Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Solný Důl Wieliczka A Adventní Krakow

Polsko

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 15.12.2018
Délka: 0 dní (Sobota)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové

Konečná cena za osobu od: 1 090

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 156 437 125

 • Popis

  1. den zájezdu: V ranních hodinách (HK 3:30, PCE 4:00, Svitavy 5:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd. Po příjezdu možnost návštěvy světově proslulého solného dolu Wieliczka (vstupné 89 PLN) který vznikal postupnou těžbou soli a je zapsán na seznamu UNESCO. Důl je i dnes v provozu, a to nepřetržitě od poloviny 13. století. Prohlídková trasa je dlouhá cca 2,5 km, vede nádherným světem solných chodeb a komor. I když je návštěva dolu fyzicky náročnější, rozhodně stojí za to. Poté přejezd do centra Krakowa , pěší prohlídka města s průvodcem. Adventní trh se koná na Hlavním náměstí, odkud vede nespočet uliček, ve kterých je mnoho obchůdků, kaváren a restaurací. Při odpolední procházce nevynecháme ani královský hrad Wawel a kostel Panny Marie s největším gotickým vyřezávaným oltářem. Po dohodě s průvodcem je možné věnovat dopoledne individuální prohlídce Krakowa, tj. vynechat návštěvu solného dolu. Cca v 18:00 hod. odjezd zpět do ČR.

 • Doprava

  Nástupní místa: 08.12. Odjezd J, K, Q 15.12. Odjezd J, K, Q

 • Cena zahrnuje:

  dopravu autobusem, průvodce
 • Cena nezahrnuje:

  fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje", Fakultativní příplatek:, komplexní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč, vstupné
 • Slevy:


  - při nástupu v Olomouci sleva -150 Kč

Pořádající CK: CESTOVKA POHODA s.r.o., IČ: 28106164

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622