Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

ADVENT NA DVOŘE CÍSAŘŮ aneb luxusní adventní víkend s koupáním 2018

Rakousko

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 8.12. - 9.12.2018
Délka: 2 dny (Sobota - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Brno
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Poznávací, Adventní

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 190

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 190

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 123 503 299

 • Popis

  SCHLOSS HOF • LÁZNĚ SÁRVÁR • SCHÖNBRUNN

 • Příplatky

  jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 1200,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna ERV (os/pobyt) - 116,- Kč | vstupné do areálu Schloss Hof 7-14 EUR (podle zvoleného okruhu) | pobytová taxa cca 2 EUR/os./noc (platba na místě)

 • Program zájezdu

  1. den

  1. DEN: V ranních hodinách odjedeme z Brna (další nástupní místa trasa 1, 2) do Rakouska, abychom se ponořili do atmosféry imperiálních Vánoc na zámku Schloss Hof východně od Vídně. Tento panský zámek spolu s největší barokní zahradou v zemi tvoří nádhernou kulisu pro zámeckou vánoční vesničku. Můžeme si vybírat z nepřeberné nabídky drobných dárečků, pochutnat si na místních specialitách, děti se mohou mazlit se zvířátky v mini ZOO a můžeme také absolvovat vánoční prohlídku zámku, při které budeme nejen obdivovat jesličky ve vánoční kapli, ale také budeme i my obdarováni na památku šálkem naplněným horkým punčem. Odpoledne přejedeme do Maďarska. Ubytujeme se v luxusním 4* hotelu, který je koridorem přímo spojen s lázněmi Sárvár. Až do pozdních večerních hodin tak můžeme relaxovat v termálech, které za svůj vznik vděčí dvěma pramenům o rozličných teplotách 43–83 °C a po rozšíření v roce 2010 disponují ohromnou plochou 4.300 m². Lázně jsou členem Královských lázní Evropy. Odpočinout si budeme moci ve vnitřních lázeňských bazénech nebo ve dvou částečně krytých s nimi propojených venkovních bazénech s masážními tryskami. K této relaxační zóně přibyl nový krytý pavilon určený dětem s bazénem s vlnobitím, tobogány a zážitkovým bazénem i pro nejmenší děti. Po večeři v hotelu, která je podávána formou švédského stolu, se můžeme projít do vánočně vyzdobeného centra lázeňského městečka s renesančním zámkem.

  2. den

  2. DEN: Dopoledne se ještě necháme hýčkat v termálních lázních. V poledne odjedeme zpět do Rakouska a tentokrát se zastavíme ve vídeňském Schönbrunnu. Tak jako každý rok se i letos nechají návštěvníci z celého světa okouzlit jedinečnou vánoční atmosférou kulturního a vánočního trhu v zámku Schönbrunn. Třpytivá světla na vánočním stromu před barokním zámkem nás zavanou na císařský dvůr s atmosférou Vánoc. Návštěvníci zde mohou ochutnávat, vybírat z nabídky uměleckých řemesel anebo se prostě jen kochat typickou předvánoční atmosférou. Svůdná vůně perníku, punče a pečených kaštanů se vznáší nad schönbrunnskou dvoranou a zve k zastavení mimo všechen spěch a shon. O přízeň návštěvníků bude usilovat bezmála 80 vystavovatelů z Rakouska a sousedních zemí. Předvánoční náladu pomohou vytvořit adventní koncerty a bohatý program nejen pro děti se postará o spoustu zábavy. Ve vánoční dílně si děti zkusí vyrobit pod vedením zkušených řemeslníků vlastní ozdoby. A betlém s více než 190 figurkami, instalovaný pod vánočním stromem, určitě přitáhne pohledy všech návštěvníků. Příjezd do Mikulova, Brna ve večerních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  dopravu autobusem, 1× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš. v hotelu 4 *, 1× polopenzi (švédský stůl), vstup do lázní Sárvár a půjčení županu, průvodcovské služby

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: TRAVEL 2002, spol. s.r.o., IČ: 46980211

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

ADVENT NA DVOŘE CÍSAŘŮ aneb luxusní adventní víkend s koupáním 2018, Rakousko

Číslo termínu: 123 503 299
Termín zájezdu: 8.12. - 9.12.2018 (2 dny)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 3 190

Kalkulace ceny zájezdu

Brno
Dospělý Cena Celkem
3 190 × = 0
Dětská cena Cena Celkem
1 890 × = 0
2 640 × = 0
6-18 let
Příplatky Cena Celkem
1 200 × = 0
(os/pobyt)
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622