Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Silvestr V Tapolce

Maďarsko, Balaton

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Ověřuji...
Termín zájezdu: 30.12.2018 - 2.1.2019
Délka: 4 dny (Neděle - Středa)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Praha
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Pobytové, Lázeňské
Původní cena: 11 990 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 10 990

Objednat a zaplatit online

Visa Maestro MasterCard Bankovní převod

nebo

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 10 990 11 990 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 167 999 877

 • Podnadpis

  Silvestrovská noc již v ceně! KAŽDÝ DEN vstup do termálních bazénů a léčebné jeskyně ZDARMA! PRÁVĚ TEĎ SLEVA 1.000 Kč!

 • Anotace

  Silvestr jako žádný jiný! Prožijte konec roku v malebné krajině pod čedičovými horami a úrodnými vinicemi, pouhých 12 km od Balatonského jezera v lázních Tapolca. Ve městě, jenž se stalo maďarským unikátem a vyrostlo na krasovém podloží, můžete relaxovat v jedinečné léčebné jeskyni anebo v blahodárných pramenech, které tu vyvěrají. S přáteli, dobrým vínkem a zdravým dechem, ve skvělé kondici a se svěžím duchem vstoupíme do Nového roku. VIVAT SILVESTR!

 • Program zájezdu

  *****

 • 1.den

  ráno odjezd přes Bratislavu do Maďarska, odpoledne příjezd do hotelu, uvítací přípitek, relaxace v termálních bazénech (venkovní a vnitřní termální bazény s unikátní vodou 33°- 37°C s obsahem vápníku, hořčíku, síry a CO2, blahodárně působící na pohybové ústrojí, finská sauna, parní lázeň, aroma sauna), večeře, PŘEDSILVESTROVSKÁ PARTY (čardáš, guláš, zpěv, tanec), nocleh

 • 2.den

  po snídani veselá procházka po lázních Tapolca zakončená koupáním v Mlýnském jezeře pod taktovkou starosty města, pro zahřátí ochutnávka tří vzorků balatonských vín a domácí pálenky na molu u jezera, odpoledne relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, ŽHAVÁ SILVESTROVSKÁ NOC s hvězdami maďarského nebe a velkolepým ohňostrojem (silvestrovská galavečeře, živá hudba, tanec a zpěv, půlnoční přípitek s lahví maďarských bublinek, novoroční slavnostní bufet a radost až do rána)

 • 3.den

  před polednem dobrodružný výlet k Balatonu do romantického Szigligetu kde se koná otužilecká slavnost spojená s novoročním koupáním, cestou zpátky zastávka na vinařské hoře Szent György-hegy, s nezapomenutelnou návštěvou vinařství Hobor, pálenka na přivítanou, ochutnávka balatonských vín s drobným pohoštěním, jak na Nový rok, tak po celý rok, po návratu relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, večeře, nocleh

 • 4.den

  po snídani relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, po poledni ozdraveni na těle i na duchu odjíždíme domů, návrat ve večerních hodinách

 • Cena nezahrnuje

  komplexní cestovní pojištění UNIQA 30,- Kč/os/den * fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů * ochutnávka vína * lázeňská taxa cca 500 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu)

 • Cena zahrnuje

  doprava lux busem * 3x ubytování (hotel Pelion 4*) * 3x polopenze * silvestrovská noc * relaxační aktivity * výlety dle programu * průvodce * balíček na cestu * zákonné pojištění CK

 • Pobytová taxa (k úhradě na místě)

  500 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu)

 • Dopravní prostředek

  Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

 • Předpokládaná trasa

  Praha - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Brno - Břeclav/Brodské – Bratislava – Györ - Tapolca (svozy z nástupních míst Jičín - Hradec Králové - Pardubice)

 • Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu

  Praha (05:30) - Nymburk (06:15) - Poděbrady (06:30) - Kolín (07:00) - Brno (09:30) - Hradec Králové (06:00) - Pardubice (05:30), Jičín (05:00), příjezd do Tapolci v odpoledních hodinách (15-17 hod) odjezd zpět poslední den v cca 11-12 hod, návrat do ČR ve večerních hodinách (cca 20-24 hod) dle výstupních míst. Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech. Cestou jsou realizovány zdravotní přestávky každých 3-4 hod.

 • Autokarová doprava

  S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.

 • Umístění ubytování

  V centru lázeňského města Tapolca

 • Ubytování

  Hotel Pelion leží uprostřed parku v centru města přímo nad léčivou jeskyní (venkovní a vnitřní termální bazény s atrakcemi) a pořádá sportovně relaxační aktivity, cvičení a dechové terapie ZDARMA.

 • Pokoj

  Klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky), TV, telefonem trezorem, fénem a minibarem. Klientům je k dispozici na pokojích župan.

 • Stravování

  Polopenze formou bohatých švédských stolů + polední polévkový bufet

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Monatour a. s., IČ: 24755087

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Balaton, Maďarsko

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Tapolca, Silvestr V Tapolce, Maďarsko, Balaton

Číslo termínu: 167 999 877
Termín zájezdu: 30.12.2018 - 2.1.2019 (4 dny)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 10 990

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
10 990 × = 0
Dětská cena Cena Celkem
8 990 × = 0
Příplatky Cena Celkem
2 000 × = 0
299 × = 0
Přední řady v autobuse
Pojištění Cena Celkem
599 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
450 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622