Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Hotel Negresco - 3 Noci A 3 Dny Skipas

Itálie, Paganella, Andalo

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 12.1. - 16.1.2019
Délka: 5 dní (Sobota - Středa)
Doprava: Autobus
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Pobytové, Sportovní, Lyžařské
Původní cena: 6 990 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 6 590

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 6 590 6 990 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 162 701 177

 • Hotel Negresco - 3 noci a 3 dny skipas

  Popis:
  Zájezd s denním přejezdem, s polopenzí a se skipasem v ceně
  • Lyžařský zájezd na 5 dnů/3 noci a 3 dny skipas Paganella v ceně
  • Hotel s polopenzí v městečku Andalo
  • Sjezdovky 700 m od hotelu a skibus jen cca 50 m od hotelu
  • WiFi k dispozici
  • Vířivka a sauna přímo v hotelu za poplatek
  • Doprava v ceně z Prahy, Brna a dalších měst
  • Lyžování v Alpách 1 030–2 125 m n. m.
  • 100% pokrytí umělým zasněžováním
  • Noční lyžování i snowpark

  50 km sjezdovek, moderní středisko, překvapivá převýšení - to je Paganella!

  Se svými 50 km sjezdových tratí se sice Paganella řadí k menším střediskům, ale svou moderností předčí i kdejaké velikány. Naleznete jej v samém srdci Brentských Dolomit v blízkosti Trenta. Ve středisku převažují modré a středně těžké sjezdovky pro rodiny s dětmi a pohodové lyžaře. Zkušení lyžaři naopak ocení dlouhé červené sjezdovky, jimž kraluje Olimpionica s převýšením 367 m, 307 m a 351 m. Návštěvníci Paganelly vždy nadšeně vyprávějí o nezapomenutelných výhledech na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone. 6,2km dlouhá bílá stopa je denně upravována pro milovníky běžek. Snowboardisté se do sytosti vyřádí ve snowparku Dosson. Těšit se můžete i na noční lyžování, které se koná v úterky a pátky. Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu se nachází 4 zábavní parky na sněhu a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN.

  Ubytování v hotelu Negresco*** s polopenzí v městečku Andalo

  Hotel je situován cca 500 m od centra městečka Andalo a cca 700 m od sjezdovek střediska Paganella. Zastávka skibusu je cca 50 m od hotelu.

  Hotel je vybaven výtahem, restaurací, barem, společenskou místností, terasou, úschovnou lyží, garáží a parkovištěm. WiFi je pro hosty k dispozici ve společných prostorech. V hotelu je i vířivka, sauna a solarium, vše za poplatek, nutná rezervace na recepci hotelu.

  Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, TV.

  Pro jednotlivce je možný i 1 jednolůžkový pokoj.


  Stravování v hotelu je formou polopenze - snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované formou menu o 3 chodech, doplněné o salátový bufet. Nápoje k večeři si platíte na místě (nejsou v ceně zahrnuty).


  Důležité informace:

  • Check in v hotelu bývá většinou od 16.00 hod., dřívější ubytování je přímo v režii hotelu, pokud již bude mít pokoje připraveny
  • Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • V místě se platí povinná pobytová taxa cca 2 €/os./noc
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
  • Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.  Dopravní a obecné informace:

  MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

  Základní trasa: Brno (03.30 hod.), Velká Bíteš (04.05 hod.), Velké Meziříčí (04.30 hod.), Jihlava (04.50 hod.), Humpolec (05.10 hod.), Praha (06.30 hod.), Beroun (07.15 hod.), Plzeň (07.50 hod.), Rozvadov (08.50 hod.)


  Nástupní místa:


  Beroun - čerpací stanice OMV Beroun sever, u dálnice, směr Plzeň (u Kauflandu), při zpáteční cestě směr Praha

  Brno - ÚAN Zvonařka, řada G, nástupiště 31 - 34

  Humpolec - čerpací stanice BENZINA - Vystrkov, směr Pelhřimov

  Jihlava - Benzínová stanice OMV - Jihlava Pávov, směr Praha. Pozor - při cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straně

  Plzeň - čerpací stanice Benzina u Olympie, Plzeň

  Praha - stanice metra A - Strašnická, ulice V Olšinách, zastávka autobusu MHD směr z centra, naproti výstupu z metra

  Rozvadov - čerpací stanice Mol, Sv. Kateřina

  Velká Bíteš - čerpací stanice B.C.S. - Slovnaft, ulice Kpt. Jaroše

  Velké Meziříčí - sjezd z D1 (146. km), čerpací stanice MOL, ul. Karlov


  Důležitá upozornění:
  • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
  • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
  • Svozové a rozvozové linky mohou být realizovány autobusy Autokarem nebo pronajatými autobusy jiných firem či oficiálními linkami např. RegioJet apod., transportéry, auty či vlaky. Ve výjimečných případech může dojít k tomu, že se nástupní a výstupní místo v daném městě neshoduje. – to bych doplnila i do léta.
  • Na svozové autobusy neplatí místenky a není zasedací pořádek. V zimních měsících jsou přestupní uzly v Brně a Praze. Až tedy z těchto měst platí zasedací pořádek a Vaše zakoupená místenka. Jelikož máme více svozových linek a v nich mohou být klienti, kteří budou přestupovat do jiných autobusů, vždy na sebe autobusy musí čekat. Většinou přestupy trvají kolem 30 minut, čas se ale může měnit dle aktuální dopravní situace (například Váš autobus přijede z Civetty, ale rozvoz Vám bude dělat autobus, který přijede z Falcade – jezdí nám několik linek do různých lyžařských středisek)
  • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • Odjezdové místo v Brně na Zvonařce – v některých případech se naše autobusy nevejdou na nástupiště G, takže mohou být i na nástupišti F
  • Dopravu neobsluhují pouze autobusy společnosti Autokarem, ale také jiných společnost
  • Ve většině případů je v ČR více nástupních míst.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.


  CHECK IN/CHECK OUT: od 16.00 hod., check out do 9.30 hod.


  MÍSTENKY DO AUTOBUSU
  Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


  INFORMACE K ZAVAZADLŮM
  Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč.

 • Cena zahrnuje: 3x ubytování/os., 3x polopenzi/os., autobusovou dopravu, skipas pro oblast Paganella na 3 dny, povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta.


  Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, povinnou vratnou kauci za skipas 5 €/os., povinnou pobytovou taxu cca 2 €/os./noc - platí se na místě, vířivka, sauna a solarium za poplatek na místě.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu -2 °C

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 350 m
 • Vzdálenost od sjezdovky 550 m

Vybavení hotelu

 • Klidná lokalita
 • Sauna
 • Bar
 • Wifi zdarma

Pořádající CK: CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ: 26785871

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Paganella, Itálie

Počasí

Roční klima

Vzduch

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  5 °C
  0 °C

 • Neděle

  2 °C
  -1 °C

 • Pondělí

  -2 °C
  -7 °C

 • Úterý

  -2 °C
  -7 °C

Aktuálně

Přes den 6 °C
v noci 1 °C

Podnebí

Itálie leží v subtropickém středozemním pásu, přesto je podnebí Itálie zejména díky výškovým rozdílům různorodé. Poněkud chladnější je oblast Pádské nížiny a Alp. Setkáme se zde s velkými teplotními výkyvy mezi dnem a nocí. Jinak nás čekají teplá suchá léta a mírné zimy bohaté na srážky. V dubnu se teploty pohybují kolem 18°C, v červenci vyšplhají až na teploty okolo 30°C. Průměrná teplota vody v letních měsících je 25°C. Je větší pravděpodobnost, že zahlédneme sluneční svit než stinné mráčky.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Hotel Negresco - 5denní lyžařský balíček s denním přejezdem a skipasem v ceně, Hotel Negresco - 3 Noci A 3 Dny Skipas, Itálie, Paganella, Andalo

Číslo termínu: 162 701 177
Termín zájezdu: 12.1. - 16.1.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 6 590

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
8 190 × = 0
pokoj 1+0
6 590 × = 0
pokoj 2+0, více
pokoj 2+1,
pokoj 2+2  méně
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 13.12.2018

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622