Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Adventní Řím a Vatikán

Itálie, Řím

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 6.12. - 9.12.2018
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Břeclav, Brno, Hodonín, Humpolec, Hustopeče, Jihlava, Pohořelice, Praha, Strážnice,... další
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 2 580 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 2 080

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 2 080 2 580 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 151 724 416

 • Adventní Řím a Vatikán

  V průběhu tohoto zájezdu poznáte nejen to, co je pro Řím a Vatikán typické, ale poznáte daleko víc. Zažijete předvánoční atmosféru svatého města Vatikánu. Nejen, že vše uvidíte na vlastní oči, ale důkaz o tom, že jste strávili předvánoční čas v Římě, můžete zaslat z Vatikánské pošty s vánočním razítkem.

 • 1. den:

  - odjezd z Prahy v 10.00, Jihlava 11.30, Brno 12.50, Znojmo 14.30. Následuje tranzit přes Hatě - Vídeň - Tarvizio - Florencii do Říma.

 • 2. den:

  - před Římem si uděláme ranní zastávku na hygienu a občerstvení. Z autobusu vystoupíme na zastávce metra v blízkosti centra. Metrem se za několik minut dopravíme k Vatikánu. První den začneme prohlídkou chrámu Sv. Petra. Kdo zatouží vidět Řím z výšky, může vystoupit do kopule chrámu Sv. Petra nebo navštívit Vatikánská muzea. Dále bude následovat náměstí Navona, Andělský hrad. Možná vše nestihneme, ale nevadí, i zítra je den. Ve večerních hodinách se přesuneme na ubytování v blízkosti Říma.

 • 3. den:

  - po snídani nás autobus odveze opět na předměstí Říma, odkud se metrem dopravíme do centra a budeme pokračovat v prohlídce antického Říma a dokončíme, co jsme včera nestihli - Forum Romanum, Koloseum, Kapitol, Benátské nám., Panteon, fontána di Trevi, Španělské schody. Ještě jednou se vrátíme k chrámu Sv. Petra. Určitě zbude čas i na nákupy a individuální volno. Ve večerních hodinách se rozloučíme s Římem a vydáme se na cestu domů.

 • 4. den:

  - noční tranzit Itálii a Rakouskem. Příjezd do ČR v dopoledních hodinách (Znojmo cca 10.00, Brna cca 11.40, Jihlava cca 13.00, Praha cca 14.30).

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 1x ubytování v blízkosti Říma v třílůžkových mobil-homech (dvoulůžkový mobil-hom za příplatek 250,-/os, jednolůžkový mobil-hom 650,- /os.) - 1x ranní občerstvení v busu vč. teplého nápoje - pojištění CK pro případ úpadku

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za pobytovou taxu 90,- Kč/os. - snídaně na hotelu, 170,- Kč/os., 1 snídaně - pojištění léčebných výloh 160,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 200,-/os. - vstupné do kopule chrámu Sv. Petra cca 8 EUR, výtahem 10 EUR, Koloseum - Forum Romanum cca 14 EUR, jízdné městským autobusem nebo metrem cca 6 EUR, vstupné do Vatikánských muzeí cca 17 EUR

 • Poznámka:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

 • Doprava autokarem - odjezdová místa:

  Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Řím, Itálie

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebí

Itálie leží v subtropickém středozemním pásu, přesto je podnebí Itálie zejména díky výškovým rozdílům různorodé. Poněkud chladnější je oblast Pádské nížiny a Alp. Setkáme se zde s velkými teplotními výkyvy mezi dnem a nocí. Jinak nás čekají teplá suchá léta a mírné zimy bohaté na srážky. V dubnu se teploty pohybují kolem 18°C, v červenci vyšplhají až na teploty okolo 30°C. Průměrná teplota vody v letních měsících je 25°C. Je větší pravděpodobnost, že zahlédneme sluneční svit než stinné mráčky.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Adventní Řím a Vatikán, Itálie, Řím

Číslo termínu: 151 724 416
Termín zájezdu: 6.12. - 9.12.2018 (4 dny)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 2 080

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
1 990 × = 0
ve třílůžkovém/čtyřlůžkovém mobilhomu
2 240 × = 0
ve dvoulůžkovém mobilhomu
2 640 × = 0
v jednolůžkovém mobilhomu
Příplatky Cena Celkem
90 × = 0
pobytová taxa
170 × = 0
snídaně v campu
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622