Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

ZELENÉ SRDCE NĚMECKA - německé zahrady a parky

Německo

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 15.6. - 16.6.2019
Délka: 2 dny (Sobota - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Plzeň, Praha, Rokycany, Ústí nad Labem
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 590

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 590

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 168 512 433

 • Název zájezdu:

  Duryňsko & Lákavá vůně růží, chuť duryňské klobásy a svěžest přírody Růžová zahrada Europa Rosarium – Erfurt – hrad Wartburg – horský park Kassel – Wilhemshöhe

 • Popis zájezdu:

  Během víkendového zájezdu poznáme zahrady, které patří k nejkrásnějším v celém Německu. Navštívíme město květin ERFURT s jeho květinovým parkem EGA a největší evropský zámecký park WILHÖLMSHÖHE nad hessenským městem KASSEL, který se v roce 2013 stal dosud nejnovější německou památkou zapsanou na seznam světového dědictví UNESCO. Světově jedinečnou show v tomto parku, o kterou se zasloužil landkrabě Karel začátkem 18. století, můžete zhlédnout i vy.

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

 • 1. den:

  Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun - Praha (cca 06.00 hodin) – Ústí nad Labem. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd do SRN. V dopoledních hodinách příjezd do Sangerhausenu, města proslaveného unikátní botanickou zahradou Europa Rosarium. Již na konci 19. století se objevila myšlenka vybudovat zahradu plnou růží se vzorky nových kultivarů. Základním kamenem se při otevření zahrady v roce 1903 stala sbírka 1 100 různých rostlin, dnes rozrostlá na cca 6 300 kultivarů a 75 000 rostlin. Ke stému výročí dostala zahrada také nové kavárny a odpočívadla a tak se stal prostor příjemnou relaxační zónou. Přejezd do hlavního města Duryňska ERFURTU, jehož historické jádro patří k největším a nejlépe zachovalým v celém Německu a kterému se díky mnoha mostům přezdívá malé Benátky. Prohlídka hlavních pamětihodností města – skvosty gotické architektury chrám Panny Marie a kostel sv. Severina, unikátní most Krämerbrücke, který nese 32 domů s obchody ze 17. – 19. století, bývalá obchodní čtvrti Angera a středověké židovské památky upomínající na početnou židovskou komunitu. Přejezd na večeři a nocleh.

 • 2. den:

  Snídaně. Krajinou hradů přejedeme k tomu nejkrásnějšímu – hrad WARTBURG se pro svou dokonalost stal inspirací i pro bavorský Neuschwanstein. Ze školy jej známe jako útočiště Martina Luthera pro překlad Nového zákona do němčiny, ve světě je však znám i tzv. Wartburskou slavností z 19. století a ve zdejších sálech si připomeneme i středověká pěvecká klání. Právě na Wartburg Wagner umístil svého Tannhäusera a Wartburg dal také jméno oblíbenému východoněmeckému vozu, vyráběnému v jeho stínu. Není divu, že se hrad pyšní zápisem na seznamu UNESCO. Další atrakce nás čeká odpoledne - Bergpark WILHELMSHÖHE nad hessenským městem KASSEL s velkolepým palácem, postaveným pro kurfiřta Viléma v letech 1793 – 1801. Nejprve se v návštěvnickém centru seznámíme s technickým řešením unikátní kaskády, která se stala jednou z největších atrakcí Hessenska. Poté počkáme na nejvyšším bodě parku na počátek vodní show, která probíhá jen jednou týdně. Během cca hodiny a půl můžete sledovat proud vody, jak překonává první kaskády, napájí vodotrysky, pouští se vodopády a ústí do fontán. To vše během pohodlné procházky lesním parkem, doplněným o řadu romantických atrakcí i tichých zákoutí. Po relaxaci ve spodní části parku odjezd. Návrat do Prahy do půlnoci.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Cestovní pojištění zdarma

  V ceně zájezdu je již zahrnuto cestovní pojištění. Neváhejte si zaslat nezávaznou objednávku, náš prodejce Vás bude kontaktovat a sdělí Vám bližší informace.

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

ZELENÉ SRDCE NĚMECKA - německé zahrady a parky, Německo

Číslo termínu: 168 512 433
Termín zájezdu: 15.6. - 16.6.2019 (2 dny)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 3 590 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 590 × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 16.05.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622