Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Předvánoční nákupy v Drážďanech

Německo, Drážďany

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 7.12.2018
Délka: 0 dní (Pátek)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Adventní

Konečná cena za osobu od: 350

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 175 714 768

  • Chystáte se vyrazit na nákupy vánočních dárků? Drážďany jsou pro Vás tím pravým!

    Navštivte nákupní centrum Altmarkt Galerie se stovkami obchodů včetně irského PRIMARKU a slavnou nákupní třídu Prager Strasse s oblíbeným šestipatrovým obchodním centrem Karlstadt…. Určitě nesmíte vynechat návštěvu adventního trhu Striezelmarkt s tradicí rukodělných řemesel, kde jsou stánky s řezbáři, lužické látky s modrotiskem, ochranné hvězdy, perník z perníkářského města Pulsnitz a samozřejmě pravé drážďanské štoly. Symbolem trhu Striezelmarkt je kromě nezbytného vánočního stromku, pohádkového hradu a zdobeného oblouku zejména 14 metrů vysoká vánoční pyramida, která se dostala i do Guinessovy knihy rekordů. Pro děti je otevřen Švestkáčův dům, kreativní pekárna pro tvoření a hnětení, překrásný dobový kolotoč nebo dětská železnice. POPIS NABÍDKY odjezd z Prahy v 8:00 hod. z ulice Na Florenci předpokládaný odjezd z Drážďan v 17 h doprava vybaveným autobusem technický doprovod možnost sjednání cestovního pojištění UPOZORNĚNÍ: Obchody v Německu (tedy i PRIMARK) mají běžně v neděli zavřeno. Otevřeno bude výjimečně pouze v neděli 9. 12. 2018 od 12h !!!

  • Cena zahrnuje:

    dopravu zahraničním busem, technický doprovod, mapku
  • Cena nezahrnuje:

    cestovní pojištění

Pořádající CK: Pavel Pazderka s.r..o., IČ: 29024269

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Drážďany, Německo

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622