Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Krásy Jižní Itálie - Capri,Ischia - Hotel

Itálie, Řím

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 13.11. - 17.11.2019
Délka: 4 dny / 4 noci
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach, Albeř, Albeřice, Albrechtice v Jizerských horách, Annín,... další
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 3 699

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 174 785 279

 • Za krásami Jižní Itálie s výstupem na Vesuv a plavbou na ostrov Ischia

  Navštívíte Vatikán a Řím a uvidíte nejvýznamější italské památky. Těšit se můžete na Koloseum, Pantheon nebo třeba Fontánu di Trevi. Dále si vystoupáte ke kráteru sopky Vesuv, kde zažijete překrásné výhledy na celý Neapolský záliv, prohlédnete si Neapol a lodí poplujete na ostrov Ischia.

 • Program zájezdu

  1. - 1. den
  Odjezd z ČR:

  Odjezd z ČR v dopoledních hodinách, noční přejezd přes Německo a Rakousko.

  2. - 2. den
  Antický Řím:

  V ranních hodinách příjedete do Říma a prohlídku začnete v ministátu Vatikán. V rámci osobního volna budete mít čas k návštěvě baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kopuli, odkud je nádherný výhled do okolí. Poté se vydáte po stopách antiky, renesance i baroka – uvidíte náměstí Navona, Pantheon, Fontánu di Trevi. Na závěr spatříte Koloseum, v jehož blízkosti leží Forum Romanum. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

  3. - 3. den
  Vesuv, Pompeje, Herculaneum:

  Po snídani se přesunete autobusem na Vesuv a absolvujete pěší výstup ke kráteru sopky do výšky 1 270 metrů s překrásnými výhledy na celý Neapolský záliv. Odpoledne vás čeká prohlídka Pompejí - antického města zasypaného popelem v r. 79 n. l. po výbuchu Vesuvu, prohlídka jedinečného archeologického areálu zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO (např. Venušin, Jupiterův či Apollonův chrám, Stabijské lázně, Velké a Malé divadlo, proslulé fresky v domě s pozlacenými amorky, domě Vettiů, Faunově domě, domě kytaristy nebo tragického básníka, či fresky v budově nevěstince Lupanare). Jestliže jste Pompeje už někdy navštívili, budete mít možnost individuálně přejet vlakem do Herculanea a prohlédnout si antické město, které zaniklo podobným způsobem jako Pompeje. Večer návrat na ubytování.

  4. - 4. den
  Neapol, Ischia:

  Po snídani odjezd do Neapole, kde vás čeká krátká prohlídka města a poté plavba lodí na ostrov Ischia, na kterém se natáčel film Nebožtíci přejí lásce. Budete mít možnost navštívit i Aragonský hrad a ocitnete se v nefalšovaném středověku, nebo vám nabídneme projížďku po severní části ostrova. Seznámíte se tak s jeho historií, poznáte malebná městečka s nejstaršími termálními lázněmi a kouzelnou přírodou zeleného ostrova. Jestliže vás nezláká největší ostrov neapolského zálivu, můžete se celý den procházet pitoreskní Neapolí, navštívit Archeologické muzeum s bohatými uměleckými sbírkami nebo pahorek Vomero s nejkrásnějším výhledem na celý neapolský záliv. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

  Upozorňujeme, že při nenaplnění více jak 20 osobami se místo ostrova Ischia zařazuje do programu nejproslulejší ostrov neapolského zálivu Capri, na němž vás rovněž čeká pestrá nabídka zajímavých výletů.

  5. - 5. den
  Příjezd do ČR:

  Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  Doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu****, sociální zařízení na pokoji( toaleta, sprcha, umyvadlo), 2x snídaně, Služby průvodce, Informační materiály, Vjezdy a poplatky v Neapolském zálivu - 300 Kč/os. (12 euro/os.), Zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:

  Pobytová taxa 5 € /os./noc (celkem 10 euro), Výjezd na Vesuv - 10 € / osoba + výstup na kráter - 10 € / osoba, Trajekt na Ischii 40 € / osoba, Vstupy v rámci programu, Příplatek za jednolůžkový pokoj 790,-/noc

Pořádající CK: METAL-FRUT, spol. s r.o., IČ: 46904280

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Řím, Itálie

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebí

Itálie leží v subtropickém středozemním pásu, přesto je podnebí Itálie zejména díky výškovým rozdílům různorodé. Poněkud chladnější je oblast Pádské nížiny a Alp. Setkáme se zde s velkými teplotními výkyvy mezi dnem a nocí. Jinak nás čekají teplá suchá léta a mírné zimy bohaté na srážky. V dubnu se teploty pohybují kolem 18°C, v červenci vyšplhají až na teploty okolo 30°C. Průměrná teplota vody v letních měsících je 25°C. Je větší pravděpodobnost, že zahlédneme sluneční svit než stinné mráčky.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622