Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Okruh jižním ostrovem - autem

Nový Zéland, Nový Zéland

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 10.12. - 24.12.2018
Délka: 15 dní (Pondělí - Pondělí)
Doprava: Letecky
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 55 990

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 55 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 157 407 066

 • Popis

  Krásný zájezd za nejhezčími místy jižního ostrova Nového Zélandu.Tento větší ostrov Vám nabídne cestu přes úžasná jezera obklopená vysokými horami, krásné ledovce, strmé fjordy, vodopády, pozorování velryb a zátoky s tuleňi. Navštívíte údajně nejhezčí místo Nového Zélandu Milford Sound se strmými fjordy, malebný Queenstown nebo také světoznámou vinařskou oblast Marlborough. Jedním z hlavních bodů bude jistě zastávka v národním parku Abel Tasman s krásnou přírodou. Cestujte po Novém Zélandu zařízeným autem, ubytováním a vším ostatním co budete na Vaší cestě potřebovat. K tomu Vám připrávíme kompletní a podrobný plán cesty s vyznačením všech nejlepších míst této země, která je ideálním místem pro individuální cestování.

 • Poloha

  Nový Zéland – jižní ostrov (Christchurch, NP Mt. Cook, Queenstown, Te Anau, Milford Sound, Franz Josef, Fox, Punakaiki, Abel Tasman NP, Kaikoura)

 • Ubytování

  Hotely nebo motely dle programu.

 • Další informace

  Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín. Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce (říjen až květěn), stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání. Balíček může být prodloužen nebo upraven dle Vašeho přání. Výše uvedená cena je uvedena za 1 osobu sdílející jeden pokoj a auto s dalším cestujícím.

 • Doprava

  letecky, pronajatým autem po ostrově

 • Program zájezdu

  1. - 2. den

  Praha (Vídeň) - Christchurch Let na trase Praha (Vídeň) – Christchurch s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Christchurch v den 3.

  3. den

  Christchurch V libovolný čas přílet do Christchurch, následuje transfer do hotelu, zbytek dne máte čas na prohlídku města dle našich materiálů. Zajištěn nocleh v hotelu centru města.

  4. den

  Christchurch - Twizel Pokud jste si včera nestihli prohlédnout Christchurch tak můžete ještě dopoledne vyrazit na krátkou prohlídku centra města, poté vyzvednutí auta a cesta ke krásnému jezeru Tekapo s působivou mléčnou barvou. Dále pak pokračujete do městečka Twizel kde budete mít nocleh v motelu (cca 360 km). Od nás dostanete na míru zpracovaný Manuál NZ pro Vaši celou cestu, kde bude plán cesty, všechny instrukce a tipy na nejzajímavější místa a aktivity.

  5. den

  NP Mt. Cook Ráno jedete z Twizelu do vesničky Mt. Cook, v tomto NP Mt. Cook máte čas na skvělou půldenní procházku horskou přírodou dle našich instrukcí, odpoledne pokračujete typickou NZ krajinou do města Queenstown, kde budete mít nocleh v hotelu-motelu (asi 300 km)

  6. den

  Queenstown Dnes máte volný den na prohlídku tohoto kouzelného městečka Queenstown, které je centrem všeho dění na jižním ostrově. Město je zasazeno v krásné přírodě hor a leží u pěkného jezera. Nabízí se zde také mnoho sportovních či adrenalinových aktivit, na své si přijdou i milovníci maorské kultury. Nocleh v hotelu-motelu. V našem manuálu pro cestu po NZ, který Vám připravíme bude i popis nejhezčích míst Queenstownu.

  7. den

  Milford Sound Ráno Vás čeká cesta z Queenstownu přes vesnici Te Anau až na Miford Sound, který je údajně nejhezčím místem celého Zélandu. Celá oblast se nachází v národním parku fjordů. Možnost projíždky na lodi mezi fjordy, kolem uvidíte tuleně a vodopády. Poté návrat zpět do vesnice Te Anau se zastávkami na zajímavých místech. Nocleh v motelu v Te Anau. Doporučujeme si vzít projížďku lodí na Milford Sound - můžeme pro Vás zařídit, viz sekce za příplatek.

  8. den

  Milford Sound – Franz Josef Od jezera Te Anau vyjíždíte na celodenní cestu (asi 450 km), která Vás povede typickou krajinou Nového Zélandu kolem pastvin s ovcemi a kolem jezer. Pojedete přes historické městečko Arrow Town, kde se dříve těžilo zlato, dále přes malebné městečko Wanaku a dále po západním pobřeží až do vesnice Franz Josef, kde máte zajištěn nocleh v motelu. Případně zastávka u ledovce Fox na vyhlídku a krátkou procházku.

  9. den

  Ledovec Franz Josef Dopoledne Vás čeká prohlídka oblasti, máte celé dopoledne na prohlídku vyhlášeného ledovce Franz Josef, můžete využít organizované tůry přímo po ledovci s průvodcem anebo výlet helikoptérou nad ledovecem. Poté krátká zajížďka na zrcadlové jezero Matheson Lake. Vaše cesta odpoledne pokračuje do městečka Greymouth, kde máte zařízen nocleh v motelu. Doporučujeme tůru s průvodcem po ledovci - můžeme pro Vás zařídit, viz sekce za příplatek.

  10. den

  Greymouth – Punakaiki - Nelson Ráno můžete vyrazit na krátkou procházku nedaleko Greymouth kde můžete vidět z útesů tuleně. Poté již jedete do nedalekého Punakaiki, které je oblíbeným turistickým místem. Najdete zde vyhlášené palačinkové skály. Pokračujete dále na sever po západním pobřeží, které Vám nabídne krásné vyhlídky na pobřeží a oceán. V podvečer přijíždíte do města Nelson, které je vstupní branou do NP Abel Tasman. Nocleh v motelu.

  11. den

  NP Abel Tasman Celý den k prohlídce tohoto krásného národního parku, který nabízí krásné a divoké pláže, skvělé treky podél pobřeží, možnosti kajakování a zahlédnout můžete i tuleně. Doporučujeme si vzít dopravu loďkou podél pobřeží s možností projít se z jedné pláže na další, uvidíte tak podstatnou část celého NP. Nocleh v Nelsonu. Na přání Vám zajistíme dopravu lodí po pobřeží tohoto NP a doporučíme nejlepší variantu, viz sekce za příplatek. V případě zájmu prodloužení o další den v této krásné oblasti.

  12. den

  Nelson – Marlborough - Kaikoura Ráno vyrážíte do možná nejlepší vinařské oblasti Nového Zélandu, Marlborough. Zde máte část dne na zastávku a prohlídku vinic. Odpoledne pokračujete do městečka Kaikoura, asi 250 km. Nocleh v motelu.

  13. den

  Kaikoura - Christchurch Dnes máte většinu dne vyhrazeného pro oblast Kaikoury, která je známá svým bohatým zvířecím životem podél pobřeží. Dle sezóny můžete vidět tuleně nebo pozorovat velryby a delfíny. V sezóně velryb doporučuji vyrazit na vyhlídkovou plavbu lodí. V podvečer nedlouhá cesta (180 km) do města Christchurch a nocleh v hotelu. Doporučujeme si vzít projížďku lodí na pozorování velryb - můžeme pro Vás zařídit, viz sekce za příplatek.

  14. den

  Christchurch odlet Vracíte auto a poté Vás čeká odlet z Christchurch dle Vašich letenek.

  15. den

  Přílet do Evropy Přílet domů a konec programu.

 • Cena zahrnuje:

  - zpáteční letenka Praha (Vídeň) – Christchurch, včetně letištních poplatků a tax - všechny noclehy v hotelu nebo motelu dle programu - pronájem auta Toyota Corrola na celou dobu dle programu - připojištění auta - kompletní plán cesty, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst - transfery z letiště do hotelu a zpět - pojištění CK proti úpadku - česká asistenční telefonní linka v Austrálii.
 • Cena nezahrnuje:

  Osobní pojištění, stravování, benzín, služby neuvedené v programu. Za příplatek: Větší auto než je standardně v ceně Fakultativní výlety: 3h trek na ledovec Franz Josef, cena: 1.790 Kč Výlet lodí mezi fjordy Milford Sound, cena: 1.490 Kč Let helikoptérou na ledovec Franc Josef, cena: 5.090 Kč Kaikoura - výlet na velryby lodí, cena 2.390 Kč Výlet lodí v NP Abel Tasman, cena: 1.390 Kč Kajakování v NP Abel Tasman, cena od 1.990 Kč Výlet lodí v NP Abel Tasman, cena: 1.390 Kč Kajakování celý den v NP Abel Tasman, cena od 1.990 Kč Prodloužení o návštěvu vinařské oblasti Marlborough a Kaikoury – extra 1 až 2 dny

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: dovolená-na-přání s.r.o., IČ: 06518770

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Nový Zéland, Okruh jižním ostrovem - autem, Nový Zéland

Číslo termínu: 157 407 066
Termín zájezdu: 10.12. - 24.12.2018 (15 dní)
Doprava: Letecky
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 55 990

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
55 990 × = 0
Pojištění Cena Celkem
1 600 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
1 200 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622