Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

To nejlepší z Nového Zélandu s českým průvodcem

Nový Zéland, Nový Zéland

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale v tomto termínu je zájezd již vyprodaný. Vyberte si, prosím, jiné datum.

2 dalších termínů tohoto zájezdu

Termín zájezdu: 16.11. - 4.12.2018
Délka: 18 dní / 18 nocí
Doprava: Letecky
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 104 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 113 316 739

 • Popis

  Zájezd s českým delegátem, který Vás vezme na ta nejhezčí místa Nového Zélandu. Projedeme oba ostrovy země, jejíž přírodní krásy jsou považovány za jedny z nejhezčích na světě. Na severním ostrově uvidíte sopky, gejzíry, jeskyně, vykoupete se v termálních pramenech a přičichnete k Maorské kultuře. Jižní ostrov zase nabídne úžasná jezera obklopená vysokými horami, krásné ledovce, pláže a fjordy s tuleni. Množství vstupů a výletů již v ceně zájezdu.Neváhejte, počet míst je omezený! Zájezd jedeme v malé skupince o 6 až 10 lidech. Nabízíme možnost prodloužení o několikadenní pobyt na ostrůvcích Fiji a relax na plážích, jako vhodný doplněk této cesty. Informujte se u nás na detaily tohoto prodloužení. Proč vybrat tento zájezd? zkušený a pohodový průvodce, malá skupina do 10 osob certifikovaný průvodce pro Nový Zéland se skvělými znalostmi! pěkné 3-3,5* hotely v blízkosti centra města spousta krásných výletů a aktivit v ceně Termín každý březen a listopad.

 • Poloha

  Nový Zéland – Severní ostrov (Auckland, Waitomo, Rotorua, NP Tongariro, Waitomo Caves), Jižní ostrov (Nelson, NP Abel Tasman, Queenstown, Milford Sound, Mt. Cook NP, Christchurch)

 • Ubytování

  pěkné 3-3,5* hotely v blízkosti centra města

 • Sport a zábava

  všechny výlety které jsou v programu uvedeny jako zahrnuté v ceně (Waitomo jeskyně a svítící červi, geotermický park Wai o Tapu, výlet lodí v Abel Tasman, výlet lodí na Milford Sound - fjordy)

 • Další informace

  Cena musí být potvrzena pro konkrétní datum a může být upravena dle termínu cesty, na základě mezinárodních letenek. Cena může být upravena dle aktuálního kurzu Kč k AUD.

 • Stravování

  dle programu

 • Doprava

  letecky, na NZ klimatizovaným minibusem

 • Program zájezdu

  1. - 2. den

  Praha – Auckland Let na trase Praha (Vídeň) – Auckland s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Aucklandu v den 2 večer nebo v den 3 ráno.

  3. den

  Auckland Po příletu do největšího města Zélandu, Aucklandu, Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v centru města. Prohlídka centra města Auckland s českým delegátem. Poté následuje odpočinek a aklimatizace po náročné cestě. Nocleh v hotelu 3*

  4. den

  Auckland – Waitomo Ráno vyrážíme minibusem (či autem) z Aucklandu do oblasti Waitomo Caves. Odpoledne si můžete prohlédnout tuto oblast, která je známá svým rozsáhlým komplexem jeskyní a podvodních tunelů. Jednou z hlavních atrakcí jsou svítící červi v některých jeskyních. Nocleh v motelu v oblasti Waitomo. Návštěva jeskyně se svítícími červy v ceně.

  5. den

  Waitomo – Rotorua Dopoledne nás čeká krátký přejezd do jedné z nejznámějších oblastí severního ostrova, města Rotorua. Prohlídka města. Zde můžete vidět gejzíry, geotermické parky, termální koupele a maorskou kulturu. Večer možnost vyzkoušet termální prameny. Nocleh v hotelu. Návštěva termálních pramenů není v ceně. Nocleh v hotelu či motelu 3*

  6. den

  Rotorua – Taupo – Turangi Návštěva geotermických parků s bublajícím bahnem a gejzíry. Rotorua je také centrem pro adrenalinové sporty, rafting, bungee jumping nebo jízdu na koních. Odpoledne Vás čeká kratší přejezd k jezeru Taupo, které se nachází asi 130 km od Rotorui. Nocleh v motelu. Návštěva nejlepšího geotermického parku s gejzíry je v ceně. Vezmeme Vás na koupání v horkých pramenech v přírodě, kam chodí jen místní. Nocleh v motelu v Turangi, 3*.

  7. den

  Tongariro Np Ráno jedeme krátký úsek od jezera do NP Tongariro, asi 50 km, do vesničky v srdci tohoto vyhlášeného národního parku, který je znám díky svým sopkám a krásným trekům. Máme téměř celý den na procházku či tůru dle vlastního uvážení do blízkosti sopek. Dostane se nám krásných výhledů na sopky a sopečná jezírka. Nocleh opět u jezera Taupo. Doporučujeme vyhlídkový let letadlem nad vrcholy sopek, fakultativně.

  8. den

  Wellington Cesta od jezera Taupo do Wellingtonu (cca 340 km), odpoledne krátká prohlídka hlavního města Wellington. Nocleh v hotelu.

  9. den

  Wellington – Nelson Dopoledne máme ještě chvíli čas na procházku ve městě Wellington, v čase oběda nás již čeká trajekt na jižní ostrov. Během několikahodinové plavby se můžete kochat krásnou scenérié okolních ostrůvků. Po vylodění na jižním ostrově pokračujeme do města Nelson, kde nás čeká nocleh v motelu-hotelu.

  10. den

  Np Abel Tasman Celý den k prohlídce tohoto krásného národního parku, který nabízí krásné a divoké pláže, skvělé treky podél pobřeží, možnosti kajakování a zahlédnout můžeme i tuleně. Zajištěna plavba loďkou podél pobřeží s možností projít se z jedné pláže na další, uvidíte tak podstatnou část celého NP Abel Tasman. Nocleh v Nelsonu. Plavba lodí po pobřeží tohoto NP je v ceně.

  11. den

  Nelson – Greymouth Cesta z Nelsonu do městečka Greymouth. Většina cesty vede po krásném pobřeží plném skvělých vyhlídek. Odpoledne zastávka na místě zvaném Punakaiki (palačinkové skály). V oblasti Greymouth si můžeme udělat procházku k útesu odkud můžete vidět kolonii tuleňů – dle počasí. Nocleh v oblasti Greymouth v motelu.

  12. den

  Franz Josef – Ledovce Ráno přejezd z Greymouth do vesničky Franz Josef, asi 150 km. Zde máme celé odpoledne na prohlídku vyhlášeného ledovce Franz Josef, můžete využít fakultativní túry přímo po ledovci s profesionálním průvodcem anebo výlet helikoptérou nad ledovecem (viz sekce za příplatek). Náš průvodce Vás vezme na vyhlídku k ledovci krátkou procházkou, pokud zbyde čas, pojedeme se podívat také na ledovec Fox. Nocleh v motelu ve vesnici. Doporučujeme túru s průvodcem po ledovci, tato túra není v ceně, viz sekce za příplatek.

  13. den

  Franz Josef – Queenstown Dopoledne prohlídka nedalekého zrcadlového jezera Matheson lake. Naše cesta pokračuje dále k jihu až k městečku Wanaka ležícího u pěkného jezera. Dále zastávka v historickém zlatokopeckém městečku Arrow Town. Odtud pokračujeme až do Queenstownu. Nocleh v hotelu-motelu.

  14. den

  Queenstown Celý den na prohlídku nejhezčího města jižního ostrova Queenstown, který je centrem všeho dění na tomto ostrově. Průvodce Vás během dopoledne provede městečkem, odpoledne volný program, můžete se např. lanovkou podívat na krásnou vyhlídku nad městem. Možnosti mnoha aktivit, kterých se zde nabízí velký počet. Městečko leží v krásné přírodě u jezera, sevřeno horami a kaňony. V zimě se stává Queenstown lyžařským centrem. Nocleh v motelu-hotelu.

  15. den

  Milford Sound Ráno cesta k jezeru a vesničce Te Anau, odkud pokračujeme do země fjordů až k vyhlášenému místu zvanému Milford Sound, které je podle mnohých nejhezčím místem Nového Zélandu. Projíždky na lodi mezi fjordy, kolem uvidíte tuleně a vodopády. Poté návrat zpět do vesnice Te Anau se zastávkami na zajímavých místech. Nocleh v motelu v Te Anau. Projížďka lodí na Milford Sound je v ceně.

  16. den

  Te Anau – Mt. Cook Np Cesta z Te Anau do vesnice Mount Cook, asi 420 km, po cestě typická scenérie Zélandu, jezera a ovce. Nocleh ve vesnici Twizel nedaleko NP Mt. Cook.

  17. den

  Mt. Cook Np – Christchurch Ráno krátká cesta do vesnice Mt. Cook, odkud můžete vyrazit obdivovat nádherný národní park, nabízejí se zde krásné túry, průvodce Vás vezme na snadnou 3-4 hodinovou procházku údolím s výhledem na štíty hor, jezera a ledovce. V době oběda jedeme kolem krásných jezer Tekapo a Pukaki, s úchvatnou mléčnou barvou, zastávka na oběd, pokračujeme potom dále až do Christchurch. Transfer do motelu v Christchurch k poslednímu přenocování na Novém Zélandu.

  18. den

  Christchurch Odlet Ráno či v průběhu dne transfer na letiště a odlet zpět do Evropy. Při mezinárodním letu je jídlo zajištěno.

  19. den

  Přílet Domů Přílet domů a konec programu.

 • Cena zahrnuje:

  zpáteční letenku Vídeň – Auckland, včetně letištních poplatků a tax 15 až 16 noclehů v 3* hotelech nebo motelech dle programu služby českého průvodce a licencovaného řidiče po čas celého pobytu na Zélandu veškerá doprava po ostrovech minibusem, vanem všechny výlety které jsou v programu uvedeny jako zahrnuté v ceně (Waitomo jeskyně a svítící červi, geotermický park, výlet lodí v Abel Tasman, výlet lodí na Milford Sound – fjordy) trajekt mezi severním a jižním ostrovem kompletní plán cesty, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst transfery z letiště do hotelu a zpět poplatek za palivo do mikrobusu pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje:

  osobní pojištění stravování služby neuvedené v programu Za příplatek: na přání lze zajistit ubytování ve 4* hotelech hotely se snídaní – příplatek 7500 Kč příplatek za samostatně cestující osobu Maorská show s tradiční večeří, Rotorua vyhlídkový let nad sopkami helikoptérou či letadlem, Rotorua rafting, Rotorua kajakování v NP Abel Tasman let helikoptérou nad ledovci Franz Josef a Fox hodinový trek k ledovci Franz Josef/na ledovec Franz Josef výlet za vínem, ochutnávka ze 4 vinic, Queenstown jet boat – adrenalinová jízda rychlým člunem v krásném kaňonu, Queenstown

Pořádající CK: dovolená-na-přání s.r.o., IČ: 06518770

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622