Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

LAST MINUTE Adventní Bayreuth

Německo

Adventní

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 8.12.2018
Délka: 0 dní (Sobota)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Adventní

Konečná cena za osobu od: 290

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 178 212 166

 • Poloha

  Adventní výlet do Bayreuthu s možností koupání v termálních lázních Lohengrin Therme.

 • Program

  Na náměstí okolo Neptunovy studny před barokním Špitálním kostelem se každoročně koná vánoční trh, který patří k jednomu z nejhezčích ve Frankách. Každý rok je zahájen nádhernou slavností za doprovodu lampionového průvodu z Graserovy školy, za sborového zpěvu z Luitpoldovy školy a školy z Herzöghöhe. K tomu všemu hraje sbor žesťových nástrojů z Městské hudební školy. V adventní atmosféře historického centra Bayeruthu zde můžeme shlédnout vánoční Betlém, nejdelší pouliční osvětlení ve Frankách. Na vánočních trzích kromě typických adventních dobrot ochutnáme i další speciality. Odpoledne si můžeme si vybrat ze široké nabídky koupelí ve 13-ti bazénech termálních lázní Lohengrin s celkovou vodní plochou o velikosti cca 1 000 m2 (vířivky, sauny, bazény s rychlými proudy a další), které zlepší naše cítění a pomohou nám nabýt nových sil pro shon všedních dnů.Budeme obdivovat Nový zámek s rokokovými interiéry, dům hudebního skladatele Richarda Wagnera a muzeum, Markrabskou operu, Festivalovou budovu, městský kostel a další pamětihodnosti.

  Odjezdy: Praha: 06.00 hod., Rudná: 06.30 hod., Beroun: 06.45 hod., Rokycany: 07.15 hod., Plzeň: 07.45 hod. Po příjezdu pěší okruh s průvodcem, odpoledne individuální volno nebo koupání, večer odjezd

 • Cena zahrnuje

  dopravu, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 • Cena nezahrnuje

  pojištění léčebných výloh 28 Kč/ osoba,
  vstup do lázní osoba od 13 let 9 €/ 2 hodiny, 11 €/ 3 hodiny; děti 6 - 12,99 let 6,50 €/ 2 hodiny, 8,50 €/ 3 hodiny,
  sauna za příplatek 6,00 € (příplatek ke vstupence na 2 nebo 3 hodiny).

Pořádající CK: BENA TOUR s.r.o., IČ: 25709992

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622