Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

5denní Řím (60I+65I) - Hotel

Itálie, Lazio

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 13.11. - 17.11.2019
Délka: 4 dny / 4 noci
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach, Albeř, Albeřice, Albrechtice v Jizerských horách, Annín,... další
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 3 699

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 174 785 709

 • Starověký Řím pro náročné

  Pokud chcete nahlédnout do bohaté římské historie, vydejte se za poznáním tohoto historicky významného města, které je proslulé nepřeberným množstvím starobylých památek, pyšní se malebnou čtvrtí Trastevere i místem, na kterém byl zavražděn Caesar. Během obsáhlých prohlídek Říma uvidíte například Koloseum, Benátský palác, vatikánský Andělský hrad, sídlo prezidenta Quirinál nebo Fontánu di Trévi.

 • Program zájezdu

  1. - 1. den
  Odjezd z ČR:

  Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

  2. - 2. den
  Vatikán, Řím I.:

  V ranních hodinách přijedete do Říma. Prohlídka začne v ministátu Vatikán, která bude spojená s návštěvou vatikánských muzeí. Poté následuje prohlídka Říma s průvodcem kolem Andělského hradu, Piazza di Navona, Ara Pacis, Augustova mauzolea na náměstí Spagna a Popolo. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

  3. - 3. den
  Řím II.:

  Den zahájíte procházkou po dalších významných památkách Říma. Uvidíte baziliku Santa Maria Maggiore u Termini, baziliku Santa Maria degli Angeli na Piazza Repubblica, sídlo prezidenta Quirinál, Fontánu di Trevi, Pantheon aj. Později odpoledne se projdete kolem Marcellova divadla a přes Fabriciův most na ostrůvek Isola Tiberina. Ke konci dne zamíříte do malebné čtvrti Trastevere, kde se nachází bazilika Santa Maria in Trastevere, místní restaurace, kavárny a bary. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

  4. - 4. den
  Řím III.:

  Poslední den v Římě navštívíte místo zvané Largo di Torre Argentina, kde stávala Pompeiova radnice, v níž byl zavražděn Caesar. Dále uvidíte tržiště Campo de'Fiori, Benátský palác, památník Viktora Emanuela II. a Kapitol. Následovat bude volný program, který můžete využít k prohlídce Kolosea a Forum Romanum nebo Kapitolských muzeí, příp. galerií dle vlastního výběru, na nákupy aj.

  5. - 5. den
  Příjezd do ČR:

  Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

 • Cena zahrnuje:

  doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu***, 2x snídaně, vjezd do Říma - 300 Kč/os. (12 €), služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:

  Pobytová taxa 5 € /os./noc, Doprava po Římě - 6 € /os., Cestovní pojištění, Vstupy v rámci programu, Příplatek za jednolůžkový pokoj 790,-/noc

Pořádající CK: METAL-FRUT, spol. s r.o., IČ: 46904280

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Lazio, Itálie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622