Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Dobrodružství Nového Zélandu (oba ostrovy) - karavanem

Nový Zéland, Nový Zéland

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 27.11. - 16.12.2018
Délka: 20 dní (Úterý - Neděle)
Doprava: Letecky
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 69 990

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 69 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 157 407 098

 • Popis

  Vždy jste toužili po dobrodružné cestě karavanem v dalekých končinách a k tomu v nejhezčích přírodních scenériích světa? Potom je tento zájezd přesně pro Vás! Citlivě sestavený zájezd za krásami Nového Zélandu, navštívíte ta nejznámější místa obou ostrovů, na severním ostrově uvidíte sopky, gejzíry, krásné pláže, vykoupete se v termálních pramenech a přičichnete k Maorské kultuře. Jižní ostrov zase nabídne úžasná jezera obklopená vysokými horami, krásné ledovce, fjordy a zátoky s tuleňi. Cestujte po Novém Zélandu zařízeným karavanem a vším ostatním co budete na Vaší cestě potřebovat. K tomu Vám připrávíme kompletní a podrobný plán cesty s vyznačením všech nejlepších míst této země, která je ideálním místem pro individuální cestování. Zajištěný karavan Vám nabídne pohodlí k přespání, najdete zde i teplou sprchu, toaletu a kuchyňku!

 • Poloha

  Nový Zéland – severní ostrov (Auckland, Coromandel, Rotorua, NP Tongariro, Wellington) a jižní ostrov (Nelson, NP Abel Tasman, Punakaiki, Franz Josef, Queenstown, Milford Sound, Mt. Cook NP, Christchurch)

 • Ubytování

  Noclehy 3* v hotelu v Aucklandu dle programu (při příletu a odletu); Dále dle programu v obytném karavanu s veškerým vybavením a plným pojištěním. Zajištěný karavan bude mít vybavenou kuchyňku, toaletu a teplou sprchu.

 • Sport a zábava

  Plavání na nejhezčích plážích Zélandu. Možnost raftingu, bungee jumpingu nebo jízdy na koních v Rotorue (centru pro adrenalinové sporty. Koupání v horkých pramenech v přírodě. Procházku či túru dle vlastního uvážení do blízkosti sopek. Za příplatky: 4h trek na ledovec Franz Josef, cena: 1.790 Kč; Výlet lodí mezi fjordy Milford Sound, cena: 1.490 Kč; Výlet lodí v NP Abel Tasman, cena: 1.390 Kč; Kajakování v NP Abel Tasman, cena od 1.990 Kč; Kajakování celý den v NP Abel Tasman, cena od 1.990 Kč; Let helikoptérou na ledovec Franc Josef, cena: 4.090 Kč; Vyhlídkový let nad sopkami, severní ostrov.

 • Další informace

  Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín. Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání. Možnost napojení a prodloužení o pobyt na Fiji, viz. zájezdy Exotické ostrovy.

 • Doprava

  letecky, po NZ vybaveným karavanem

 • Program zájezdu

  1. - 2. den

  Praha (Vídeň) - Auckland Let na trase Praha (Vídeň) – Auckland s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Aucklandu v den 3.

  3. den

  Auckland Po příletu do Aucklandu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v centru města. Krátká prohlídka centra města Auckland dle námi připravených informací. Poté následuje odpočinek a aklimatizace po náročné cestě. Nocleh v hotelu.

  4. den

  Auckland - Coromandel Dopoledne si vyzvednete zajištěný karavan a vyrážíte dle námi vypracovaného plánu cesty z Aucklandu do oblasti Coromandel, asi 170 km. Zde můžete odpoledne navštívit známou pláž Hot Water Beach, kde si při odlivu můžete vyhloubit díru v písku, která se Vám napustí horkou vodou! Nocleh v karavanu v oblasti. Od nás dostanete na míru zpracovaný Manuál NZ pro Vaši celou cestu, kde bude plán cesty, všechny instrukce a tipy na nejzajímavější místa a aktivity. Zároveň také brožuru levných kempů po celém Novém Zélandu.

  5. den

  Coromandel - Rotorua Část dne na prohlídku této pěkné oblasti, která nabízí krásné pobřeží a možná nejhezčí pláže Zélandu. Vydáte se procházkou po pobřeží na vyhlášenou Cathedral Beach dle našich instrukcí, která je považována za nejhezčí pláž Nového Zélandu. Odpoledne následuje cesta do města Rotorua, asi 250 km. Nocleh v oblasti či kempu dle uvážení. Zajištěný karavan bude mít vybavenou kuchyňku, toaletu a teplou sprchu.

  6. den

  Rotorua Rotorua je jednou z nejpopulárnějších oblastí severního ostrova a celého Zélandu vůbec. Zde uvidíte gejzíry, geotermické parky s bublajícím bahnem, termální koupele a maorskou kulturu. Dle námi připravených informací následuje prohlídka přilehlých národních parků a největších atrakcí. Rotorua je také centrem pro adrenalinové sporty, rafting, bungee jumping nebo jízdu na koních. V podvečer Vás čeká kratší přejezd k jezeru Taupo, které se nachází asi 130 km od Rotorui. Nocleh v oblasti jezera. Dáme Vám tip na koupání v horkých pramenech v přírodě, kam chodí jen místní. Do rukou dostanete Manuál NZ, který bude také zahrnovat naše osobní zkušenosti z cestování s karavanem po Novém Zélandu.

  7. den

  Tongariro NP Ráno jedete krátký úsek od jezera do NP Tongariro, asi 50 km, do vesničky v srdci tohoto vyhlášeného národního parku, který je znám díky svým sopkám a krásným trekům. Máte celý den na procházku či túru dle vlastního uvážení do blízkosti sopek. Dostane se Vám krásných výhledů na sopky a sopečná jezírka. Nocleh v oblasti jezera Taupo. Doporučujeme vyhlídkový let letadlem nad vrcholy sopek, zeptejte se nás na podrobnosti.

  8. den

  Wellington Cesta od jezera Taupo do Wellingtonu (cca 340 km), odpoledne krátká prohlídka hlavního města Wellington. Nocleh v oblasti.

  9. den

  Wellington - Nelson Dopoledne máte ještě chvíli čas na procházku ve městě Wellington, v čase oběda Vás již čeká trajekt na jižní ostrov. Během několikahodinové plavby se můžete kochat krásnou senérié okolních ostrůvků. Po vylodění na jižním ostrově pokračujete do města Nelson nebo až k NP, nocleh v oblasti.

  10. den

  NP Abel Tasman Celý den k prohlídce tohoto krásného národního parku, který nabízí krásné a divoké pláže, skvělé treky podél pobřeží, možnosti kajakování a zahlédnout můžete i tuleně. Doporučujeme si vzít dopravu loďkou podél pobřeží s možností projít se z jedné pláže na další, uvidíte tak podstatnou část celého NP. Nocleh v oblasti. Na přání Vám zajistíme dopravu lodí po pobřeží tohoto NP a doporučíme nejlepší variantu, viz sekce za příplatek. V případě zájmu prodloužení o další den v této krásné oblasti.

  11. den

  Nelson - Greymouth Cesta z Nelsonu do městečka Greymouth. Většina cesty vede po krásném pobřeží plném skvělých vyhlídek. Odpoledne zastávka na místě zvaném Punakaiki (palačinkové skály). V oblasti Greymouth si můžete udělat procházku k útesu odkud můžete vidět kolonii tuleňů – vše uvedeno v námi vypracovaném plánu cesty, Manuál NZ. Nocleh v oblasti Greymouth.

  12. den

  Franz Josef ledovec Ráno přejezd z Greymouth do vesničky Franz Josef, asi 150 km. Zde máte celé odpoledne na prohlídku vyhlášeného ledovce Franz Josef, můžete využít organizované túry přímo po ledovci s průvodcem anebo výlet helikoptérou nad ledovecem. Nocleh v oblasti. Doporučujeme túru s průvodcem po ledovci, můžeme pro Vás zařídit, viz sekce za příplatek.

  13. den

  Franz Josef – Queenstown Dopoledne prohlídka nedalekého zrcadlového jezera Matheson Lake. Poté pokračujete k dalšímu ledovci Fox na krátkou prohlídku. Vaše cesta pokračuje dále k jihu až k městečku Wanaka ležícího u pěkného jezera. Dále možná zastávka v historickém zlatokopeckém městečku Arrow Town dle našich instrukcí v Manuálu NZ. Odtud pokračujete až do Queenstownu (celá cesta asi 400 km). Nocleh v oblasti u jezera.

  14. den

  Queenstown Volný den na prohlídku nejhezčího města jižního ostrova Queenstown, který je centrem všeho dění na tomto ostrově. Možnosti mnoha aktivit, kterých se zde nabízí velký počet. Městečko leží v krásné přírodě u jezera, sevřeno horami a kaňony. V zimě se stává Queenstown lyžařským centrem. Nocleh v oblasti. V připraveném dokumentu Manuál NZ najdete všechny potřebné informace pro prohlídku tohoto krásného městečka.

  15. den

  Milford Sound Ráno cesta k jezeru a vesničce Te Anau (170 km), odkud pokračujete do země fjordů až k vyhlášenému místu zvanému Milford Sound, které je podle mnohých nejhezčím místem Nového Zélandu. Možnost projíždky na lodi mezi fjordy, kolem uvidíte tuleně a vodopády. Poté návrat zpět do vesnice Te Anau se zastávkami na zajímavých místech. Nocleh v oblasti jezera Te Anau. Doporučujeme si vzít projížďku lodí na Milford Sound, můžeme pro Vás zařídit, viz sekce za příplatek.

  16. den

  Te Anau – Mt. Cook NP Cesta z Te Anau do vesnice Mount Cook, asi 420 km, po cestě typická scenérie Zélandu, jezera a ovce. Nocleh v oblasti NP Mt. Cook, jednoduchý kemp přímo na místě.

  17. den

  Mt. Cook NP - Christchurch Ráno krátká cesta do vesnice Mt. Cook, odkud můžete vyrazit obdivovat nádherný národní park, nabízejí se zde krásné túry, my Vám doporučujeme 4 hodinovou procházku údolím s výhledem na štíty hor, jezera a ledovce, vše popsáno v Manuálu NZ. Odpoledne jedete kolem krásných jezer Tekapo a Pukaki, s úchvatnou mléčnou barvou, až do Christchurch. Nocleh v oblasti, v kempu poblíž Christchurch. V případě zájmu prodloužení o další den v této krásné oblasti NP.

  18. den

  Christchurch - Auckland Dopoledne prohlídka centra města Christchurch, které je největším městem na jižním ostrově. Odpoledne vracíte auto na letišti a čeká Vás lokální let zpět do Aucklandu. Po příletu do Aucklandu Vás odvezeme do hotelu. Případně si můžete prohlédnout noční Auckland. Nocleh v hotelu. Pokud Váš mezinárodní let odlétá v nočních hodinách, potom Váš program může skončit tímto dnem.

  19. - 20. den

  Auckland odlet Ráno transfer na letiště a odlet z Aucklandu zpět do Evropy. Při mezinárodním letu je jídlo zajištěno. Přílet domů a konec programu.

 • Cena zahrnuje:

  - zpáteční letenku Praha (Vídeň) – Auckland, včetně letištních poplatků a tax - 1 x lokální let dle programu - noclehy v hotelu v Aucklandu dle programu - pronájem karavanu pro 2 osoby s veškerým vybavením a plným pojištěním - trajekt mezi severním a jižním ostrovem - kompletní plán cesty, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst - transfery z letiště do hotelu a zpět - pojištění CK proti úpadku - česká asistenční telefonní linka v Austrálii.
 • Cena nezahrnuje:

  Osobní pojištění, stravování, benzín, služby neuvedené v programu. Za příplatek: Větší karavan než je v ceně, zeptejte se na podrobnosti Hotel se snídaní – příplatek 1000 Kč Fakultativní výlety: 3h trek na ledovec Franz Josef, cena: 1.790 Kč Výlet lodí mezi fjordy Milford Sound, cena: 1.490 Kč Výlet lodí v NP Abel Tasman, cena: 1.390 Kč Kajakování v NP Abel Tasman, cena od 1.990 Kč Kajakování celý den v NP Abel Tasman, cena od 1.990 Kč Let helikoptérou na ledovec Franc Josef, cena: 5.090 Kč Vyhlídkový let nad sopkami, severní ostrov Prodloužení o návštěvu vinařské oblasti Marlborough – extra 1 až 2 dny

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: dovolená-na-přání s.r.o., IČ: 06518770

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Nový Zéland, Dobrodružství Nového Zélandu (oba ostrovy) - karavanem, Nový Zéland

Číslo termínu: 157 407 098
Termín zájezdu: 27.11. - 16.12.2018 (20 dní)
Doprava: Letecky
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 69 990

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
69 990 × = 0
Pojištění Cena Celkem
1 800 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
1 500 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622