

  • Odhadovaný příjezd do lyžařského střediska v ranních hodinách
  • Celodenní lyžování ve středisku Kitzsteinhorn - Kaprun
  • Odjezd ze střediska zpět do ČR v cca 17.30 hod.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, technického delegáta

  Cena nezahrnuje: skipas, vratnou kauci za skipas 2 €/osoba, cestovní pojištění, případný příplatek za svozová místa 300,- Kč.

  Informace o skipasech

  Cena zájezdu neobsahuje skipas, ale v autobuse si ho dokoupíte u našeho průvodce se speciální skupinovou slevou:

  10.11. - 29.11.2018

  48 €/ dosp. os./ jednodenní skipas Kitzsteinhorn - Kaprun (původní cena 50 €)

  35,50 €/ junior nar. mezi 2000-2002/ jednodenní skipas Kitzsteinhorn - Kaprun (původní cena 37 €)

  24 €/ dítě nar. mezi 2003-2012/ jednodenní skipas Kitzsteinhorn - Kaprun (původní cena 25 €)

  23.3. - 27.4.2019

  51 €/ dosp. os./ jednodenní skipas Kitzsteinhorn - Kaprun (původní cena 53 €)

  10 €/ junior nar. mezi 2003-1993/ jednodenní skipas Kitzsteinhorn - Kaprun (akce Power of Zehn)

  10 €/ dítě nar. mezi 2013-2004/ jednodenní skipas Kitzsteinhorn - Kaprun (akce Power of Zehn)

  Skipas se platí až na zájezdu v EUR, příslušný obnos si účastníci vezou v hotovosti s sebou a na zájezdu jej předají průvodci CK (delegát nebude mít drobné na vrácení, prosím mějte přichystané částky přesně), který pak zakoupí skipasy pro všechny účastníky společně za naše skupinové smluvní ceny. Cena nezahrnuje vratnou kauci za skipas, částka za kauci se platí u delegáta a po celodenním lyžování si klienti sami vrací skipasy u kasy příslušného střediska. Cena skipasu se může v průběhu sezóny mírně změnit. Skipas musí být předobjednán pro jednotlivé osoby při rezervaci a zapsán v poznámce na smlouvě o zájezdu.

  Tyto slevy platí při minimálním počtu 25 platících osob.

  Pokud nebude splněna tato podmínka, ceny skipasu dle oficiálních cen střediska.

  Změna programu vyhrazena.

  Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám buď nabídneme jiný zájezd nebo vrátíme zpět celou zaplacenou částku za zájezd.

  Důležitá upozornění

  V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.


  Dopravní a obecné informace:

  MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ


  Základní trasa bez doplatku: Brno (23.30 hod.), Pohořelice (23.55 hod.), Znojmo (0.30 hod.)

  Svozová trasa s doplatkem 300,- Kč/os.: Ostrava (20.30 hod.), Frýdek-Místek (20.50 hod.), Nový Jičín (21.20 hod.), Hranice (21.50 hod.), Olomouc (22.20 hod.), Prostějov (22.40 hod.), Vyškov (23.00 hod.)


  Nástupní místa:


  Brno - ÚAN Zvonařka, řada G, nástupiště 31 - 34

  Frýdek - Místek - autobusová zastávka u OD Tesco, ul. Příborská - NOVĚ

  Hranice - parkoviště u motorestu Sparta, ul. Zborovská (naproti Albertu)

  Nový Jičín - čerpací stanice LXM group, ulice Malostranská 594 (autosalon Renault)

  Olomouc - staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody (vedle Šantovky)

  Ostrava - parkoviště naproti domu kultury Vítkovice, ul. 28 října

  Pohořelice - na náměstí u autobusové zastávky

  Prostějov - před vlakovým nádražím, stanoviště H

  Vyškov - čerpací stanice Mol u dálnice směr Brno, ul. Kroměřížská

  Znojmo - Chvalovice 183, parkovitě autobusů před Excalibur city

  Důležité informace o zájezdu:
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • Všechna nástupní místa po trase do Brna jsou svozová a za příplatek 300 Kč.
  • Svozová místa s příplatkem platí ve vybraných termínech v zimní sezóně 2018/2019.
  • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
  • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno.
  • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů.
  • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • Pro snazší organizaci a úsporu času mějte prosím přesnou částku na skipas.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.


  MÍSTENKY DO AUTOBUSU
  Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


  INFORMACE K ZAVAZADLŮM
  Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč.


 • Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z nástupních míst bez příplatku, pojištění CK proti úpadku, technického delegáta. Cena nezahrnuje: skipas, vratnou kauci za skipas 2 €/osoba, případný příplatek za nástupní místo 300 Kč, cestovní pojištění. Informace o skipasu: Cena zájezdu neobsahuje skipas, ale v autobuse si ho dokoupíte u našeho průvodce se speciální skupinovou slevou: 13.10. - 29.11.2018:48 €/ dosp. os./ jednodenní skipas Kitzsteinhorn (původní cena 50 €), 35,50 €/ junior nar. mezi 2000-2002/ jednodenní skipas Kitzsteinhorn (původní cena 37 €),
  24 €/ dítě nar. mezi 2003-2012/ jednodenní skipas Kitzsteinhorn (původní cena 25 €), 23.3. - 27.4.2019: 51 €/ dosp. os./ jednodenní skipas Kitzsteinhorn(původní cena 53 €).Tyto slevy platí při minimálním počtu 25 platících osob. Pokud nebude splněna tato podmínka, ceny skipasu dle oficiálních cen střediska.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ: 26785871

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Kaprun / Zell am See, Rakousko

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Jednodenní lyžování Kitzsteinhorn – Kaprun (Ostravská linka), Kitzsteinhorn - Kaprun, Rakousko, Kaprun / Zell am See

Číslo termínu: 160 088 917
Termín zájezdu: 19.4. - 21.4.2019 (3 dny)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 799

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
799 × = 0
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 20.03.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622