Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Podzim v Benátkách

Itálie, Benátky

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 27.9. - 29.9.2019
Délka: 2 dny / 2 noci
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach, Albeř, Albeřice
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: 1 840

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 173 967 973

 • Podzim v Benátkách

  Zažijte jeden den v Benátkách! Ty jsou turistickým cílem mnoha poznávacích zájezdů po celý rok. Pokud budete chtít, můžete den strávit po svém - nákupy na místním trhu nebo v buticích anebo jen tak odpočívat v některé z příjemných restaurací či kaváren, kterých je v Benátkách nepočítaně.

 • Jak probíhá svoz:

  Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy den předem, kolem 18:00 hod. a končí v Hodoníně kolem 22 hod. večerní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

 • Program:

  1. den: Svoz autobusem ze Severní Moravy směrem do Hodonína. Odjezd z ČR ve večerních hodinách.
  2. den: Příjezd do přístavu Punta Sabbioni v ranních hodinách. Plavba lodí na náměstí sv. Marka (trvá cca 30 minut). Cena jízdenky je cca 10 € ( děti 0 – 2 let zdarma ), průvodce vybere v autobuse. Jízdenka platí pro obě plavby.
  Prohlídka historického centra - náměstí sv. Marka, Basilica di San Marco, Dóžecí palác, Most vzdechů (nářků), Campanila (Zvoniční věž), renesanční knihovna, orloj, budovy prokurácií (Procuraties), chrám Santa Maria Della Salute, kostel San Giorgio Maggiore, Academia ). V odpoledních hodinách budete mít možnost individuálně navštívit interiéry vybraných památek, či vychutnat si místní speciality ve vyhledávaných restauracích, nebo jen tak procházet úzkými uličkami s nepřeberným množstvím malých krámků s různým zbožím a lahůdkami. Máte také jedinečnou příležitost projet se gondolou či vaportem po Canale Grande.
  Plavba lodí zpět do Punta Sabbioni v podvečerních hodinách. Odjezd autobusem zpět do ČR.
  3. den: Návrat v časných ranních hodinách do Hodonína, následně rozvoz do vašich měst.

 • Cena zahrnuje:

  autobusovou dopravu z Hodonína a Břeclavi, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

 • Cena nezahrnuje:

  příplatky za nástupní místa: Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek- Místek a Ostrava 400 Kč. Cestovní pojištění, lístek na lodní přepravu cca 10 EUR/os.,případné další vstupy.

 • Orientační vstupné:

  věž 6 EUR/os., Academia 7 EUR/os., Dóžecí palác a Museo Correale 13 EUR/os., Galerie Baziliky sv. Marka 2 EUR/os.

 • Cena zahrnuje:

  autobusovou dopravu, průvodce v autobuse.
 • Cena nezahrnuje:

  nástupní místo, pojištění léčebných výloh, lístek na lodní přepravu cca 10 €/os., plavba gondolou cca 100 €/40 minut., Případné vstupné:, Bazilika sv. Marka - 4 €, Dóžecí palác - 13 €, Zvonice - 8 €, Malování na obličej - 10 - 20 €. Santa Maria Della Salute - 4 €, kostel San Giorgio Maggiore - 4 €.

Pořádající CK: TVARBET MORAVIA, a.s. , IČ: 13690558

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Benátky, Itálie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622