Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

ADVENT KŘIŠŤÁLOVOU LODÍ PO DUNAJI

Rakousko

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale v tomto termínu je zájezd již vyprodaný. Vyberte si, prosím, jiné datum.

1 dalších termínů tohoto zájezdu

Termín zájezdu: 15.12. - 16.12.2018
Délka: 1 den / 1 noc
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach, Albeř
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Poznávací, Adventní

Konečná cena za osobu od: 3 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 128 565 441

 • Název zájezdu:

  Advent KŘIŠŤÁLOVOU LODÍ PO DUNAJI

 • Popis zájezdu:

  Přijměte pozvání do Mariazell a Lince, kde se v adventním čase vznáší nádherná vůně skořice, pražených mandlí a perníku a kde se před jedinečnou kulisou zdejších chrámů odehrávají nejslavnější vánoční trhy v celém Rakousku. Jejich návštěvu spojíme s netradičním zážitkem – plavbou luxusní lodí po Dunaji.

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v hotelu se snídaní a večeří, loď po Dunaji s obědem formou bufetu, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku. LOĎ S OBĚDEM FORMOU BUFFETU V CENĚ

 • 1. den:

  Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 06.00) – České Budějovice. Cesta do Rakouska. V poledních hodinách příjezd do MARIAZELL – největšího poutního místa v Rakousku se slavnou bazilikou založenou v roce 1157. Před ní se odehrává pohádkově krásný vánoční trh, v jehož centru se nachází obří adventní věnec o průměru 12 m. Ten je obklopen řadou stánků se zdejšími tradičními pochoutkami a řemeslnickými výrobky – perníčky, vánočním pečivem, punčem, mariazellskou keramikou. Vánoční romantiku dokresluje živý betlém a velký adventní kalendář v oknech zdejší radnice. Budete mít možnost navštívit i slavnou mariazellskou manufakturu na výrobu bylinných likérů či dílnu na výrobu perníků. Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.

 • 2. den:

  Snídaně. Přejezd do LINCE, hlavního města Horního Rakouska, které se v době adventu přeměňuje v romantické město plné vánočních betlémů. Krásné Hlavní náměstí tvoří působivou kulisu pro zdejší Christkindlmarkt, který je požitkem pro všechny smysly. Po procházce barokním centrem a návštěvě vánočních trhů bude následovat zážitková ADVENTNÍ PLAVBA PO DUNAJI luxusní křišťálovou lodí Kristallschiff, jejíž jedinečná výzdoba pochází od slavné sklářské firmy Swarovski. Během čtyřhodinové plavby (12.00 – 16.00) z Lince do Aschachu a zpět bude volná bufetová konzumace (na cestě tam teplý/studený bufet, na cestě zpět dezertový bufet). Na lodi bude hrát ke zpříjemnění atmosféry živá hudba. Po návratu do Lince procházka kouzelně osvětleným centrem města. Návrat do Prahy do půlnoci.

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622