Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Adventní Budapešť

Maďarsko, Budapešť

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 8.12.2018
Délka: 0 dní (Sobota)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 790

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 159 844 601

 • Popis

  Jednodenní zájezd do adventní Budapešti na vánoční trhy, které jsou jedny z nejkrásnějších a největších v celé Evropě.
  Zažijte atmosféru vánočních trhů v jednom z nejkrásnějších měst Evropy v Budapešti. Úchvatné vánoční trhy nejsou rozmístěny na jednom místě nebo náměstí, ale jsou umístěny hned na několika místech v centru v těsné blízkosti. Prodejci jsou pečlivě vybírání komisí a vy si tak budete moci zakoupit originální místní výrobky.
  Kromě vánočních trhů budete mít možnost vidět sídlo Maďarského parlamentu, které je největší a nejmajestátnější budovou v zemi. Je dlouhá 268 metrů, 96 metrů vysoká a nachází se v ní 691 místností. Jako inspirace pro stavbu posloužila budova Londýnského parlamentu.
  Další zajímavou stavbou, kterou budete mít možnost vidět je Bazilika sv. Štěpána, která je největší sakrální budovou ve městě a pojme více než 8500 lidí. Nejpodivuhodnější vnitřní lákadlo je mumifikovaná ruka krále Štěpána, která je uložena v kapli svaté Pravice.
  Na Hradním vrchu naleznete nádherný gotický Matyášův chrám, Rybářskou baštu nebo Královský palác (Budínský palác) ve kterém sídlí Národní galerie, Národní knihovna, Historické muzeum a Muzeum moderních dějin. Na Hradní vrch se nejlépe dostanete lanovkou.

 • Doprava

  Ostrava, Frýdek Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát, Rožnov, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště

 • Program zájezdu

  1. den

  Odjezd v ranních hodinách dle nástupních míst. Příjezd do Budapešti. Prohlídka nejkrásnějších míst města – Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářská bašta, Bazilika sv. Štěpána a budova parlamentu. Poté návštěva trhů s individuálním volnem. Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

 • Cena zahrnuje:

  dopravu zájezdovým autokarem, služby průvodce
 • Cena nezahrnuje:

  komplexní pojištění léčebných výloh (28,-Kč/osoba/den), vstupné do muzeí a památkových objektů

Pořádající CK: Ing. Josef Kramoliš , IČ: 12119440

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Budapešť, Maďarsko

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622