Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Bavorské zámky Ludvíka II.

Německo

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 26.4. - 28.4.2019
Délka: 3 dny (Pátek - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Plzeň, Praha, Rokycany
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 290

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 290

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 166 934 881

 • Název zájezdu:

  BAVORSKÉ ZÁMKY LUDVÍKA II. Labutí zámky – Německo Neuschwanstein, Linderhof, Herrenchiemsee * v termínu 05. - 07.10. 2018 překrásná krajina s výhledy na Ammerské Alpy v „babím létu“

 • Popis zájezdu:

  Ammerské Alpy a velkolepé Allgavské Alpy tvoří s nesčetnými jezery ledovcového původu malebnou a zároveň grandiózní krajinu. Radost ze života místních obyvatel se odrazila ve velkolepých stavbách. Barokní bohatě zdobené kostely, kláštery a četné zámky Ludvíka II. charakterizují celou oblast

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v tyrolském hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

 • 1.den

  Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 23.30 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň.(Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.)

 • 2.den

  V ranních hodinách příjezd k nejznámějšímu německému zámku NEUSCHWANSTEIN, který je umístěn na vysokém skalnatém vrchu v Bavorských Alpách. Nechal jej podle své snové vize vybudovat bavorský král Ludvík II. Stavba působí ve zdejší překrásné přírodní scenerii až nadpřirozeným dojmem – podivně, romanticky a snově. Podobný pocit si člověk odnáší i z návštěvy zámku LINDERHOF. Stylově se tentokráte jedná o lovecký rokokový zámek s francouzskou zahradou za anglickým parkem a uměle vytvořenou Venušinou jeskyní. Ke skvostům bavorské barokní architektury se vedle zámků řadí i významný benediktinský klášter ETTAL – jedno z nejvýznamnějších poutních míst.Odjezd do Rakouska na večeři a nocleh do typického tyrolského penzionu.

 • 3.den

  Snídaně, přejezd zpět do Německa – do městečka PRIEN při Chiemsee a odtud lodí na ostrov HERRENINSEL, jehož nejvýznamnější pamětihodnost představuje zámek HERRENCHIEMSEE vystavěný jako věrná kopie zámku Versailles. Stejný vzor cituje také rozsáhlý zámecký park zdobený nesčetnými fontánami, sochami a studněmi. V zámku je instalována expozice pojednávající o osobě krále Ludvíka II.V odpoledních hodinách odjezd do ČR. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Cestovní pojištění zdarma

  V ceně zájezdu je již zahrnuto cestovní pojištění. Neváhejte si zaslat nezávaznou objednávku, náš prodejce Vás bude kontaktovat a sdělí Vám bližší informace.

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Bavorské zámky Ludvíka II., Německo

Číslo termínu: 166 934 881
Termín zájezdu: 26.4. - 28.4.2019 (3 dny)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 3 290

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 290 × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 27.03.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622