Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Romantická Budapešť 2018

Maďarsko, Budapešť

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 27.12. - 28.12.2018
Délka: 1 den / 1 noc
Doprava: Autobus
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 1 590

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 165 290 297

 • Popis:
  Romantická Budapešť
  • 2denní poznávací zájezd do Budapeště
  • Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána nebo Budapešťský Práter
  • Možnost vyhlídkové plavby po Dunaji
  • V ceně doprava autobusem, 1x ubytování se snídaní a služby průvodce

  Navštivte s námi romantickou Budapešť a její nejkrásnější památky

  Budapešť je osmé největší město v Evropské unii a pro svou jedinečnou atmosféru patří mezi velmi oblíbené cíle turistů z celého světa. Hlavními důvody proč byste měli navštívit Budapešť jsou určitě unikátní historické památky, skvělé lázně a vynikající maďarská kuchyně.

  Program zájezdu

  1. den: odjezd z ČR. Po příjezdu návštěva Gellértova vršku se známou pevností Citadela, odkud uvidíte Budapešť jako na dlani. Poté následuje prohlídka Budínského vršku, zapsaného v kulturních památkách UNESCO. Zde se nachází hrad, Rybářská bašta, korunovační kostel neboli Matyášův chrám, zachovalé středověké uličky a Museum zbraní. K tomu všemu panoramatické výhledy na město. Pak se přesuneme do Městské tržnice - Városcsarnoku, kde si můžete zakoupit typické maďarské výrobky, speciality a ochutnat místní jídla a nápoje. Dále se pěšky projdeme známou obchodní ulicí Váci utca až dojdeme k bazilice sv. Štěpána. Po dohodě s průvodcem možnost vyhlídkové plavby po Dunaji. Ubytování na hotelu.
  2. den: ráno po snídani se odebereme do míst, kam chodí za oddechem a zábavou obyvatelé Budapešti a její návštěvníci – do Városligetu, kde se nachází náměstí Hrdinů se sochami v nadživotní velikosti, obrazová galerie a Dům krásných umění, zajímavý hrad Vajdahunyad, zoologická zahrada a známé termální lázně Széchenyi. Před odjezdem domů se ještě stihnete vykoupat v některých z mnohých nádherných termálních lázní v Budapešti. Opět možnost individuálního volna, aby každý mohl trávit volný čas podle svých představ.
  Navečer odjezd do ČR.

  Důležité informace o zájezdu

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
  Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místo Jihlava a Praha, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, cestovní pojištění, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městech, případnou city taxu max. 3 €/os./noc - platí se na místě.
  Doporučení: zájemci o vstup do lázní si musí vzít s sebou plavky, žabky a pokrývku hlavy (např. koupací čepice, kšiltovka, šátek).


  Doporučené kapesné: cca 12 000 HUF


  Orientační ceny vstupného: lázně Széchenyi cca 5700 HUF (každá osoba vč. dětí), Matyášův chrám 1500 HUF (děti do 6 let zdarma), Muzeum zbraní 1500 HUF, večerní vyhlídková plavba lodí na 1 hod. cena cca 2.900 HUF (podle vybavenosti lodi)

  Změna programu vyhrazena.
  Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

  Nástupní místa a orientační časy odjezdů

  Praha (02:30 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - s příplatkem 300 Kč
  Jihlava (04:15 zastávka trolejbusu Dům zdraví (směr do centra), ulice Vrchlického) - s příplatkem 200 Kč
  Brno (05:30 Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31-34) - bez příplatku

  Břeclav (06:20 čerpací stanice Benzina, Lidická 3121) - bez příplatku

  Bratislava (7:20 zastávka MHD ZOO na dálnici D2) - bez příplatku

 • Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.


  Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místo Jihlava a Praha, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, cestovní pojištění, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městech, případnou city taxu max. 3 €/os./noc - platí se na místě.

Pořádající CK: CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ: 26785871

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Budapešť, Maďarsko

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622