Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Silvestr v Římě a Vatikánu s prohlídkou Florencie - JEN ZA 4.990,- KČ A TAXY !

Itálie, Florencie

Poznávací

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 28.12.2018 - 1.1.2019
Délka: 4 dny / 4 noci
Doprava: Autobus
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 4 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 162 823 647

 • Popis

  Garance nejlepší ceny v ČR A SR !!! Odjezdy z celé ČR !!! Ubytování se snídaní vždy v hotelu minimálně 3*. SUPER SLEVY !
  Teploty v Římě v tomto období: + 8 až + 16 stupňů !
  Vítáme rok 2019 v Římě a Vatikánu !
  Opakujeme úspěšný zájezd z předešlých let !
  Po celé dva dny budete nasávat atmosféru Silvestrovského Říma
  na nejznámějších místech tohoto romantického věčného města a den předtím si ještě prohlédnete krásnou a romantickou Florencii !

 • Stravování

  2 x KONTINENTÁLNÍ snídaně v ceně zájezdu !
  2 večeře za příplatek 600,- Kč/os.

 • Ubytování

  HOTEL***

 • Doprava

  Odjezdy z celé ČR - odjezdová místa viz níže v programu zájezdu !!!

 • Program zájezdu

  1. den

  ! EUROVÍKEND ! CENA LAST MINUTE ! EUROVÍKEND !
  Odjezdy z celé ČR !!!
  Ubytování vždy v hotelu min. 3*, v pokojích s vlastním příslušenstvím !!!
  Silvestr v Římě a Vatikánu s prohlídkou Florencie !
  Teploty v Římě a Florencii v tomto období: + 8 až + 16 stupňů !
  Vítáme rok 2018 v Římě a Vatikánu !
  Opakujeme úspěšný zájezd z loňska, kdy jsme v Římě vítali rok 2017 ! Po celé dva dny budete nasávat atmosféru Silvestrovského Říma na nejznámějších místech tohoto romantického věčného města !
  Program zájezdu:
  28. 12. :
  V 11 hodin odjezd z Nového Boru, ve 12 hodin Liberce, ve 13 hodin z Mladé Boleslavi, ve 14 hodin z Prahy u hlavního nádraží, ve 12 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 12.00, z Českých Budějovic v 18 hodin, v 8.00 z Ostravy, v 09.30 z Olomouce, ve 11.00 z Brna, ve 12.15. z Jihlavy. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem do Itálie.

  2. den

  29. 12.:
  Dopoledne příjezd do Florencie, celý den prohlídka města /Michelangelova vyhlídka, Palazzo Vecchio, Dóm, Kampanila, Baptisterium, Galerie Uffizi /fakultativně – vstupné cca 12 EURO/, Piazza de Pitti, Santa Croce (skupinový vstup3 EURA) , kaple Medičejská, Ponte Vecchio a mnoho dalších zajímavostí a památek/, odpoledne volno v centru Florencie. Večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu ve Florencii !

  3. den

  30. 12.:
  Snídaně, dopoledne příjezd do Říma, prohlídka Vatikánu - katedrála Svatého Petra /největší na světě - délka 212 m/, možnost výstupu na 132 m vysokou kupoli s jedinečným výhledem na celý Řím i Vatikán /fakultativně - vstupné včetně výtahu cca 10 EURO/, dále prohlídka Vatikánských muzeí včetně Sixtinské kaple /fakultativně - vstup cca 15 EURO/. Poté prohlídka Andělského hradu /fakultativně - vstupné cca 10 EURO/ a nejznámějšího římského náměstí Piazza Navona, dále prohlídka Pantheonu, Fontany di Trevi, Španělského náměstí a Španělských schodů, volno v centru města, večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !

  4. den

  31. 12. Silvestr :
  Po snídani prohlídka odjezd do centra Říma, prohlídka Říma - Kapitulské náměstí, Forum Romanum /příplatek cca 12 EURO/, Coloseum /příplatek cca 10 EURO/. Večer účast na slavnostní mši v katedrále Sv. Petra. Dále volno, individuální nebo skupinová Silvestrovská oslava v centru Říma – Piazza del Popolo, Piazza Navonna, Španělské náměstí, Benátské náměstí, Vatikán a další místa organizovaných oslav - do časných ranních hodin. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !

  5. den

  1. 1. Nový rok :
  V časných ranních hodinách mezi 2. a 3. hodinou odjezd z Říma, tranzit Itálií a Rakouskem do ČR. Ve večerních až nočních hodinách příjezd do Nového Boru a dalších nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 20 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst).
  Doporučené kapesné:
  60 - 90 EURO na vstupy a drobné suvenýry a Silvestrovské občerstvení i na drobné útraty na zastávkách na odpočivadlech /WC/ při průjezdech Rakouskem.
  Cena zájezdu-LAST MINUTE: 3.499,- Kč
  /původní cena: 6.990,- Kč/
  V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
  Pouze doprava oběma směry nebo další sedačka: 3.790,- Kč !
  Cena obsahuje:
  Dopravu lux. Busem (VIDEO-DVD, KLIMA, WC), 2 x nocleh se snídaní v hotelu min. 3 hvězdy ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím-na vyžádání možný 3-lůžkový pokoj, za příplatek 1-lůžkové pokoje, pojištění CK, průvodce CK.
  Příplatek:
  na 1-lůžk.pokoj: 1.190,-Kč, komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny:140,- Kč, 2x večeře: 600,- Kč., místní poplatky (vjezdy-vstupy do center měst, taxy atd.): == 990 CZK
  V ceně není např.:
  vstupy: Santa Croce 4 EURA, Academia (originál Davida) 12 EURO, Kupole Sv. Petr cca 10 EURO, Vatikánská muzea cca 15 EURO, Koloseum cca 12 EURO, metro v Římě cca 8 EURO.
  Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

 • Cena zahrnuje:

  dopravu luxusním busem (video-DVD, klima, WC), 2 x nocleh se snídaní v hotelu min. 3* ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 1-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK !, pojištění CK, průvodce
 • Slevy:


  - SUPERSLEVA PLUSTOUR NA CENU 3.699,- CZK

Pořádající CK: Helena Urbanová (PLUSTOUR M), IČ: 44563647

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Florencie, Itálie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622