Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Romantický Silvestr v Benátkách

Itálie, Benátky

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 30.12.2018 - 1.1.2019
Délka: 3 dny (Neděle - Úterý)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Brno, Jihlava, Praha, Znojmo
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 1 890

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 1 890

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 149 176 529

 • Romantický Silvestr v Benátkách - zimní pohádka na laguně

  Přes den s průvodcem, večerní oslavy podle gusta! Oslavte Silvestra v jednom z nejpůsobivějších italských měst – v Benátkách! Při procházení křivolakými uličkami města na sebe nechte dýchnout jedinečnou atmosféru nasáklou historií tohoto v minulosti velmi důležitého centra obchodu a kultury.

 • 1.den:

  Odjezd (Praha 16.00, Jihlava 18.00, Brno 19.20, Znojmo 20.30). Následuje noční tranzit přes Vídeň, Klagenfurt

 • 2.den:

  Ráno, před příjezdem do Benátské laguny, se občerstvíme v autobusu a poslední krátký úsek po pobřeží projedeme známými lázeňskými středisky do přístavu Punta Sabione. Odtud se přeplavíme lodí přes Benátskou lagunu přímo na náměstí Sv. Marka, kde začne náš program. Přestože máme na prohlídku Benátek pouze jeden den, vynasnažíme se ukázat Vám pokud možno nejvíce z tohoto města na lagunách. Navštívíme hlavní benátskou dopravní tepnu Canal Grande, zastavíme se na mostě Ponte di Rialto, posedíme na nám. Sv. Marka, navštívíme baziliku, Dóžecí palác. Především však vychutnáme jedinečnou atmosféru tohoto výjimečného města. Večer prožijete dle vlastních představ – bujarou oslavou na Náměstí sv. Marka nebo v některé z místních restaurací. O půlnoci nás čeká nezapomenutelný ohňostroj nad Náměstím Sv. Marca a benátskou Lagunou.

 • 3.den:

  V brzkých ranních hod. (cca 02:00 hod.) se lodí přepravíme zpět do Punta Sabbioni a odtud se již vydáme plni dojmů na cestu domů. Příjezd do ČR bude v odpoledních hodinách (Znojmo 11.00, Brno 12.15, Jihlava 13.45, Praha 16.00).

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 1x ranní občerstvení v busu vč. teplého nápoje - pojištění CK pro případ úpadku

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za vjezd do Benátské laguny ve výši 190,- Kč/os. - pojištění léčebných výloh 120,-/os., pojištění rozšíření (storno, léčebné výlohy, úrazové) 150,-/os. - lodní přepravu cca 20 EUR - orientační ceny vstupů: věž cca 8 EUR (skupina 4EURA), Benátky – Academia cca 12 EUR (studenti 4 EURA), Dóžecí palác + Museo Correale cca 20 EUR (studenti 8 EUR), Námořní muzeum cca 5 EURA

 • Poznámka:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Benátky, Itálie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Romantický Silvestr v Benátkách, Itálie, Benátky

Číslo termínu: 149 176 529
Termín zájezdu: 30.12.2018 - 1.1.2019 (3 dny)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 1 890

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
1 890 × = 0
Příplatky Cena Celkem
190 × = 0
vjezd do Benátské laguny
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 30.11.2018

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622