Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Advent v Linci a Steyru s plavbou křišťálovou lodí Swarovski 2018

Rakousko

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 8.12. - 9.12.2018
Délka: 1 den / 1 noc
Doprava: Autobus
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 2 490

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 123 503 301

 • Popis

  STEYR • LINEC • PLAVBA KŘIŠŤÁLOVOU LODÍ CRYSTAL

 • Příplatky

  jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 900,- Kč | plavba křišťálovou lodí Crystal s obědem formou švédských stolů (os/pobyt) - 1400,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna ERV (os/pobyt) - 116,- Kč | pobytová taxa cca 2 EUR/os./pobyt (platba v hotelu) | Předpokládaná částka na vstupy a dráhu cca 24 €.

 • Program zájezdu

  1. den

  1. den: Z Brna vyjedeme v ranních hodinách (další nástupní místa trasy 1, 2, 3). Před polednem přijedeme do nejznámějšího vánočního města Steyru. Navštívíme nejstarší rakouské Vánoční muzeum s neuvěřitelnou sbírkou 18 200 krásně naaranžovaných starobylých vánočních dekorací. Během procházky městem si budeme moci prohlédnout betlémy a jesličky třeba v městském muzeu nebo u radnice. Za zhlédnutí stojí také unikátní a obzvláště cenná sbírka jesliček z posledních čtyř století u sv. Michala. Na vánočních trzích se necháme zlákat k nákupu tradičních dekorací, medových perníčků i vůní horkého punče pro zahřátí. Naši prohlídku Steyru zakončíme v nedalekém barokním a poutním kostele Christkindl, kde se podíváme na betlém a na malou zázračnou voskovou figurku Ježíška, kult uctívání poutníků. Ze zdejší Vánoční pošty budeme moci odeslat originální vánoční přání s vánoční Christkindlovskou známkou a razítkem. V odpoledních hodinách přijedeme na ubytování do hlavního města Horních Rakous, Lince, „rodiště“ slavného Lineckého koláče. Večer Vás pozveme do vyhlášené kavárny s atmosférou starého Rakouska-Uherska na pravý linecký dort a šálek kávy. Na několika náměstích nás okouzlí vánoční atmosféra spojená s koncerty umělců, farmářskými trhy, prolinutá vůní punče a klobás grilovaných na dřevěném uhlí. Vyzkoušíme si jízdu Pöstlingbergbahn – nejstrmější adhezní dráhou v Evropě zapsanou v Guinessově knize rekordů. Nostalgická dráha jezdí na lineckou horu Pöstlingberg už od roku 1898. Na jejím vrcholku stojí bazilika „Panny Marie Sedmibolestné“, symbol Lince. Ze zdejší vyhlídkové terasy budeme mít krásný výhled na vánočně nasvětlený Linec. Odjezd do hotelu.

  2. den

  2. den: Po snídani se vydáme na procházku kouzelně vyzdobeným městem, kdy ve výkladních skříních budeme obdivovat stovky betlémů z celého Horního Rakouska. Příjemnou kulisu naší procházce vytvoří Biskupský dvůr, Zemský dům, Mozartův dům, sloup sv. Trojice, Stará radnice, barokní i empírové měšťanské domy, zámek i farní kostel. V katedrále spatříme betlém, který je pokládán za jeden z nejkrásnějších na světě. Pak už na nás bude čekat největší zážitek tohoto dne, kterým je vánoční plavba křišťálovou lodí Crystal, která je vyzdobena z velké části mnoha miliony kameny firmy Swarovski, a nachází se zde také největší křišťálový lustr světa. Absolvujeme plavbu po Dunaji s kulisou nádherného vánočního Lince, budeme žasnout nad měnícími se barvami křišťálových dekorací překrásné noblesní lodi a také si pochutnáme na obědě, který je zde servírován formou bufetu za doprovodu tradiční hudby. Poté odjedeme zpět do ČR, návrat do Brna ve večerních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  dopravu autobusem, 1× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš., 1× snídani, linecký dortík a kávu, průvodcovské služby

Pořádající CK: TRAVEL 2002, spol. s.r.o., IČ: 46980211

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622