Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Krakov a solný důl Vělička

Polsko

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 24.5. - 26.5.2019
Délka: 3 dny (Pátek - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Brno, Plzeň, Praha, Rokycany
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 490

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 490

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 166 934 912

 • Název zájezdu:

  KRAKOW & SOLNÝ DŮL WIELICZKA Ve stopách papeže Jana Pavla II. - Wadowice, Zebrzydowská Kalwarie

 • Popis zájezdu:

  Pokud by se uspořádala celonárodní soutěž o nejvýznamnějšího Poláka v dějinách, vítězem by se pravděpodobně stal Karol Wojtyla. V roce 1978 byl zvolen prvním neitalským papežem po 455 letech. Byl velkou osobností – básníkem, humanistou a charismatickým vůdcem a v očích mnoha Poláků i žijícím světcem. Mnoho lidí proto putuje do Krakowa, aby zhlédli zdejší místa spojená s jeho životem. Solné doly ve Wieličce patří mezi nejpozoruhodnější zajímavosti Evropy. Polská kultura a historie jsou neoddělitelně propojeny s katolickým náboženstvím.

 • Popis zájezdu:

  Pokud by se uspořádala celonárodní soutěž o nejvýznamnějšího Poláka v dějinách, vítězem by se pravděpodobně stal Karol Wojtyla. V roce 1978 byl zvolen prvním neitalským papežem po 455 letech. Byl velkou osobností – básníkem, humanistou a charismatickým vůdcem a v očích mnoha Poláků i žijícím světcem. Mnoho lidí proto putuje do Krakowa, aby zhlédli zdejší místa spojená s jeho životem. Solné doly ve Wieličce patří mezi nejpozoruhodnější zajímavosti Evropy. Polská kultura a historie jsou neoddělitelně propojeny s katolickým náboženstvím.

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování s polopenzí v ***hotelu v oblasti Krakowa, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

 • 1.den

  Odjezd ve večerních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 23.00 hodin). (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.)

 • 2.den

  Příjezd do Polska. Celodenní prohlídka KRAKOWA. Výborná příležitost pro všechny, kdo se chtějí s Krakowem dobře seznámit, dozvědět se důležitá a zajímavá fakta o městě a vyslechnout si několik neobyčejných příběhů. Centrum Krakowa, které je zapsané na seznamu UNESCO, je velmi celistvé, vzdálenosti jsou poměrně malé a koncentrace památek je úžasná. Prohlédnete si kouzelné Staré město: vyjdete na wawelské návrší, poté se budeme věnovat symbolu Krakowa – návrší Wawel se zámkem a katedrálou. Zde se nachází bývalá královská rezidence a majestátní wawelská katedrála s hrobkami králů a královen. Po Královské cestě poté sestoupíte do ulic Kanoniczna a Grodzka, kde zhlédnete prostory starobylé Jagelonské univerzity, a poté v klidném tempu dorazíte na největší středověké náměstí v Evropě, kde si vychutnáte atmosféru historického královského města, kterou dotváří i trubač, jenž každou hodinu odtroubí z věže mariánského kostela. Za nákupy suvenýrů do známých starobylých krámků, tzv. sukenic, které se nacházejí na podmanivém Hlavním náměstí, největším ve střední Evropě. Kostel Panny Marie s velkolepým dřevěným gotickým oltářem od Wita Stwosze. Individuálně možnost procházky židovskou čtvrtí Kazimierz. Ve večerních hodinách příjezd do hotelu, večeře a nocleh.

 • 3.den

  Snídaně. Prohlídka solného dolu ve WIELIČCE. Zde podnikneme cestu do jednoho z nejatraktivnějších solných dolů na světě, který byl pro svou unikátnost r. 1978 zapsán do seznamu UNESCO. Solné doly ve Wieličce patří mezi nejpozoruhodnější zajímavosti Evropy. Napříč solnými doly prochází trasa prohlídky, která vás zavede do různých galerií a komnat. Nejznámější z nich je nádherná kaple blahoslavené Kingy s úžasnou výzdobou. WADOWICE – městečko, kde uvidíte rodný dům Jana Pavla II. a baziliku Obětování Nejsvětější Panny Marie, kde se nachází křtitelnice, u které byl pokřtěn Karol Wojtyla. Zastávka u Zebrzydowské Kalwarie – nádherné barokní poutní místo, které bylo velmi blízké Janu Pavlu II. a které je dnes zapsané na seznamu UNESCO. Nachází se zde barokní klášter bernardinů a úžasná křížová cesta, sestávající z řady kaplí zasazených do okolní krajiny. V podvečer odjezd do ČR. Návrat do půlnoci.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Cestovní pojištění zdarma

  V ceně zájezdu je již zahrnuto cestovní pojištění. Neváhejte si zaslat nezávaznou objednávku, náš prodejce Vás bude kontaktovat a sdělí Vám bližší informace.

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Krakov a solný důl Vělička, Polsko

Číslo termínu: 166 934 912
Termín zájezdu: 24.5. - 26.5.2019 (3 dny)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 3 490 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 490 × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 24.04.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622