Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Hotel Stella Montis - 3 Noci A 3 Dny Skipas - Denní Přejezd

Itálie, Piancavallo

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 6.3. - 10.3.2019
Délka: 5 dní (Středa - Neděle)
Doprava: Autobus
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Pobytové, Sportovní, Lyžařské
Původní cena: 6 990 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 6 590

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 6 590 6 990 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 168 890 265

 • Hotel Stella Montis - 3 noci a 3 dny skipas - denní přejezd

  Popis:
  Zájezd s denním přejezdem s polopenzí a skipasem v ceně
  • Lyžařský zájezd na 5 dnů/3 noci a 3 dny skipas Piancavallo v ceně
  • Ubytování s polopenzí v hotelu Stella Montis
  • Pokoje až pro 6 osoby
  • Hotel je cca 300 m od sjezdovky a cca 500 m od centra
  • Skipasy pro děti se slevou až do 9,99 let
  • Lyžařský areál se zasněžováním a lyžováním pro každého
  • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
  • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství

  Středisko, kde si vybere každý

  Středisko Piancavallo je menší středisko, ale díky modernímu zasněžování má výborné podmínky pro lyžování. Středisko leží cca 70 km od Benátek a najdeme zde 17 km převážně červených sjezdovek. Středisko je moderní, takže jsou zde buď sedačkové lanovky nebo dětské lyžařské pásy, nebudete tedy muset trávit spoustu času na nepohodlných pomách. Že je středisko určené pro všechny typy lyžařů naznačuje i fakt, že se zde každoročně pořádá světový pohár ve sjezdovém lyžování žen a je také často hostitelem studentských univerziád. Pro nejmenší má středisko připraveno bohatě vybavený zábavní funpark se spoustu zajímavých atrakcí a pro snowboardisty i snow part a freestyle zónu. Mimo lyžování ve středisku naleznete i krytý bruslařský areál a multifunkční sportoviště na míčové hry. V městečku samozřejmě naleznete apréski bary, restaurace a obchůdky.

  Ubytování s polopenzí v pokojích až pro 6 osob

  Jednodušeji a prakticky vybavený hotel Stella Montis se nachází na okraji městečka Piancavallo, cca 300 m od hlavních lanovek střediska. Okolo hotelu nevede trasa skibusu, takže je nutné na sjezdovky dojít pěšky, ale jelikož je to jen cca 300 m, je to jen lehká procházka. Podobná procházka vás čeká i když se vydáte do centra městečka, které je vzdálené cca 500 m od budovy hotelu. Kousek za hotelem (směrem od sjezdovek, cca 500 m) se nachází dětská zóna Nevelandia, kde si děti užijí skvělou zábavu na bobech, se snowtubingem, v baby koutku i na zkušebních sjezdovkách.

  Hotel je vybaven speciálně pro skupiny a najdeme zde recepci, jídelnu, bar, disko, společenskou místnost s TV, hernu se stolním fotbálkem a stolním tenisem (oboje za poplatek) a lyžárnu. V hotelu je také možné využít WiFi připojení, které má dosah v okolí recepce a baru.

  Dvoulůžkové pokoje s možností až 4 přistýlek mají vlastní koupelnu a toaletu. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici. Přistýlky mohou být formou dvoupatrové postele. Většina pokojů má balkon, který však není možné garantovat.


  Stravování v hotelu je formou polopenze - snídaně i večeře je bufetová. Nápoje k večeři si platíte na místě (nejsou v ceně zahrnuty).


  Důležité informace:

  • Check in v hotelu bývá většinou od 16.00 hod., dřívější ubytování je přímo v režii hotelu, pokud již bude mít pokoje připraveny
  • Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • V místě se platí povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./noc
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
  • Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.  Dopravní a obecné informace:

  MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

  Základní trasa pro termín 06.03.-10.03.2019: Praha (5.00 hod.), Humpolec (6.10 hod.), Havlíčkův Brod (6.45 hod.), Jihlava (7.20 hod.), Velké Meziříčí (7.45 hod.), Velká Bíteš (8.15. hod.), Brno (9.00 hod.), Mikulov (9.50 hod.)


  Nástupní místa:


  Brno - ÚAN Zvonařka, řada G, nástupiště 31 - 34

  Havlíčkův Brod - benzinová stanice Shell, Lidická ulice

  Humpolec - čerpací stanice BENZINA - Vystrkov, směr Pelhřimov

  Jihlava - Benzínová stanice OMV - Jihlava Pávov, směr Brno. Pozor - při cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straně

  Mikulov - čerpací stanice Shell - u kruhového objezdu (naproti Hotelu Marcinčák)

  Praha - stanice metra A - Strašnická, ulice V Olšinách, zastávka autobusu MHD směr z centra, naproti výstupu z metra

  Velká Bíteš - čerpací stanice B.C.S. - Slovnaft, ulice Kpt. Jaroše

  Velké Meziříčí - sjezd z D1 (146. km), čerpací stanice Mol


  Důležitá upozornění:
  • Všechna nástupní místa po trase do Brna jsou svozová a může se stát, že v Brně bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
  • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
  • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
  • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.


  CHECK IN/CHECK OUT: od 16.00 hod., check out do 9.30 hod.


  MÍSTENKY DO AUTOBUSU
  Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


  INFORMACE K ZAVAZADLŮM
  Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč.

 • Cena zahrnuje: 3x ubytování/os., 3x polopenzi/os., autobusovou dopravu, skipas pro oblast Piancavallo na 3 dny, povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta.


  Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, povinnou vratnou kauci 5 €/skipas, povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./noc - platí se na místě.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 700 m
 • Vzdálenost od sjezdovky 100 m

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Bar
 • Wifi zdarma

Pořádající CK: CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ: 26785871

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Piancavallo, Itálie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Hotel Stella Montis - 5denní lyžařský balíček s denním přejezdem a skipasem v ceně, Hotel Stella Montis - 3 Noci A 3 Dny Skipas - Denní Přejezd, Itálie, Piancavallo

Číslo termínu: 168 890 265
Termín zájezdu: 6.3. - 10.3.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 6 590

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
6 590 × = 0
pokoj 2+1, více
pokoj 2+4,
pokoj 2+2,
pokoj 2+3,
pokoj 2+0  méně
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 04.02.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622